Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
E tako vec moze!
Znaci fora je da se ceka da se trihinomi nataloze na dno a vodu polako izbacivadi napolje kao na videu!
Onda je BRUS dobro rekao treba vremena ali nema posla puno!
Hvala BRUS a i tebi ELEPHANTOR!
Moram malo prouciti video i to je to!
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
for je napisao(la):
Zamolio bih malo bolje poznavaoce da iskomentarišu onu metodu sa 90% alkoholom.
Meni je ta, s obzirom na priručna sredstva koja su mi na raspolaganju, najjednostavnija.
Stavis listice u teglu dodas malo alkohola zatvoris promuckas 15-20 sekundi,procedis kros filtere za kafu,stavis to u tanjir pa onda njim poklopis serpu u kojoj se greje voda.Alkohol ce da ispari a hash se sa tanjira skida ziletom.Nista komplikovano,sad koliko je cisto neznam,pretpostavljam da je bubble bag metoda bolja ali komplet tih vreca kosta preko 100 $.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Netrebaju vam vrece.. pa brus je upravo stavio metodu koja je jednako dobra kao i metoda sa vrecama, samo sta se koristi gravitacija umjesto sita..

Doktore.. ja cu definitivno ono malo lisca i trimingsa sta mi ostane probat na ovaj nacin napravit.. jednostavno je, jako malo nereda i posla, a dobije se top kvaliteta. Iz procitanog cini mi se da hash dobije i puno jacu specificnu aromu ovisno o strainu iz kojeg se pravi nego u slucaju koristenja vreca.. Jos jedan bonus :hippy:
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
koliko treba da biljka pokaze spol na 12/12. Moje su 7 dana i još nista???
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
sve ti ovisi koliko je stara biljka koja je sorta kakav je tretman imala, onak puno stvari na to utječe samo ti nju pusti kako ti je i glossie rekao i čekaj mirno ili pistilse ili **** , e da i spol ti se obično najbrže pokaže na biljci oko 3 do 4 internod od vrha no to ne znači da to mora biti i pravilo .

pozz
 
06.01.2008
15
0
0
44
Ljudi ako sam vas dobro razumeo pol biljke moze da se prepozna samo u fazi cvetanja. Jel moze nekako da se prepozna u fazi vegetacije i kako? unaped zahvalan
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
krivo si skužio i neznam bome kako ...
ukratko rečeno biljka ima fazu vegetacije i fazu cvjetanja . spol se može odrediti stavljanjem biljke na cvjetanje ili cekanje da pokaže predcvjetove što iziskuje dugu vegetaciju i što tu ima nejasno ???


EDIT : I daj čitaj forum sve ti piše čitaj sve sticky teme sve ti je objašnjeno ko za djecu nemoj biti ljen i postavljati takva da nekažem kakva pitanja ...
 
06.01.2008
15
0
0
44
Druze u kom delu foruma je sve objasnjeno o razljkovanju polova i orezivanju biljaka? Ja se ubi trazeci i nemogu da nadjem? Mozda je tebi cudno sto neznam elementarne stvari po pitanju ove problematike ali nov sam u ovome, nisi ni ti ovo izmislio nego su te naucili drugi pa bi bilo lepo da tvoje veliko i sveobuhvatno znanje podelis sa drugarima. :wave:
 

for

18.05.2007
36
1
6
53
hempman je napisao(la):
Stavis listice u teglu dodas malo alkohola zatvoris promuckas 15-20 sekundi,procedis kros filtere za kafu,stavis to u tanjir pa onda njim poklopis serpu u kojoj se greje voda.Alkohol ce da ispari a hash se sa tanjira skida ziletom.Nista komplikovano,sad koliko je cisto neznam,pretpostavljam da je bubble bag metoda bolja ali komplet tih vreca kosta preko 100 $.


Ma skontao sam ja proces, ništa složeno i ništa neizvodivo, ali sam htio čuti komentare iskusnijih u kvaliteti ovako dobijenog hasha, ono sve za i sve protiv ove metode.
 
17.12.2007
9
0
0
44
Ej,neka mi neko kaze kako i kad se prepoznaju i po cemu muske od zenskih biljaka?Hitno mi je potreban savet!! Imam vec par biljaka od oko 110cm koje su pocele da pustaju cvetice(bobice) stare su devet nedelja i prelepe su..ne bih da sad uprskam posle gomile problema koje sam imao tokom ovih nedelja.Semenke su bile Jack Herrer i G-13 Hush plant..jos uvek su pod rezimom 18/6 h.Kad da ih stavim pod 12/12?
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
jel može neko od modova objasnit malo ***********
totalka sam zbunjen jer vidim prodaju himalaja gold(još piše i da je sjeme feminizirano :)) , piše ukrasna biljka wtf.
imaju i ww vidim sve fem. :ninja:
nemogu vjerovat da ima i u RH sjemena , koji se ***** događa i jesu li još otvoreni mislim jel rade još uvijek i imaju li poslovnicu ili samo preko neta?

:baby:
 

pavel

Aktivan Član
13.01.2008
58
2
0
41
ja narucio sa *********** bas da vidim sto lik prodaje

nego gdje da kupim propaljivac za HPS. stari mi izgorio, a njega dobio od decki iz elektre?

hvala na odg..
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Trgovina sjemenki zabranjena je zakonom RH i bilo kakva razamjena je zabranjena tako da pravno gledano kannabis.org ne smije prodavati sjemenke . sad mozda su spremni na ovo : Hrvatskoj postoji članak 173 kaznenog zakona ciji stavak 4 kaze:

(4) Tko neovlašteno pravi, nabavlja, posjeduje ili daje na uporabu opremu, materijal ili tvari za koje zna da su namijenjene za proizvodnju opojnih droga,

kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.

Nisam mogao naci jer nisam imao toliko vremena ali postoji i tocno navedeno i za sjemenke marihuane .da se niti smije niti oglasavati za bilo kakvu prodaju pa makar i ako sjeme ne sadrzava niti malo postotka Thc-a


Hrvatska je mala zemlja i gotovo sam siguran da to nece dugo hodati a i time privlace nepotrebnu pozornost na svoje poslovanje a tako i svoje kupce sto nikome nije u interesu.


toliko od mene pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
pavel je napisao(la):
ja narucio sa *********** bas da vidim sto lik prodaje

nego gdje da kupim propaljivac za HPS. stari mi izgorio, a njega dobio od decki iz elektre?

hvala na odg..

kako da ti kazemo gdje da kupis propaljivac kad neznamo odakle dolazis
reci prvi veci grad u blizini pa cemo te navigavati.:vb_wave:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Vi koji stebliži sloveniji odite tamo,ljubljana,maribor,koper imaju trgovine sa sjemenjem,ja ću da odem u 3. mjesecu u Kopar,lijepih stvari se nađe.....

http://cannabishop.si/

može se i naručit naravno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.