Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
Dobrovoljac je napisao(la):
Narucio sam indor mix kod aliena i stigao mi je...posto sam nabavio seme od nirvane i nije mi bilo potrebno da otvaram ovaj mix,na poledjini kesice u kojoj su oni poslali seme pise da seme cuvamo u frizideru!?
:icon_lol: Da li cemo tim uspeti da sacuvamo seme i nekoliko godina?

da,dobro su ti rekli!!! evo npr. ja sad uzgajam jednu domaju koja je u friz..bila pa sigurnih 6-7 mjeseci,proklijala jako brzo caak u nekih 2-3 dana ako se dobro sjecam..ali pazi!

..to sto budesh drzao u friz..zapakuj ih sto bolje hermeticki i nemash problema:):icon_lol:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
piše na forumu ali ajd...

seme držite na tamnom,suhom mestu,temperatura mora biti ispod 20˙C je se kod 25˙C več počinju razgradjivati nenasičena ulja....inačer ja dosta puta u zip vrečicupa u kutijcu i može tako slobodno u hladnjak-frižder
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Zanima me ako ima netko box za MAMU, da mi kaže mjere da ne lupam glavu.?

:iamwithstupid:
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
6ftbqbn.jpg
Znam da je netko rekao da se prema sjemenu ne moze odrediti kojeg ce spola biti biljka ... malo sam trazio i nasao ovu sliku . (nadam se da znate engleski , ako ne .... prevesti cu ja .... samo recite...)
 
14.12.2006
18
0
0
40
aj ljudi pomozite.

hoću da poručim semenke preko neta ali mi treba neka proverena priča šta da kažem da bi mi oni to dobro sakrili. dajte bilo šta samo da je provereno. pošto sam već shvatio da je najbolje da direktno uplatim noviac u banku ovo mi je jedino frka dal će oni to dobro da sakriju da mi nebi propala lova.


inače mi je prvi grow super uspeo u box-u tako da je proveren i spreman za nešto ozbiljnije i kvalitetnije. ako imate neki fin predlog šta da uzmem recite. razmere su mi 60cm x 40cm i visoko je oko dva i pometra. na sve to dođe hps od 150w koji se ispostavio odličan jer mi je dao odlično svetlo a nije mi se pregrevalo.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
ma joj...neznam...kontam da to radi da bi se vec znalo za to...i bilo primjenivano...vrijedi probat...al nevjerujem....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ova prva fotka kolika ja dobro vidim jeste nažalost

koja vrsta?
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
To je ista biljka... samo drugi vrhovi. :D Vrsta je domaca, kupovna. ;) Znaci da je izbacujem napolje?
 
07.04.2007
0
0
0
36
Ljudi kako da se vadim pandurima kad mi dodju posto sam otkucan od dede!!!Nisam sam sadio,jos 2 drugara,zajedno smo to radili...nista ne prodajemo samo za licnu upotrebu!Ako imate neki koristan savet,molim vas pustite........:eek:hno:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Što bi rekao pokojni Mija Aleksic: "Deda Deda bas si krme". :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
kao prvo ne isplati si praviti probleme.... uzmi ako če stvarno doči i radije nažalost baci.
Inačer se vadi na tipa -zanimalo me kako izgleda lai si bacijo...
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Jesi siguran da te deda cinkao? Možda te samo želi uplašiti... moraš shvatiti da on u biti brine za tebe, za njega je to opasna droga... radije bi te gledao iza rešetaka nego kao ime na nadgrobnom spomeniku.

Ako te je stvarno cinkao, onda baci sve... ne isplati se zajebavat.
 
07.04.2007
0
0
0
36
Da znam da ce sigurno da dodju ja bih to sve pobrao i odneo kod ortaka,a ovako sam u neizvesnosti....nije ljudi malo 20 saksija za licnu upotrebu!A sad su sve u 7. nedelji zivota,prava steta.Posto je nekih 200 evra ulozeno u ovo cekacu pa cu da se nadam da ce samo kerovi da mi pokupe ovo uz neku usmenu opomenu i to je to.
u ovoj smrdljivoj drzavi ljudi ubiju nekoliko coveka,ogrezli u kriminalu i slobodno setaju gradom...a mi posteni sto radimo ovo iz hobija smo dobra meta za vadjenje politickih neuspeha :signs054:
 
25.07.2006
16
8
0
Chmaka je napisao(la):
To je ista biljka... samo drugi vrhovi. :D Vrsta je domaca, kupovna. ;) Znaci da je izbacujem napolje?


Moja iskustva sa mudonjama su sledeca:

Ne micem ih dok ne zrenu, malo prije otvore presnike. E takve ih rezem, isperem i osusim. Mogu ti reci da prasnici klepaju pravo. malo cudno al izuvaju....ne zanam kako drugi, al ja sam prije par dana zavario nekog muzijaka, jedva sam izasao iz kuce....
a ako nista dobri su za mix ... ako ne varis pljuge
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Samo ti i dalje puši mudonje ja si ipak pušim sensimiliju zapravo to je jedino što i priznam ovo sve ostalo je bullshit !!! a osim toga daj prestanite pisati gluposti po podforumom "unutrašnje uzgajanje" , za to postoji "graveyard"

Sve ću postove koji su glupi i nemaju veze sa temom brisati !!!
 
25.07.2006
16
8
0
Stoner je napisao(la):
Samo ti i dalje puši mudonje ja si ipak pušim sensimiliju zapravo to je jedino što i priznam ovo sve ostalo je bullshit !!! a osim toga daj prestanite pisati gluposti po podforumom "unutrašnje uzgajanje" , za to postoji "graveyard"

Sve ću postove koji su glupi i nemaju veze sa temom brisati !!!

Predlozio sam mudonje kao mix jer ne varim pljuge vise!!!! a ne da treba variti mudonje!!! , sve ostalo jesete bullshit !! sta se gicas!
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
65zxojs.jpg
De da vas pitam samo dali ste ikad dobili biljcicu bez vrha ? meni je izasla van za 7 dana i sada je bez ''glave'' ..... pratio sam je svaki dan (ima 5 dana) je sve veca i veca ali joj nema glave ..... dali ste imali takav slucaj ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.