Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
"rano" je zaeban pojam
u principu možeš kad god misliš da treba ili poželiš
zavisi od tvojih uslova
kapacitet boxa
količina zemlje
jačina svijetla
koliko ti se žuri ili ne
koliko je u vegetaciji
:dog_walk2:
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
36
Zasadio sam dve billjke pocetkom 12-og mj. i bile su pod nekim stednim (socijalnim lampama) i nisu se bas nesto posebno razvile jer njim je i hladno bilo. Prije 2.tjedna sam nabavijo HPS-250w i super su se podigle ali sam ih odma stavijo na 12-12. Jedna je tipa indice i ta je pustila pistle prije 3 dana a druga je na sativu i na njoj sam jucer primjetio da je pocela cvjetati, isto zenka. E da i visoke su oko 25-30cm

Dok je lampa radi temperatura je do 25-stup. max a dok je ugasena padne do 10.sup. pa mozda i ispod 10 stupnjev pa me malo to zabrinjava hoce li joj smetati, a mogao bi i ventilaciju ugasiti koja upuhuje zrak ako nesmeta.
 
13.05.2008
0
0
0
35
mislim staviti jednu biljku u jako mali box sa jednom stednom zaruljom, pa me zanima dali mi je dovoljna 1 stedna od 200W, na koju udaljenost ju staviti i koliko dugo ju drzati upaljeno......
HVALA!
 
28.01.2009
12
0
0
38
pomoc!!!


da li mogu da stavim hps / mh 250w u box 55x45x175 koliko bi grejala u tako malom boxu?

kakve bih morao venove da stavim?
 
02.02.2009
9
0
1
34
Evo ovako Zanima me posadio bi nešto i imam sjemenki što od kuda kojega panja....... Jeli bitno kakvo je sjeme, ili pak ovisi o tome kako je brinemo o biljci.. po nekoj logici je do sjemena pa me zanima dali se isplati saditi i isto tako ako je sjeme od neko loše trave jeli se isplati saditi.. :)
 
28.01.2009
12
0
0
38
machka u dzaku ...


bolje bi bilo dobro seme ..

jer ako uleti krsh a muchio si se...

to je moje mishljenje ali nisam bash vishan u grow-u
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
evo moje biljke su u cvatu,sve je u redu, ja sam jako zadovoljna jer za prvi put je to vise nego super.medjutim s obzirom da imam jednu lampu(400hps)razmisljam da li bi bilo moguce makar je svjetlost 12/12posaditi nove.planiram kad ove prve budu za berbu i kad ih izvadim ,da stavim ove koje su onda izniknule pod lampu i dam mozda malo vise svjetla zbog rasta.znaci moze li se uopce saditi na 12/12 i nakon 2 tjedna vratiti na 20/4? pitam da ne gubim energiju i vrijeme.:pat:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mislim da ti nije baš pametno se tako igrati s svjetlom, vraćati iz cvjetanja u vegetaciju biljke

možeš izgurat do kraja na 12/12 biljke eventualno ali to se inače radi kad su mali boxovi
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
ma koji mali box.imam ih sad 6 i mislila sam da si uradim ko na pokretnoj traci-jedna runda napolje a druga na cvatnju.a da ja kupim jos jednu od 250hps i da ju imam samo za vegetaciju?
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
ma koji mali box.imam ih sad 6 i mislila sam da si uradim ko na pokretnoj traci-jedna runda napolje a druga na cvatnju.a da ja kupim jos jednu od 250hps i da ju imam samo za vegetaciju?ali onda treba i vise struje.e pa nista .cekam-zavrsim i pocnem iz pocetka...
 
02.02.2009
9
0
1
34
Nisam vidio da piše u vezi klicanja. Kada se sjemenke stave u wc papir namoče... Ja sam ih u ormar stavio i sada jednom na dan izvadim da uhvate zraka ali nepiše jeli treba papir navlažiti kada ih izvadim ,jeli ih treba odmotati iz papira pa opet zamotati....? :)
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
Papir ti mora biti non stop mokar i nema potrebe da ga vadis svaki dan da ga odmotavas, bitno je da bude samo mokar,vlazan i to je to.Ako kuci imas kadu otvoris onaj poklopac sto se dolazi do sifona i tu ubacis papir jer je mracno i vlazno.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma stavis u wc papir (mada ja preferiram vatu) i ubacis u kesu neku (recimo za zamrzavanje fino uredno i sve) al modjes i od bile konzuma ili s benze svjeednodje.. i pazs da wc papir bude vlazan i svaki dan kesu otvoris i zatvoris da dobije svjezeg zraka i to je to... ostalo je u strpljenju.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
tifani je napisao(la):
Ako kuci imas kadu otvoris onaj poklopac sto se dolazi do sifona i tu ubacis papir jer je mracno i vlazno.
nemoj tu da stavljaš jer možeš da pokupiš raznih zaebancija koje nastanjuju mračne i vlažne djelove kupatila koje nikako nisu dobre za klijanje

valjalo bi bez nepromišljenih savjeta
 
28.01.2009
12
0
0
38
2high je napisao(la):
pomoc!!!


da li mogu da stavim hps / mh 250w u box 55x45x175 koliko bi grejala u tako malom boxu?

kakve bih morao venove da stavim?


moze li pomoc u ovom presudnom trenutku da se ne za***** :)
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
nemoj tu da stavljaš jer možeš da pokupiš raznih zaebancija koje nastanjuju mračne i vlažne djelove kupatila koje nikako nisu dobre za klijanje

valjalo bi bez nepromišljenih savjeta

Samo ti stavi pod kadu, i neboj se ima da za dva tri dana niknu, kao drugo dobro je i mjesto za sakriti da ti neko nenadje od tvojih jedino ako nisi sam, provjereno milijon putam sam stavio ne samo ja i moji svi drugari sto gaje i nikake mracne zajebancije nismo pokupili :dog_walk2: jedino ako si nehigijenicar da pod kadom imas zohare koje vole da jedu sjemenke od marihuane neisklijale :signs046: :assshaking: :assshaking:,
nekad nesto treba u zivotu probati da bi se naucilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.