Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.03.2009
14
0
0
34
Mr,JA...takva tvoja ideja ti i nije bas nesto idealna...zbog toga sto ti nije dobro da ti svijetlo kroz cijeli proces rasta biljke bude na vrhu box-a...
Rasvijeta ti uvijek treba biti 3-4 cm od vrha biljke, znaci kako ona raste tako i ti podizes svijetla!
Samu visinu biljke takodjer odredjujes pomocu svijetla ( 18/6 - vegetacija, 12/12 - cvijetanje )
Ostali savijeti za pomoc pri izgradnji box-a mozes potraziti tu... http://vutra.org/box-uzgajanje.php
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
rata
... pa nisan lud to odma stavit...
kad naraste do 10-15 cm visine onda

aj_dosta_vise
nisan mmislio na scrog nego na mrežu (kako da ti objasnim)-
http://www.lorencic.si/0cache/dd3aad9a68412a9946a569e9df279e80.jpg
e ovako nekako di neću biljku oko nje motat već koja samo ne dopušta da mi biljka dođe do svića
... ne želin scrog jer onda je gotovo nemoguće biljku izvadit iz box-a jer ću je slomit a i ako bude pitar pre mal kako ga presadit s scrog-om
 

doSnova

Aktivan Član
12.12.2007
93
14
0
33
www.ajmo-malo.co.nr
hteo bi da vas pitam kolike mi saksije trebaju za biljke ?
(znam da je pitanje jako nezgodno pa cu pokusati maloo da pojasnim sta sam mislio)

pod uslovom da se radi neki micro grow scrog (na manjoj povrsini vise biljaka), video sam na nekom stranom forumu da je neki lik koristio isecene flase od 2L isto je radio micro scrog i imao je brdo biljaka svaka izmedju 7 i 21g, mene ne zanima kolicina koliko bi da iskoristim mali prostor ako me razumete
evo slike
30088budz_07oo1_037.jpg


30088Budz_29APR07_002.jpg


znaci kolike mi saksije trebaju (zapreminski) za scrog i da li da budu svaka biljka posebno il moze sve biljke u jednu veliku saksiju

hvala
 
11.10.2009
12
0
0
32
@ZOKI, @rata prekrio sam sa nekom crnom krpom casu i tako ce stajati 3 dana, nije jos pocela grejna sezona, ali cu pokusati nekako da mu dam toplote. ona zemlja mi je bila mnogo vlazna tako da m ije propalo par klica. za koji dan javljam rezultat. Hvala na savetima. ;)
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
Mr je napisao(la):
rata
... pa nisan lud to odma stavit...
kad naraste do 10-15 cm visine onda

aj_dosta_vise
nisan mmislio na scrog nego na mrežu (kako da ti objasnim)-
http://www.lorencic.si/0cache/dd3aad9a68412a9946a569e9df279e80.jpg
e ovako nekako di neću biljku oko nje motat već koja samo ne dopušta da mi biljka dođe do svića
... ne želin scrog jer onda je gotovo nemoguće biljku izvadit iz box-a jer ću je slomit a i ako bude pitar pre mal kako ga presadit s scrog-om



nemoj da izmisljs toplu vodu i rupu na saksiji jer ona vec postoji
imas tehnike pa ti biraj nisam siguran koliko je pametno da ti hedovi udajaju u plastiku koja ce sigurno biti topla.
o kakvom boksu pricamo dimenzije??
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Gawrey rekao ti je covek da stavis nesto crno odozgo to je ok al ako ti je zemlja mokra jako nemoj, jos sacekaj da se malo prosusi, dovolno je da bude vlazna..
ja radim tako da pokvasim zemlju da je vlazna ubotem seme koje neklijam u zemlju i pokrijem providnom folijom i dobijem plastenik :) al to sam ja...
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
ZOKI je napisao(la):
Gawrey rekao ti je covek da stavis nesto crno odozgo to je ok al ako ti je zemlja mokra jako nemoj, jos sacekaj da se malo prosusi, dovolno je da bude vlazna..
ja radim tako da pokvasim zemlju da je vlazna ubotem seme koje neklijam u zemlju i pokrijem providnom folijom i dobijem plastenik :) al to sam ja...

pa to radi i era :rofl:

ne se ljutis?
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
Teglica_Unka je napisao(la):
nemoj da izmisljs toplu vodu i rupu na saksiji jer ona vec postoji
imas tehnike pa ti biraj nisam siguran koliko je pametno da ti hedovi udajaju u plastiku koja ce sigurno biti topla.
o kakvom boksu pricamo dimenzije??

teglice kako ti to pomiša si postove mene i dimbe :rofl::rofl:
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
molim vas da mi nepišete (ko zna) koje su najpoznatije tehnike za uzgoj u prostoru s malom visinom - dali su to samo scrog i LST ili ih ima još
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
mislim da te malo zezaju s ovim uzgojima RPG i to meni to vise lici na tesku artiljeriju,ako te brine visina mozes radit lst il scrog,lst je vezanje biljke i tako biljka ide u sirinu ne u visinu to bi ti bilo i najbolje ako te zanima dalje google_vutra lst i sve sto te zanima nadji tu il google vutra scrog,nadam se da sam pomogao
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
mjesecar je napisao(la):
mislim da te malo zezaju s ovim uzgojima RPG i to meni to vise lici na tesku artiljeriju,ako te brine visina mozes radit lst il scrog,lst je vezanje biljke i tako biljka ide u sirinu ne u visinu to bi ti bilo i najbolje ako te zanima dalje google_vutra lst i sve sto te zanima nadji tu il google vutra scrog,nadam se da sam pomogao

pa jesan napisa da znan scrog i lst tehniku...
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
pa ako znas to i uradi,vidio sam da ti je box visine oko 30cm pa se odluci za jednu od ovih tehnika sretno i samo lagano
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
Imam problem, Kupio sam BSN 400w,Philips HPI-T,SN-58 upaljac, i jos jedan upaljac! Dve sijalice su mi izgorele
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.