Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
gnojenje 1/2 pa za 3-4 dana H202 pa voda pa opet gnojenje 1/2... i tako u krug ali ako ne prija biljkama smanji.


bas i nisam shvatio sta si mi htio reci s ovim sta si napisao:(ali ako ne prija biljkama smanji.)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
bas i nisam shvatio sta si mi htio reci s ovim sta si napisao:(ali ako ne prija biljkama smanji.)

Hteo sam reci da je moguce pregurati ceo grow bez gnojenja. Dovoljno je prihraniti par puta za vreme vegetacije i par puta za vreme cvetanja. Ali ako ces gnojiti ovo bi bilo kao da gnojis 1 u 2 nedelje. Ne bi trebalo da im smeta ali ako primetis da si preterao sa gnojenjem smanji dozu.
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
a inace dosada sam svaki grow progurao bez gnojenja eventualno jednom 4. sedmicu u cvetanju
nego sat mislis dali da kombiniram ova dva gnoiva(isti proizvodac)samo jedno ima omjer N-P-K 6:6:12, a drugo 6:8:8
ja sam brijo u pocetnoj fazi cvata da koristim ovo s manje P u sebi, a onda nakon 4 sedmice da predem na ovo sa vise P

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

p.s.: inace moj omjer vode i gnoiva je vrlo blag
na gnoivu pise 2L vode - 15ml gnoiva, a ja stavljam u 1L vode 5ml gnoiva
nevolim preterivat to je valjda o.K.
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
e sad, narucio sam preko Aliena seme pred 9 dana, uplatio pare na njihov racun, a oni nista seme jos nije doslo DA SE BRINEM?? ili im i inace toliko dugo treba ili su uzeli pare a mene ko JE......
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
strpi se trebalo bi da stigne... sta si narucio (vrstu) ?
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
Big Bud,Master Kush, Afghan, Pure Power Plant, Skunk #1, and Nirvana Special,SuperSkunk

to bu bilo to
nadam se da ce doci, a onda mom veselju nikad kraja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
ako po paketu idu 10 semenki to znaci 70 kom. mozda malo previse
strah me murje(mislim da sam pretjero!!!!!)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
mislim da se nemaš šta brinuti jer uglavnom ti se to šalje kao promo katalog za nekaj bezveze.onak totalno stealth :)
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
neznam ja sam to narucio preko Aliena pred 10 dana, a cura mi je ovaj ponedjeljak rekla da joj je sanducic bio pun nekih kataloga i ona je to sve pobacala u smece!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UBIT cu je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a opet mozd to jos nije ni doslo

vjerojatno vas ima koji ste preko aliena narucivali i cca u kojem vremenskom roku vam je doslo?????????
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Ja zam nesto zabrljao oko placanja ali od trenutka kada su potvrdili da su pare stigle proslo je 5 dana, ukupno 10. Sta kazes cura baca tvoju postu? Otarasi je se na vreme sledeca glupost te moze skupo kostati, seme je najmanji problem.
 
13.03.2007
6
0
0
90
Pozdrav ljudi...
Dakle ovako, pre 3 meseca sam zasadio neki skunk (semenku sam nasao u paketu) i imala je dosta problema u razvoju tako da sad ima samo 30-ak cm. Interesuje me par stvari...
1. Da li bi neko na osnovu slika mogao da mi kaze da li je vreme da je prebacim na cvetanje i ako nije kada bi trebao to da uradim?
2. Kako da se resim ovih fleka na listovima( merio sam ph vrednost sa nekim listicima i listici su samo promenili nijansu (potamneli vrlo malo) iste boje... inace istu boju dobijem i kada merim ph vode kojom zalivam biljku dok se za djubrivo dobije svetlija varijanta)?

Box je 45x60x100cm
Svetlo HPS 150w sa improvizovanim hladjenjem.
 

Prilozi

  • IMG_83331.jpg
    IMG_83331.jpg
    92,8 KB · Pregleda: 47
  • IMG_83261.jpg
    IMG_83261.jpg
    91,1 KB · Pregleda: 35

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
brende nemoj me drzat za rijec ali moje misljenje ti je da imas problema sa ph, isto ka i ja. pogledaj stranicu prije ove i mislim da ces nac odgovor na svoje pitanj!
mozda ti je i ta lampa malo pre blizu vrhova pa ih je spalila!!!!!!!!

nego sta je sa vlagom, temperaturom?????


sta se tice cvetanja mislim da si to odavno trebao ucinit, as ce ti biljka narast bar za duplo, a primjetio sam da si malo ogranicen s prostorom ako se ne varam
 
13.03.2007
6
0
0
90
Vlaznost je skoro uvek izmedju 40 i 50 i ponekad ali retko se spusti ispod 40, temperatura je oko 30C mada je to temp vazduha a pretpostavljam da sijalica sprzi listove zracenjem no ona napreduje ok, mozda malo pozute pri vrhu ali raste ok.
Nego sto se tice cvetanja, ja sam mislio da je sad pletem oko zice pa kad se ona popuni da prebacim na cvetanje, inace svaki od ovih vrhova sam skratio pa bi valjda trebalo da novi budu tanji i da mogu da ih savijam oko zice.
Dakle sta mislite da li da je uvijam pa prebacim na cvetanje ili da odmah to uradim?
I da... negde sam procitao da je vatrostalno staklo ok da se stavi na reflektor, pa 'el ima neko iskustva sa tim?
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
Eddie je napisao(la):
Ja zam nesto zabrljao oko placanja ali od trenutka kada su potvrdili da su pare stigle proslo je 5 dana, ukupno 10. Sta kazes cura baca tvoju postu? Otarasi je se na vreme sledeca glupost te moze skupo kostati, seme je najmanji problem.

sta si zabrljao?????
a curu nemogu da resim jer mogu samo da ti kazem da mi je to zena!!!!! ;)))

Palampidopul vlaga i temp. OK, pleti ti to po mrezi samo nemoj se razocarat ako bude Mudonja
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
jel probao neko da umesto hormona za kloniranje koristi onaj recept sa vrbom ili aspirinom?
interesuje me, jer je doslo vreme za kloniranje. (tj jedna biljka je > 50 cm, pa bi ubrzo trebalo da je stavim na cvetanje, druga koja je 2 dana mladja je 10-ak cm niza, a 3 je jos mladja i isto toliko niza) probao bih tu metodu, jer nigde nisam mogao da nadjem taj hormon...
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
E pa ako niko nije , pre jedno 5 minuta, ja jesam... Praticu uputstva sa onog linka koji nadjoh negde na forumu, pa ako sve bude ok, eto ih 2 back-up biljke.
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
pa kolko sam ja skuzio par stranica prije imas da se moz klonirat samo da stavis grancicu u casu vode i ona bi navodno kroz 10-15 dana trebala da pusti korjen!

s kojeg si podrucja???????ako ti je bed posalji PP mozda ti mogu pomoc

a sti se tice hormona ja ga koristim ali kako mi se cini meni klonovi puste korijen nakon 10 dana isto ka i bez njega

sta to sa vrbom ili aspirinom????????
objasni malo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.