Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.01.2009
7
0
0
41
imam ja jedno pitanjce...prvo zdr svima ja sam ovde totalno nov...

elem, biljka mi je usla u neki 13-14 nedelju velika je oko 180 (u pitanju je hawaaian snow) i nemam pojma zasto mi se ne prave head-ovi...kao da i dalje raste....sta da radim ljudi??? HELP
stvarno nisam iskusan u ovome i stvarno nemam kome da se pozalim...deluje zdravo nema onih losih stvari po sebi koje ste navodili ali nece head-ovi (ili kako god ih vi zvali) da se prave...

hvala puo, unapred
 
21.01.2009
7
0
0
41
iskreno da ti kazem neam pojma koje je svetlo ali zna da je i dalje u rezimu od 16 sati dnevno....da smanjujem na 12???
zasto ne znam koje je svetlo, pa zato sto mi burzer zavrsio poljoprivredni i kaze da je ta dobra lampa...

da smanjujem svetlost??? gde da procitam sta dalje da radim kada biljka poraste???

hvala
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
I ja koji ne uzgajam ti mogu reći da ako želiš da ti biljke cvjetaju moraš ih staviti na režim od 12/12 (svijetlo/mrak), ovako na 16 sati svjetla će ti biti vječno u vegetaciji i neće davat hedove
 
24.09.2008
29
1
0
40
cao ljudi. recite ako znate jel normalno da biljka raste 8 cm za 6 dana ? sada su pod neonkama 24 sata jel mogu da ih prebacim odmah na 12/12 ili im je potrebno prvo 18/6 i jel mogu odmah pod HPS 400 ili neka im ostavim i neonke posto HPS nijje za vegetaciju nego samo za cvetanje ( bez plavog spektra )

hvala
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
u idealnim uslovima može 5 do 10 cm dnevno :vb_smash:

šamane kako bre ne gajiš imaš 2000 postova majkumu
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
ovisi koliko biljaka imas.. ako je samo jedna onda ju drzi duze u vegetaciji, ako imas vise biljaka ja bi to odmah na 12/12 pod hps... neonke netrebas, ali upali ih svejedno par dana pri kraju cvijetanja da trichomi dobiju sto vise raznih spektrova svjetlosti za formiranje vise razlicitih kanabinoida..

u tu svrhu planiram cik cak zamjenu HPSa za MH zadnjih tjedan dana cvijetanja..

(imam dvije zarulje a samo jednu prigusnicu ovo je jedini nacin da osiguram maksimalan spektar trichomima.. jes da je malo zajebancije ali MH ima dosta vece UV zracenje od HPS pa smatram da ce pomoc u zavrnom dozrijevanju i potenciji biljaka)
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
EL@@@u tu svrhu planiram cik cak zamjenu HPSa za MH zadnjih tjedan dana cvijetanja..

(imam dvije zarulje a samo jednu prigusnicu ovo je jedini nacin da osiguram maksimalan spektar trichomima.. jes da je malo zajebancije ali MH ima dosta vece UV zracenje od HPS pa smatram da ce pomoc u zavrnom dozrijevanju i potenciji biljaka)
__________________

"This is your Brain. This is your Brain on drugs. Any questions?"


..dal to misliš i za HPS400 growlux(silvana) ili samo običnu HPS400 jer navodno ova prva ima dovoljno plavog sp. i za veg. (meni osobno je veg. veliku večinu pod neonkama i to raznim(8x18w+2štedne) a među njima ima 4kom. progrovlux od silvale koje su ko svetle "ljubičasto" a i koštale su 1na 70kn(10E skoro) i čak je taj veg. box jednom odradio fini konpletan gruv(2biljke tj. 1m/ž par)...!!!!
tako da te pitam dal može i te(skupe) da turim pred kraj za pojačanje ako ti je teza u dure i stoji..???:evilking::bp4l::wave:
 
23.01.2009
1
0
0
40
pozz ljudi,e nabavio sam sjeme passion1 od dutch passion sjemenare,pa ma zanima dal netko ima kakve informacije o tome.naime biljka je za outdoor al ja bi se okusao u indoor uzgoju.ogranicen sam prostorom pa mi biljka nemoze bit visa ob 80cm(ne racunajuci box i teglu)dal netko zna kak ju obrezivat da ide vise u sirinu i to.ak se nemoze skresat,jebiga onda barem preporuka za neki dobar lowrider!tnx:cool44:
 
20.01.2009
1
0
0
112
Mene interesuje na jedan m2 dali je bolje za biljke za cvetanje imati recimo Philips MASTER Green Power 600W HPS u coole tube ili 250 ili 400 w obicnu hps za cvetanje,dali je bolje da je jaca i da ima sto vise lumena?dali ce znaci lepse rasti pod obicnom hps od 250 ili 400w ili ce biti bolje pod Philips MASTER Green Power 600W ili 1000w obicna hps u cool tube,a za vegetacija ostaje cela pod mh 400w,odgovorite mi malo sam zbunjen????
 
24.01.2009
2
0
0
43
htio bi kupit kvalitetne sjemenke, najbolje bi bilo iz onog shop-a.
al neznam kako, bojim se da me neko ne zajebe.
hvala vam svima na savjetima...
 
23.01.2009
1
0
0
40
@mark www.headshop.si prouci si ovaj shop,imaju ti nekih 100 vrsta sjemena razlicitih dobavljaca.ja sam narucio preko njih i dobio posiljku za nepuna dva dana.preko maila narucis a placas kad ti postar donese tako da nema zajeba.posiljka ti je u diskretnoj kuverti tak da se nemoras bedirat ni zbog toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.