Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
JOin.IN.Together je napisao(la):
@ cao nene =D =D kvacice (stipaljke) su super stvar da savijete biljku..u biti ne ustipnete biljku nego je kvacica oko nje i njena tezina savija biljku..=) to sam cak ovdje vidio =D

fair enough. :)

a zashto ih krivish? neka varijacija za scrog ili neshto drugo? pokushavam da raumem ceo trip...
 
09.11.2006
5
0
1
Koliko dugo marihuana smije da bude na svijetlu u vegetativnoj fazi, da li bi je npr mogao prziti cijeli dan uz neki odmor 2-3 sata mraka?? Svakako zahvalan na odgovoru unaprijed, pa neka neko ko zna kucne stagod.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Jesi čitao forum unutarnje uzgajanje?Ako nisi pogledaj,tamo je sve o režimima.Pa biraj kako očeš.
 
09.11.2006
5
0
1
Hvala ti, mada sam iskreno htio izbjeci potragu, ljenost me sebi uzela.. Ali cu svakako da pogledam sad.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:signs054:
..ta kvačica nebi držala ni dedin qurac
kad bi se počeo dizat
a kamoli jebbbenu biljku kad počne rast
zato ne laprdajte pizdarije...!!!
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
zato sto zenska ima ono sto muska nema...(ili toga ima puno vise )
A o se zove ...thc, cbd, cbt ...google i youtube cine cuda... probaj.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
Kushonja O.G je napisao(la):
kume zasto si tolko srdit cijelo vrijeme ...:signs054:


:eek:hno:zato kume šo mi je pun qurac debilana...
a vidim da i ti pametno pišeš kad si sa 24posta pred banom
...stoga dečko:dog_walk2:cmok i ZDRAVO!!!
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
nije to baš potpuna debilana, to je stari patent jednog cijenjenog člana ovog foruma, LST na bongashev način. može poslužiti za male biljčice, kojih je sve više i više na ovom forumu. mada čim to malo izraste, treba smislit nešto drugo
:hippy:
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Ocito je sezonja njaaabova, njaaabeka, noobova i slicnog krenila u velikom mahu pa je tako zahvatila i ovaj forum, i onda se pitas sta je neko srdit ili ljut KAD VIDI NJABETINU KA STA IS TI i tebi slicni kako guse i degradiraju forum svojim glupim i besmislenim postovima???

Proglasavam Sezonu lova na smrdljive noobove otvorenom do daljnjeg:violent018::violent018::violent018::bis::bis::bis:
 
11.01.2009
10
0
0
32
Petar Pan je napisao(la):
nije to baš potpuna debilana, to je stari patent jednog cijenjenog člana ovog foruma, LST na bongashev način. može poslužiti za male biljčice, kojih je sve više i više na ovom forumu. mada čim to malo izraste, treba smislit nešto drugo
:hippy:


i rest my case :keepoff::2flip:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
zelenizagreb je napisao(la):
može mi netko odg. dal je koristio tungsram 400w HPS lampu i dali biljka može uspiti pod njom


:icon_arrow:...upiši u guglu ovo boldano i 1.reultat su sve
HPS lampe tj.fali dosta al tvoje ima pred kraj popisa
pa vidi...osobno brijem da naja razloga da ne odradi
poso...prouči pa javi...POZDRAFFF!!! :icon_arrow:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
BlekFog je napisao(la):
Ocito je sezonja njaaabova, njaaabeka, noobova i slicnog krenila u velikom mahu pa je tako zahvatila i ovaj forum, i onda se pitas sta je neko srdit ili ljut KAD VIDI NJABETINU KA STA IS TI i tebi slicni kako guse i degradiraju forum svojim glupim i besmislenim postovima???

Proglasavam Sezonu lova na smrdljive noobove otvorenom do daljnjeg:violent018::violent018::violent018::bis::bis::bis:

care jel ti to meni ? lol!
Di si bio dok je grmilo!?:vb_whip:
:rofl::dog_walk2:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
opet imamo višak članova zrelih za dijagnozu...ili bolje dijalizu


2009....još se traže lampe :eek:hno:
 
23.05.2009
10
0
0
44
hm..procitas negde da dodavanje secera poboljsava sam prinos...moze li mi neko reci u kojoj fazi se dodaje i koliko?? hvala unapred
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
secheri sluzhe za prehranu beneficijalnim bakterijama koje zhive oko korena biljke dakle nema specifichne faze kada davati jer secher ne koristi direktno biljka.

za primenu bi i ja gotivio da znam, ako je neko davao koji secher je koristio i da li to "secherenje" mozhe da izazove neki negativan efekat... recimo mrave ili neshto slichno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.