Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ako vec kupujes takav gotov box, bolje odi na *********** nego na zemlju. Druga stvar, prije bilo kakve kupovine, procitaj sve sta mozes o uzgoju. Koliko god je box plug'n'play, uzgoj nije...
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Tak si i brijem, prvo zemlju, 2-3 grow-a ako bude OK i onda eventualno hidro...o tom potom, daklem...da, i žena sam i ne mogu više čekat da mi frendovi i dečki ovi ili oni dođu sklepat box jer od toga nikaj....čekam već nekoliko godina za to i uz put se guštam tu na site-u ovom, uglavnom, bez beda mogu tu sadit i u zemlji ako uzmem taj grow-box od hidroponike, jel?

p.s., mislim da nema posta o indoor-u koji nisam pročitala tak da si brijem da ovako teorijski znam za knjigu napisat...vidjećemo oće li u praxi tako ispast!
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:watchplant:.....ako si resila i sijeme a teoriju si kako zboris apsolvirala TO JE TOO...!!!!
.... i slazem se s ekipom zajebi "hidro" groow ,dva odradi pa...SRETNO..!!!:watchplant:

...JAVI DAL I KAKO JE KRENULO:icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow::leafblunt:
 
12.09.2008
14
0
0
43
SLO-Era je napisao(la):
Pošto se otvara puno istih pitanja o samim osnovama nutrašnjeg gojenja konoplje:
kako bi se malo približalo nutrašnje gojenje,pitajte ovde sve nejasno
Sigurno èe se naèi, neko od èlanova koji èe rad podeliti iskustva...

"podforum" trenutno vodjen by qens,growmir,doomer:

za sve koji ste stekli neko ZNANJE(ne kaèite linkove ...) ili ISKUSTVO, podelite to i pomognite.


dpbar dan slo era...poslao sam ti neki dan privatnu poruku pa samo provijeravam dali si mi voljan pomoci ili ne!!?? pozdrav
 
14.09.2008
35
1
0
93
Imam jedno pitanje.... Dosad sam odradio 3 outdoor growa sa ortacima,svaki put je bilo vrh,ali posto ide zima,a i deluje mi mnogo zanimljivije,hocu da pokusam indoor,vec dinu dana citam forum i trebalo bi da ispadne full,ulozio sam 400e u opremu,i hocu to da sto bolje iskoristim,pitanje je sledece: dimenzije box-a su 210x100x60,posto mi visina uslovno receno nije problem,cini mi se da mi lst i trimming nisu od mnogo koristi,posto je dubina box-a problem,interesuje me koja ce mi metoda dati najveci prinos? Da ih jednostavno pustim da dzigljaju u nedogled?? tj dok ne dostignu nekih 190cm... I koliko biljki najvise da stavim u box?? Sorta je Arjan's Ultra Haze #1 (Feminised)... gledao sam film na you tube-u,bitcharka ide strasno i u sirinu i u visinu,a lik kaze da moze da ih stane 6 na m2,po toj teoriji ja bi mogao da natrpam 3-4,al meni se nesto cini da bi mi 1 upola onakva bila prevelika... sorry zbog opsirnosti... Thx unapred..:read:
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
Bok svima!ja sam nov ovdje i molim vas za pomoc.pa krenimo:
prije 2 dana mi je proklijala sjemenka.kora ko da se raspukla i vani je bila mala bela klica...klica je izasla ne iz one strane iz koje je sjemenka otrgnuta s canabisa nego one suprotne(Šire,)...tu sjemenku sam stavio u zemlju po svim onim postupcima iz vodica za indoor pa bi trebalo biti ok....sjemenka je u zemlji od jucer .Dali je moja sjemenka proklijala na dobar nacin ?:smoke18: casu sam stavio ispod radijatora na pod (25 stupnjeva),misleci da bi to dobro doslo .....dali da maknem casu ili moze ostati posto toplina iz radijatora izravno grije u casu?temp nije neka prevelika ali ipak molim savjet...hvala puno...Peace
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
sve je OK. trebat ce joj oko 2 dana da izbije na povrsinu, ako ti je usobi ili di vec rate bilka kladno onda ostavi ispod radijatora a ako je 20-28 onda netreba.
 
06.09.2008
19
3
0
44
Daklem, kupio sam zemlju sa standardnim omjerom hranjivih tvari (100-300 po N:p:K elementu). No kako sam čitao, magnezij je dosta bitan pa mi je palo na pamet, dal bi bilo pametno zalijevat biljke sa Donat Mg, ali da prethodno pustim da se CO2 ispari da nebi možda nagrizao korjen?

PS
Sad mi je i pala ideja da pustim Donat Mg da mu CO2 isparava u boxu kako bi bilo više CO2 :D


 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
koji su ovo triperi ?
kada neko dobije odgovor na ovakvo pitanje (brunu svaka čast :baby:)
ima da pita svaki dan koliko da je zalijeva

Alleyezonme
ja ne znam kako što više da dobiješ
kad pojma nemaš
a hoćeš od prvog growa kilo

skuplji indoor ?
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Budi strpljiv ako si sve napravio kak treba proklijat ce
ne brini samo nemoj da ti bude bas ispod radijatora
 
14.09.2008
35
1
0
93
Klica uvek proklija isto,ako si je okreonuo tim belim ka dole u zemlju sve je ok,a pored radijatora ne bi trebalo da je drzis osim ako ti radijator nije u box-u,ili ako nemas bar neki izvor dobrog vestackog svetla iznad,ne mislim na obicne sijalice,posto sunce tesko da ti dopire tu...
 
14.09.2008
35
1
0
93
ko je spominjao kilo?? nije mi prwi grow,nego prvi indoor grow,na o,6m2 mogu da dobijem 250g suvog,al to je nerealno bas zato sto mi je prvi indoor,trazio sam samo savet kako da je oblikujem,a ne kilo,a pare nisu ama bas nikakav problem,da sam dao 400e sam rekao cisto orijentaciono da znate da imam apsolutno svu potrebnu opremu,da sam imao mesta za veci box dao bi i 1000e,nego ne moze da mi stane u sobu... Ja napisah da sam citao forum o unutrasnjem dinu dana,a recimo da nisam piglu,tako da to da nemam pojma pada u vodu,osim ako vi nemate pojma,posto sam obracao paznju samo na savete admina i moderatora,a to sam pitao zato sto nigde nisam nasao sta kada je problem povrsina a ne visina jer kolko sam video 2\3 foruma ima problem sa visinom...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ako si godinu čitao sto ti nije jasno ?
nekada nešto mora da se skapira radi dalje
od bubanja niko nije naučio
shvati proces u prirodi pa imitaciju u boxu
imaš zadate uslove i pratiš ih
ne postoje dva ista boxa kao ni dva ista yuga
 
14.09.2008
35
1
0
93
trazio sam samo uopsten savet kako se dobija najveci prinos kada je problem sirina a ne visina,jbt,ako ne znas nemoras ni da mi odg,to za yuga mi se dja.... Tuzno ali istinito...:shit:

rekoh ti zasto pitam,nigde nema sta kad je problem povr.,a ako ima nemogu da nadjem jer je forum malo neuredan jer su ljudi otvarali pitanja svuda,a ne tamo gde treba.. ;)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ae razmisli malo...Koren treba da raste....Ako je mala saksija koren nema prostora...A ako nema prostora onda sta ??? ...ccc
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
utječe, kako ne... premala posuda, usporit će rast biljke jer korijenje neće imat prostora za rast i širenje, a i bit će veći problemi za ph regulacijom... također, ljudi i preporučuju više kvadrataste posude, izduženije a uže...čisto zbog korijenja... ako je premala posuda, biljka će ti stat rast i dobit ćeš manji prinos... a ako bi pak htio neke beštije ogromne od biljaka, morao bi stavit čak i posudu od 20l... ovako, od nekih 7-10 taman fino za biljku normalnih proporcija za indoor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.