Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.12.2007
24
1
0
33
neam pojma! stala mi je unutra tegla od 5 l!
kad izraste gro! ak bude rasla bas ono jebeno premjestim je! a i dubina mi je velika! tak nek vise raste na stranu!
 
02.12.2007
24
1
0
33
Ma to mi je ormar di su mi vjesalice unutra! izbacio sam jakne i te pizdarije i gore zakacio svijetla! a drugdje nermem nigdje staviti jer ce se kasnije miris takav osjetiti da ce susjedi skuziti kaj imam doma i ovak svi znaju da pljugam vutru i gledali su me dok sam zemlju i ostali pribor ufuruavao u stan! imam dubinu 70 cm! drito gore di se vjesaju jakne tam sam objesio zarulje!
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ma kontam ja da ti stane tegla. Nego ... ja pokušavam zamisliti kakav je to prostor širok 35 cm i visok 2m ??? WTF ? Kako si mislio svitla ugurat u to ? Jel' možeš iskombinirat neki alternativni prostor ?
 
02.12.2007
24
1
0
33
Ma to mi je ormar di su mi vjesalice unutra! izbacio sam jakne i te pizdarije i gore zakacio svijetla! a drugdje nermem nigdje staviti jer ce se kasnije miris takav osjetiti da ce susjedi skuziti kaj imam doma i ovak svi znaju da pljugam vutru i gledali su me dok sam zemlju i ostali pribor ufuruavao u stan! imam dubinu 70 cm! drito gore di se vjesaju jakne tam sam objesio zarulje!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
:eek:hno: gledali te komšije kad si nosio opremu u stan...
Da ih nisi slučajno i pozvao nek ti pomognu da uneseš to sve skupa?

Pa rakija, dvije tri..i sve se lako zaboravi..

:maryjane:
 
02.12.2007
24
1
0
33
ehehehe, neznas ti kakvi smo moji susjedi idioti, sve da sjebu jednog drugog!
sjebali su me par puta, gurali nos tamo di im nije mjesto i tak...!
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Rasta a da ipak pricekas outdoor sezonu?

U takvom prostoru mislim da ces se malo razocarati krajnjim rezultatom, a i neznam kakav je stav susjeda prema bockanju nozem. U mome kvartu to ne vole bas :blah::whacky058:
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
ovako....imam pitanje.....

mozda ce zvucat glupo i neznam dal je iko pito ista takvo....al ja moram....

znaci....
dali se smije ona tkanina(ili sto vec je) na karbonskom filteru oprati?

prljava je vec full i htio bi je oprat u mlakoj vodi,a neznam jel smijem?
hoce li se njeno svojstvo(njena namjena) sjebat?

pozz
 
30.06.2007
21
1
0
41
rasta probaj ali nemoj ocekivati neki prinos .... i molim te salji slidze da vidimo biljku na 35cm.... ima da izgleda kao kaput od nerca :) .... jebiga nemoj previse ocekivati i naravno nema razocarenja... neka ti toi bude pilot program ...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
@hashberryboy

Majke ti, odakle izvlačiš ta pitanja ?

Iskreno, meni se čini da nikad nisi vidio karbon filter ... eto, to je neki moj subjektivni dojam, ispravi me ako griješim.
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
hahahahaha...... :)

neznam ni sam.....

jbg znatizeljan sam covjek!!!!

e da...da ga nisam nikad vidio brijem da nebi takvo nesto pito...jer nebi znao za sta da pitam....
evo ti slika.....
ova bijela tkanina ili sta vec je....
 

Faker

Banned
Banovan
10.07.2007
16
0
0
42
MOLIM VAS DA MI NEKO ODGOVORI gde je najbolje da susim biljke?
napolju je pre hladno a unutri je mozda pretoplo, jer ne znam koja je temperatura potrbna da se hedovina lepo osusi....
i koliko im treba vremena....
:watchplant:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.