Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nego ima li kood električara,da ljudima objasni malo o instalaciji,koliko opterečnje može iči na sta....TOm e smo posvetili -nula...a osnova za safe grow...
 
14.01.2010
2
1
0
34
E ovako imam prijatelja u Belgiji i dali neko ima iskustva kako da on meni posalje sjemenke da nebudu nadene na granici. Koliko odprilike treba da dodu ?
 
14.01.2010
5
0
1
najprije pozdrav svima fanovima svete biljke...molija bi vasu pomoc sta se tice indoora.vec 2 godine sadim u outdooru i rezultati su bili fantasticni,i cak ono sta je meni najzanimljivije lani sam posadija desetak biljaka u outdooru i bas samo jedna je bila stalno u sjeni i bas ta jedna je dostigla velicinu od oko 3 metra i vrhova vise nego sve ostale zajedno (stavim sliku uskoro)... ovo je sada moja prva biljka u indooru http://img193.imageshack.us/img193/33/pikr0025.jpg ...zanima me sta se tice ove biljke koliko jos treba tjerat vegetaciju (biljki sam odmah odsjekna vrh nakon prvog para rapavih listova i sada svaka grana ima nekih 30 cm i stara je neka 2 mj) i kako i dali obrezivat biljku tj skidat joj najvece listove jer to jos nisam prokuzija kako,hvala :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Mr Zelenko je napisao(la):
slo era ima nas tu elektroinstalatera ili koji su bili ;)
pitaj slobodno ako budem znao ti kazem ako ne lako se pita ;)

trebao bi objasniti ljudima neke stvari:meni je to posao, i električar radi za mene :) ako možeš napiši nesto o isntalaciji,koliko ide opterečenja na debelinu kabla,osigurači...
 
14.01.2010
5
0
1
opterecenje ide na debljinu kabla ali se racuna u wattima,..znaci na mojem kablu pise da moze max podnijeti 3500 W ,znaci 175 fluo zarulja od 20 W moze ici na taj jedan obican produzni kabel ,lako se sve izracuna preko watta (ja sam tehnicar za elektroniku) ;) ,i molija bi da mi netko odg na pitanje postavljeno gore,hvala
 
26.10.2008
29
1
3
51
Imam jednu pachenicu 30 dana vegetacije i preko 70 dana cvetanja. Vec nekoliko nedelja cekam da sazri ali kako stariji pistili tamne tako se i novi pojavljuju pa nikako da bude >70% tamnih. I pitanje, dali je ovo normalno i sta dalje?
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
najbolje bi bilo mirsade da ti s nama podjelis koju fotku
posto si dugo oođe,bio bi i red
a da je normalno i nije oli je neka opaka sativa,mada hmmm
uslikaj nesta pa posalji:sun2:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma mogo si ladno da dnevnik vodis:)
biljoza je super pustaj je jos,pita,barem koliko ja vidim
nego koja je rasvjeta,pitar,box cisto informativno...
mozda si i pisao,ali nisam pratio,a i mozak je super,to prvi put ovdje vidim
slobodno opichi neki dnevnik prvom prilikom:)
 
23.12.2009
21
2
0
41
ljudi citao sam da moze da se u toku cvetanja umesto rezima 12/12 koristi 6/6 i da je moguce time naterati biljku da u toku 1 dana 2 puta radi fotosintezu i da se tako dobijaju veoma veliki cvetovi i da biljka overprodukuje thc. da li neko ima iskustva sa time i da li je to tacno uopste?
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Alo mirsade ajde piči tamo otvaraj dnevnik, ima da te ispitujemo!
Jako fino to sve izgleda a posebno me mozak
zanima e i evo ti rep odma da ne moram posli:thumb:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
weedman82 je napisao(la):
ljudi citao sam da moze da se u toku cvetanja umesto rezima 12/12 koristi 6/6 i da je moguce time naterati biljku da u toku 1 dana 2 puta radi fotosintezu i da se tako dobijaju veoma veliki cvetovi i da biljka overprodukuje thc. da li neko ima iskustva sa time i da li je to tacno uopste?

Nije točno nažalost :(
 
26.10.2008
29
1
3
51
Od pojedinosti cu reci da je box od pc servera a lampa je cfl zuta od 200w i 13000lm osvetlaja a 'kefalo' je druge generacije (u priremi i treca sa merenjem vlage vazduha). Cim privedem kraju ovu pacenicu otvoricu dnevnik pa o pojedinostima mozemo tamo divaniti.

Velki pozdrau
 
15.01.2010
4
0
0
42
Koliko traje proces vegetacije a koliko cvetanja?

Da li biljka kada se tiltuje u fazi cvetanja kada se upali slucajno svetlo u toku noci da li to moze da dovede do toga da hedovi ne mogu da rastu i da li biljka koja je oprasena i koja ima semenke moze da rodi normalno?!

Sta moze da utice kad rast ide dobro i kad se prebaci na cvetanje hedovi sporo rastu, u cemu je problem?

Koliko lampi je potrebno za 50 saksija i koliki prostor - imam HPS400 ?

Vlaznost vazduha i provetravanje?????

Da li je moguce da biljka koja izraste metar i po i sa puno hedova na grani (oko 200 hedova) pocne sporo da raste i da da 50gr po biljci?
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vjerova ili ne odgovore na sva svoja pitanja i na jos puno vise od toga ces dobiti na ovom linku KLIK !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.