Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maksuz

Aktivan Član
15.06.2007
94
262
63
Pitanje je prvenstveno bilo za sjemenje za koje nisam nasao odgovor a ostalo je sve OK.

i ponovo postavljem pitanje nemojte me beze napadati

Odakle vama sjemenje i da li bi mogao imati problema sa carinom i policijom ako bi narucio neko sjeme iz holandije preko neta.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
aldinmah je napisao(la):
Pitanje je prvenstveno bilo za sjemenje za koje nisam nasao odgovor a ostalo je sve OK.

i ponovo postavljem pitanje nemojte me beze napadati

Odakle vama sjemenje i da li bi mogao imati problema sa carinom i policijom ako bi narucio neko sjeme iz holandije preko neta.

Ne znam, sumljam da ćeš sa ovakvim pristupom dobiti ičiju pomoć ...

Odakle ti ideja da te neko napada ?

Ljudi se godinama (desetljećima) bave ovom tematikom, a tebi je teško kliknuti na SEARCH i pogledati šta te zanima. Možda da svratimo kod tebe, pripremimo zemlju, sagradimo box ... what the fuck ?!?

Da ne bi ispalo da te i ja napadam, fino sjedni, pogledaj koji grow video, prolistaj forum, složi opremu i TESTIRAJ je sa sjemenom koje ti je pri ruci. Kad vidiš kako stvar funkcionira, najmanji je problem naručiti sjemenke preko neta.

Za kraj, vidim da si ograničen sa vremenom, moj savjet (dobronamjeran) ti je da se ostaviš ćoravog posla jer ovaj hobi nije za nestrpljive i nervozne.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
eo ovako uvijek pri kloniranju svi spominju nekakvu tekucinu za kloniranje,...bolje receno za rast korijenja koliko sam skontao...jel bi mi netko mogao mal pojasniti kakva je to tocno tekucina i gdje bi se to moglo kupiti...i kad dodem sta da tocno trazim jel su nasi cvjecari i slicno jako zbunjeni i neznaju ni sami sto prodaju...eheh
hvala
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
trkučini ili gel češ tesko nači..
Traži hormonski prašak za pravljenje rasada i to onaj za polu-olesenele-odrvenule biljke(kako se to več kaže u Cro)
 
10.07.2007
44
2
0
37
e pa ja procitah milion postova i udario isto tolko srchova i nigde ne videh prinos zetve u ponom potencijalu jedne razbuktale domacice. istina pise svasta i da naraste do dva dva i po metra i da je domaca konoplja primarno namnjena proizvodnji tkanine i da je landace i da je mozda poreklom odavde odande al nigde urod...a ni ja nisam carobnjak...zato daj da ne mrsimo **** vec da odgovorimo konkretno...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
može domaja da i do 400g suve VANI bez problema!!! ako je odradjeno kako treba-ali opet ne može niko reči za seme koje tebi ostalo od prošlih-kako je ....

inačer za nutrašnji ja se sprema odraditi nekoliko domačica u sledečem growu-da vidimo potencijal...
 
10.07.2007
3
0
0
40
SLO-Era je napisao(la):
pa stvarno se vidi pomankanje svetla -kažeš da si nabavijo neki reflektor valjda je ok,ako su se tek pojavili ženski cvetovi-onda možeš još presaditi u zemlju koja ima puno fosfora tako če brzo razviti koren i napraviti dobar cvetni nastavak.
U koliko nisi siguran da je taj reflektor ok onda ti bolje savetujem odradi to vani-balkonu-prozoru improvizuj pa premestaj uveče u mrak.

Kakav si nabavijo reflektor

Reflektor je obican, kao oni sa senzorima sto se stavljaju ispred vrata. To mi je prelazno resenje dok ne skupim pare za MH.
Nego mene zanima vise oko one biljke sto joj rastu listovi sa jednim krakom...Jel to neka bolest ili modifikacija ili nedostatak necega? Na drugoj slici se vide neke fleke, pa ako znas o cemu se radi i kako da sprecim dalje sirenje?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Cantwo je napisao(la):
Reflektor je obican, kao oni sa senzorima sto se stavljaju ispred vrata. To mi je prelazno resenje dok ne skupim pare za MH.
Nego mene zanima vise oko one biljke sto joj rastu listovi sa jednim krakom...Jel to neka bolest ili modifikacija ili nedostatak necega? Na drugoj slici se vide neke fleke, pa ako znas o cemu se radi i kako da sprecim dalje sirenje?

Zašto MH ? Opet nećeš moći izgurati grow do kraja ...
 
10.07.2007
3
0
0
40
TorcidaSpalato je napisao(la):
Zašto MH ? Opet nećeš moći izgurati grow do kraja ...

Zato sto ne znam gde mogu u Bg-u kupiti HPS, osim onih sto prodaju na veliko (Vis ili Viz). Ovom prilikom pozivam one koji znaju da me obaveste na PP. Unapred zahvalan. :)
 
10.07.2007
22
129
0
37
Zanima me di mogu nabavit dobre sjemenke, malo me strah narucivat iz inozemstva da ne bi bilo problema na granici. Htio bi uzgajati indoor, par puta sam probao sa sjemenkama koje sam nasao u travi koju sam kupio al uvijek izraste biljka koja nije bas dobra za pusenje (valjda bude slabo potentna il bude muska) pa bi volio ako bi netko htio prodat dobre sjemenke. Pozdrav!
 
10.07.2007
22
129
0
37
Bi li mi netko htio prodat dobre sjemenke za indoor? Strah me narucivat zbog problema koji bi mogli nastat na granici.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Ljudi dragi... pročitajte pravilnik... uostalom, prodaja sjemenki u našim zemljama je ilegalna. Nemojte postavljati ovakva pitanja i očekivati da ćete dobiti pozitivan podgovor. Nije nikakav problem naručiti sjemenke iz inozemstva... do sada nitko na ovom forumu nije imao problema radi toga.
 
10.07.2007
22
129
0
37
Pardon, novi sam pa mi treba malo dok se usemim. Hvala na odgovoru al isto mi je malo bed narucivat izvana. Jel mi mozete preporucit neki online shop i naci na koji da plati (nemam kreditnu).
Pozdrav!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
jedna od opcija je nas sponzor growshop aline -imas banner na početnoj stranici i ovih dana če biti okačen još jedan sponzor koji takodje pruza dobru uslugu i normalne cene

svi primaju novac u gotovini-vrednostno pismo,nakazivanje prek banke,Western Union,...
 
10.07.2007
44
2
0
37
Prilikom presadjivanja biljke ostetio sam koren i to jebiga podosta!!! Da li to znaci da ce mi biljka biti manja i sa manje urodoa??? Da li mogu nekako da je dreniram i kako??? Da li postoji neki efikasan metod za presadjvanje???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.