Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
uf ajde jos jedno nabrzaka ne joj tak sam se napusio da sam sad zaboravio sto sam htio rec i moram otvoriti novi tab a joooj a da supervit koristis ako imas problema sa biljkom znaci mozes i u veg a sto se tice blizine ti priblizi i blize nego preporuceno ako imas adekvatnu ventilaciju stavi ruku pa mjeri i zapamti što blize lampi to vece grdosije od budova .
 
14.09.2008
35
1
0
93
ok,vent je vise nego ok,tako da cu jos pribliziti,na oko 25-30cm,a dacu im i malo super vita,pa cu da vidim sta i kako,tnx na savetima...

LOL.. moram i ja da se napusim pod hitno...predugo sam str8,ja naviko na 2g svaki dan a sad vec metar i po dana nista.... tj 1.... i'm going mad...
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
http://img521.imageshack.us/my.php?image=picture072qg9.jpg]
picture072qg9.th.jpg
[/URL]
ako mi tko može reći recimo koja je vrsta moja biljčica??? molim lijepo
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
nemozes to sad znat, tek kad naraste ces znat omjer sativa:indica, a tesko da ces moc znat tocno koja je vrsta
 
14.09.2008
35
1
0
93
Jbt,ti bas volis da se hvalis sa tom jadnom biljcicom.... imam 6 daleko vecih i lepsih,pa ih ne stavljam u svaki post.... jos je mala,al verovatno je neki hibrid....al nikad neces saznati tacno koji.... jbg... da bi znao sta uzgajas moras da porucis seeds sa neta...
 
22.08.2008
19
0
0
47
Biljke su mi sad velike izmedju 20 i 25 cm. Do koje visine je uobičajeno da se puste u vege fazi prije nego se prebace na cvijetanje. Reflektor mogu dizat do 2,5 metra visine tako da to nije problem.
Znam da mogu pustit da narastu i do 2 metra ali pitam do koliko visine vi obično pustite u vegatativnoj fazi.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
@Astronaut nemoj ih previse držati. U indoor uzgoju i nije poželjno jer jedna od mana nazovimo to tako je što je izvor svjetla iznad biljki što onemogucava da pravi intenzitet svjetla tuče i po donjim granama odnosno cvjetnim završecima. tu ima više metoda kako bi se to ujednačila visina ali to je na tebi da prvo dobro sve pročitaš pa se odlučiš za jednu od metoda ili ako želiš nešto brzo onda cekaj do nekih 30- tak cm i onda forsiraj u cvjetanje. Tada ćes dobit taman neku sredinu od 60-100 cm pa možda i više, ovisno i o genetici (Sativa, Indica,ili hibrid). Za svaku jačinu lampe zna se otprilike idealna razdaljina što po meni ovisi od growroom-a ili grow box-a no moram napomenuti da svaki grower bi trebao težiti da lampu što više približi samim biljkama dobivajuci tako najbolje rezultate što se tice prinosa.

Zaključak : najbolje sam procjeni situaciju koliko šta i kako i odluči sam.


@Doktor Supervit dodatak normalnoj NPK prehrani znači samo mikroelementi pogodno za ozdravljenje biljaka u nedostacima istih a također i unaprijedjuje sami rast
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Jedno pitanje vezano za gnojenje.

Trebam gnojiti sa hesi bloomom, fosforom i supervitom. Jel mogu napraviti jedan koktel od svo troje i s tim gnojit?
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ja bi zamišo samo bloom i supervit ili samo P i supervit.Ako je predkraj onda ovo drugo,ako nije onda ovo prvo :)
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Al ne smiju se pravit kokteli sa gnjojivima, treba ih davat odvojeno u razmaku minimalno 1 dan.
 
12.09.2008
14
0
0
43
dobar dan

zanima me posto nisam u mogucnosti da sad posadim tj da stavim sjeme da klije na koj nacin da ih cuvam.... na tamnom? hladnom?neznam ! unaprijed hvala na pomoci:::
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
ou šit moje bile na toplome i vidi im se klica skroz mala ima jedan milimetar i tako već stoje 2-3 dana neće ni da raste dalje klica a ni ne vidi se na sjemenkama promjena

PS:nije se isušila maramica
 
05.10.2008
20
0
0
36
Novi clan, iman pitanja.

1. One smedje kuglice u sta vidim na mnogim slikama, jel sam dobro skuzia da one sluze za prikupljanje vlage? Dali su nuzne i u kolikim kolicinama?

2. Jel istina da sjeme u klijanju mora biti na hladnom mjestu?

3. Jel potpuno nuzno da tegla ima rupice na dnu, znam da sluze za odvod viska vode i za dodatni dotok zraka korjenu al dali je to potpuno nuzno za sadnju?

4. H2O2 se kupuje u ljekarnama? Koliko kosta i sta tocno da pitam?

5. Radim prvi grow cisto iz zabave, ne planiran puno love trosit i u planu je napravit malu biljku tj rano je stavit na cvijetanje (da na berbi bude ispod 50cm). Koliki velika tegla mi za to minimalno treba i ako sve podje u redu koliki urod mogu ocekivat(u gramima naravno).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.