Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Smradovi me sjebali.Oni narucili halogene a deset puta sam ponovija da ocu visokotlacne natrijeve,jer sam mu na faci vidija da nema pojma o cemu pricam hvala bogu nisam uzea.Nema veze,ici cu danas narucit u drugi shop,ali ce mi doc za negdi 7 dana pa do tada sam mislio ubost par stednih za vegetaciju.Naime box mi je 40x40x110 i tu su mi 2 biljčice kolko mi je dovoljno stednih za prvu ruku biljcice su tek izasle iz zemlje,pa mozda 2 zarulje za pocetak pa za tjedan jos koju?I da mozda uzmem sve plavog spectra ako cu sa njima samo vegetirati?

I imam plan napravit jedan isto takvi ormar za vegetaciju sa stednima,a sa hps-om za cvjetanje, kad vec kupujem stedne.
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
PimplaMan je napisao(la):
Smradovi me sjebali.Oni narucili halogene a deset puta sam ponovija da ocu visokotlacne natrijeve,jer sam mu na faci vidija da nema pojma o cemu pricam hvala bogu nisam uzea.Nema veze,ici cu danas narucit u drugi shop,ali ce mi doc za negdi 7 dana pa do tada sam mislio ubost par stednih za vegetaciju.Naime box mi je 40x40x110 i tu su mi 2 biljčice kolko mi je dovoljno stednih za prvu ruku biljcice su tek izasle iz zemlje,pa mozda 2 zarulje za pocetak pa za tjedan jos koju?I da mozda uzmem sve plavog spectra ako cu sa njima samo vegetirati?

I imam plan napravit jedan isto takvi ormar za vegetaciju sa stednima,a sa hps-om za cvjetanje, kad vec kupujem stedne.

zasto jednostavno ne sjednes u auto na bus i odes si kupiti sam sav pribor sta ti treba nema cekanja nema zivciranja oce doci nece doci,imas sve na forumu pod oprema za unutrasnje uzgajanje i tamo mozes naci mjesto dje se koja trgovina nalazi koja ima toga na izgobilju pa si prelistaj vidi koja ti je najbliza...eto to ti je moj savjet ali na tebi je da odlucis.. :sun2:
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Eh.U velikom sam gradu i odavno sam pogledao temu sa trgovinama i u njima sam bio.Narucio sam u velikom elektromaterijalu centru,zato i jesam lud,posjetio sam sve trgovine koje pisu na forumu i nemaju nista kod sebe sve se narucuje,ali uspio sam danas narucit i sad ce mi vegetirat 7 dana dok mi nedode hps 150 w.
Nego me zanima jeli dovoljno za prvih par dana imat dvi zarulje od 25 w pa cu za par dana trecu upogonit jos,e i na prigušnici mi pise FOR HIGH PRESURE MERCURY ja sam pitao da li to moze da radi sa hps rekla je da moze,sta vi mislite?
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
moras imati istu prigusnicu jacine koliko ti je i hps i radit ce..ma ni netreba ti svjetlo tih par dana izdurat ce i bez njega dok ne dobijes pravo,a ak oces mozes staviti 2 bice cist dovoljno
 
23.05.2009
3
0
0
38
zanima me da li za unutrašnji uzgoj moram napravit boks ili mi je dovoljno da u sobi postavim lampe i naravno zalijevam redovito???
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Kolika je vjerojatnost ukoliko stavim biljke na 12/12 pa kad pokazu spol i prebacim ih opet na vegetaciju da budu hermici???? Sjeme je domace, nije feminizirano tako da me to malo hebe, a tija bi se iskusati u scrogu??? A tu je cinjenica da sve sjemenke nisu iste, nemaju istu genetiku, pa vjerojatno nece ni u isto vrijeme pokazat spol, a ogranicem sam i prostorom, 60x42 cm

Ajde pls koji dobar savjet
 
02.07.2009
103
174
43
Našao sam kući 2 neonke, neka madjarska firma. Imaju po 36W- [FONT=&quot]Cool Daylight.
Zanima me za koju fazu ih mogu koristiti i u kombinaciji sa kojim sijalicama.... molim odgovor::::::::::)

[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
hmm pa to su velike dosta,cool daylight ako se nevaram 5600k spektar boje,to ti je super za vegetaciju,tojest za prvih par tjedana če biti dosta ali onda nadodat još sijalica istog spektra boje!
 

VladTheInhaler

Aktivan Član
22.08.2006
64
4
8
Ja imam veg pod 2x23 cool white. Ako ih držiš dovoljno nisko a nije nešto veliki prostor, rade čisto ok.
14170IMG_0018.JPG
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
jedno noob pitanje.

da li je pametnije drzhati organska djubriva recimo u frizhideru s obzirom da je leto and all...
 
06.07.2009
5
0
0
36
Ljudi pomozite!!
-nakon nekoliko dana proucavanja ovog bogomdanog foruma prikupio sam dosta inf o uzgajanju ali sad mi je to sve zbrckano u glavi, uglavnom zanima me prvenstveno gdje cu nabavit sjeme po mogucnosti od neke biljke manjeg rasta? I koliki mi je box potreban za tu biljku?
-hvala:sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.