Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.12.2006
10
0
0
42
Neznam odakle si, jas sam skoro kupio HPS 150w Philips son-t pia plus u BG-u, znaci samo ova tri osnovna dela su me dosla 4600 din, bez kablova, reflektora i grla. Inace razlika u ceni ako uzimas od 250 ili 400 nije mnogo velika.
 
26.02.2007
8
0
0
42
evo citajuci sve vase postove, krenuo sam sa sadnjom.......

sjemenke su u vati......
zemlju sam nabavio..........
na njoj pise da joj je Ph vrijednost 6-8

lampu kupujem ovaj tjedan.........

.....mislim saditi u ormaru koji je visok cca 170cm......
posati cu slike pa da podjelim sa vama start........

sadio sam i prije ali sam ih morao nositi vani cim bi izrasle jer sam zivio sa roditeljima.....
zivim i sada, ali puka san vise i poceo sam saditi.,.........

mene zanima......
ako se drzim vasih uvjeta sto se toce svjetlosti i svega ostalog.........
koliko se otprilike dobije po stabljici?

nije da mi je to ful bitno.....ali bas neznam pa me zanima...........
hvala

i najveci mi je problem naci HPS sistem, jer u Puli nema barem koliko sam ja prosarao gradom
 
26.02.2007
8
0
0
42
i molio bi vas da mi u sto kracem postupku pojasnite koju lampu kada i kako koristiti........

jer meni te oznake ne znace ama bas nista
........

i jos jednom hvala
 
26.02.2007
8
0
0
42
ma ne protive se.....znaju da pusim i tako to........
mislim nije im drago a ja im necu reci.....posadio sam!

dodu oni nekad do mene u sobu dok pusim......tako da im to nije nepoznanica........

znas mozda koji odgovor na moja pitanja hehe
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mislim da će ti roditelji primjetit biljku u ormaru nije ti to baš pametno kolko god da si puko
 
26.02.2007
8
0
0
42
nemojte se ljutiti ali filozofirate mi tu o mom ormaru a ja pitam o lampama..........

jebiga fulao sam forum.........
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
Stoner je napisao(la):
Niš od toga stari možeš čekat pa imat budove pune sjemenki no ja se ne bi zajebavao i gubio vrijeme sa takvim sjemenom jer će najvjerovatnije femal to male omjer biti u qurcu. stavih krivo slovo jer bi pala cenzura :icon_lol:

ali ipak ima sanse da ja od toga dobim seme i da bar jedna semenka bude zenska, i dali ima smisla koristit pelem od hemafrodita za krizanje s nekom drugom sortom
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
po men lampa ti je malo prblizu biljci... i trebao bi zamjenit onu plavu neonku i stavit coolwaith to ja mislim
 
26.02.2007
38
0
0
42
pa ***** ga meni je taj neon od racunara ali inam iz solariuma ali neznam dali da ga stavim. a to je philips 25w-s
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
polen nemožeš kontrolirati odnosnooo možeš ali vrlo teško naravno u odvajanje muške biljke no oplodit će ti ostale recimo žene a to nije dobro osim ako hoćeš napraviti tzv. "grow for seed" no ni to nije samo tako, stoga moj savjet ti je rješi se toga jer nemaš nikakvih znanja koliko vidim o tome. Čačkaj i čitaj prvo pa se odi bavi takvim stvarima :icon_lol:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
26.02.2007
38
0
0
42
za sad imam kineske o 40w.na njemu pise da ima 1850lumena e sad koliko mozemo verovati u kineskim lampama.ali mi je u planu philipsove stedne posto para nemam za hps.kolko sam gledao na nettu nema jeftinija hps od 100e.zato sam resio stedne lampe i plan mi je da stavim nekih 10 kom.a seme imam jos sadene 5 kom.ove seme pojma nemam koje su vrste ali znam da je bila veoma lepa i dobra.ali kupio bi semena samo neznam odakle da kupim!meni je prostor na slici grubno 50-50cm.
znaci neonke iz solariuma da ne stavim unutra?
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
Stoner je napisao(la):
polen nemožeš kontrolirati odnosnooo možeš ali vrlo teško naravno u odvajanje muške biljke no oplodit će ti ostale recimo žene a to nije dobro osim ako hoćeš napraviti tzv. "grow for seed" no ni to nije samo tako, stoga moj savjet ti je rješi se toga jer nemaš nikakvih znanja koliko vidim o tome. Čačkaj i čitaj prvo pa se odi bavi takvim stvarima :icon_lol:

ta muska biljka odvojena je od ostalih biljki(DRUGA PROSTORIJA)

i mislim da znam vise nego sta ti mislis!!!!!!!

samo me zanima dali ima smisla pustit tog 95%muzjaka-5%zenku da mi da seme i dali pelem tog hemafrodita valja za daljnje ukrstavanje s drugim sortama
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
što se tiče cijena ima toga i puno puno jeftinije ima kompleta za nekakvih 200kn koji je bolji od 10 štednih a osim toga nije bitan samo w lumen nego i spektar jer biljka prima u vegetaciji odredjeni dio plavog spektra a u cvjetanju odredjeni dio crvenog. Spektar se mjeri u kelvinima k . za vegetaciju traži cool white 6400k ili oko 6000.
 
26.02.2007
38
0
0
42
a tih200kh kolko u evrama i dali imas link gde mogu to da narucim ili kako to ide?na ovom kineskom pise6900kmeni ova jedna biljka vec 10 dana pod 18h svetlom
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
da mene pitas ja bi na tvom mjestu stavio neon i stedne, a HPS mozes nabavit puno jeftinije samo se trebas potrudit i potrazit u svom gradu

ja sam HR i u pocetku sam brijo kupit HPS preko neta ali to se da nabavit u ducanima koji prodaju rrasvjetu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.