Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
biemdablju:icon_lol:
prvo bi trebao da polozis vozacki ispit,pa da si kupis recimo ficaka,onda pomalo dok ne naucis "voziti" bla bla...i kad to recimo savladas onda kupis golfica,pa tek onda sedas u bemvejca:)
i kad to svladas onda kupis quetro per quatro da ne kazem satro
hdedoh rec,pobacaj to u zemlju pa pomalo
nego,koja ti rasveta i dimenzije boxa?
 

bmw

01.04.2007
10
0
0
48
Rasveta MH 600 W / TO46 / LU plus, HPS 600 w / T 46 / HO. Dimenzije boksa 1x1x2 . Boks kupovni, sa otvorima za ventilaciju. Dodatna oprema za boks Electronic Ballast 600W/220V, cul tube sa reduktorom za izvlacenje vazduha, easy roller 5 kg za automatsko spustanje cul tube. Alaska ventilator sa dve brzine. Digitalni ECmetar. Od djubriva proizvodjac Gro green: starter mesano, kristalno NPK 12-42-12, vegetative m. kristalno NPK 25-10-15, fruit m kristalno NPK 10-10-40. Naveo sam da mi probleme zadaje potapajuca pumpa i spojevi izmedju glavnog i kapilarnog creva, te stoga pitam dali da pocnem uzgoj u zemlji. Mislim da imam opremu skuplju od fice. Hvala na daljim instrukcijama.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Imaš dobru opremu,samo se ti drž zemlje i napravi kvalitetan grow,kad pobereš ganju nakon 2-3 growa i kad skupiš marihuane za pola godine baci se hydro pa i ako propade(jer je zahtjevniji,bar prvi put) imaš za duvati :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Auuu,ostao si bez 500g:)
Pročitaj podforum unutrašnje uzgajanje i brzo češ se pripremiti!
 
18.05.2008
10
0
0
48
Help.
Imam box 2.80 visina i 1.20x2.00m. HPS 600W. Ventilaciju sam improvizira nešto od grijalice. Samo puše ne grije. To mi je izlaz zraka. Ubacio sam grijalicu sa termostatom da održava temp. na 26-27. Vlaga mi neće priko 25. Puno je sve lonaca i peškira mokri i ništa. Jel mi do ventilacije i grijanja. Šta da radim. Biljčice male požutile.
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
To je lampa koja dosta jako grije! Koliko je udaljena od biljaka? Super si postupio to što si postavio vode okolo, ona će polako isparit. Kakav hidrometar imaš? Je li ispravan? Predlažem za početak podić lampu dok biljože ne porastu i ne ojačaju! Ako su full žute, onda nanovo i digni lampu što više, nađi neku sredinu da se preveć ne izduže a opet da nije presuho od lampe, koliko si često zaljevao!? Sretno!
 
18.05.2008
10
0
0
48
Nekih 60 cd lampa udaljena. Digitalni hidrometar. Ne bi trebao zezat. A što se zaljevanja tiče baš i nema nekog reda. Kad vidim da se zemlja suši.
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
digni vlagu u komplet prostoriji u kojoj ti se nalazi box,to je kod mene upalilo.
 

sknk

Aktivan Član
14.09.2009
75
2
0
42
Greenpower1 je napisao(la):
Može malo bolji info koje su to lampe? :)

to su obicne lampe. ne koristim stedne ni nikakave druge zbog financijskih razloga i zbog svojih nekih razloga. htio bi ali nemogu....
 
24.01.2010
1
0
0
34
zzz ljudi, novi sam na forum, iako dugo pratim rad foruma i dosta tema, do sad a jos nisam imao potrebu za pisanjem na forumu

ali evo dosao je i taj trenutak, e sad par pitanja

pogledao sam onaj box kako se pravi i sve, ali posto imam jednu praznu sobu od 10-ak kvadrata (zidovi nisu bijeli - tapeti žutkasti su), bili se moglo u njoj uzgajati ili bas mora biti box sa bijelim lakiranim stranama?

i zanima me jos koju vrstu sjemenki da narucim jer sam uspia naci tu na forumu gdje da uzmem, ali nisam mogao pronaci koju vrstu, volio bih da ne bude neka prezahtjevna biljka. Imam dosta slobodnog vremena i sredstava za uzgoj, no posto sam pocetnik zeli bih poceti sa necim sto bi se moglo lakse uzgojiti dok ne naucim malo o uzgoju ( ali isto da ima neku kvalitetu, jer ja bih to za vlastitu upotrebu, pa i ne bi bas da pusim svasta)


i jeli moze jos samo info o nacinu placanja bankama sjemena, znaci nasao sam opciju placanja karticom. Tu na forumu je netko stavio link od http://www.cashu.com , kao neka caka da se na to stavi para i ima se virtualna kartica, e sad ako ja stavim pare tu i platim tim nacinom banci sjemena, za koliko bi pare trebale njima lec i za koliko bi sjemenke bile tu, jer je jedan poznanik imao problema sa placanjem u kešu, pa su mu sjemenke dosle tek nakon dva mjeseca, njega ne zelim nista pitati o uzgoju jer bih zeli da nitko nezna za to



ako sam nesto krivo napiso ili stavio u krivi podforum ispricavam se


hvala na pomoci
 
25.01.2010
1
0
0
40
ljudi bacio sam 5 sjemenki neke supervutre u posudu sa zemljom i izraslo mi je 5 biljki do oko deset centimetara visine.e sad dolazi ono vazno kako podici biljku da izraste bar jedna ali bez skupocjenih lampi za koje nemam para.jel ima kakva alternativa za manje od 50 eurai i dali moram odvajati muske od zenskih i slicno. javite mi jer ovo je prvi put da pokusavam nesto tako da mi nema nikog nad glavom od koga bi to krijo
 
23.12.2009
21
2
0
41
dani probaj sa stednim sijalicama. imaju stedne koje daju plavi spektar svetla i koje daju crveni. za vegetaciju biljaka ti treba plavi a za cvetanje crveni spektar. najbolje da kombinujes obe vrste od pocetka.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
htio ti je reć kako štedne manje troše od običnih a s tim možeš odraditi grow, nema logike iz financijskih razloga ne koristm stedne,kad ćeš s običnim potrošit više a biljke će ti umrijeti......
 

sknk

Aktivan Član
14.09.2009
75
2
0
42
CAM je napisao(la):
htio ti je reć kako štedne manje troše od običnih a s tim možeš odraditi grow, nema logike iz financijskih razloga ne koristm stedne,kad ćeš s običnim potrošit više a biljke će ti umrijeti......

niste me skuzili, nemogu koristit stedne zbog financijskog stanja jer nemam para, a 2. razlog zasto ne jer se nesmije skuzit da kupujem nesto kao npr. stedne zarulje zbog kontrole....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.