Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.10.2008
20
0
0
36
Search opcija mi ne radi uopce.. makar upisao vutra kaze mi da nema rezultata.
Na pitanja koja san postavia nemogu nac odgovore na vutra.org pod unutrasnji uzgoj.
Ne planiran citat cili forum. Ima 130+ stranica samo jednog topica, kolko jos na ostalima..
Zadnjih tjedan dana san gledao kroz topice i ovo su neka pitanja na koja nisan mogao nac jasne odgovore
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
ipak ces morati malo citati za sva ta tvoja pitanja sumnjam da ces dobiti kako ti kazes pismeni prijedlog, jer kom se naduvanom da toliko piskarati nekom tko ce to procitati i zauvijek nestati.

ajd da si jedno pitanje postavio ili dva al previse je ovo jeboga ti , pomalo :wave:
 
05.10.2008
20
0
0
36
Aha, puno pitanja san postavia? A ocu onda napravit 5 postova sa po 2 pitanja.. Il cu trebat novi account za svako par pitanja?
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
cigo je napisao(la):
Novi clan, iman pitanja.

1. One smedje kuglice u sta vidim na mnogim slikama, jel sam dobro skuzia da one sluze za prikupljanje vlage? Dali su nuzne i u kolikim kolicinama?

2. Jel istina da sjeme u klijanju mora biti na hladnom mjestu?

3. Jel potpuno nuzno da tegla ima rupice na dnu, znam da sluze za odvod viska vode i za dodatni dotok zraka korjenu al dali je to potpuno nuzno za sadnju?

4. H2O2 se kupuje u ljekarnama? Koliko kosta i sta tocno da pitam?

5. Radim prvi grow cisto iz zabave, ne planiran puno love trosit i u planu je napravit malu biljku tj rano je stavit na cvijetanje (da na berbi bude ispod 50cm). Koliki velika tegla mi za to minimalno treba i ako sve podje u redu koliki urod mogu ocekivat(u gramima naravno).
1.ne
2.ne
3.ne
4.pitas kolko košta h2o2
5.između 2 i 200 grama,tu negdje!!!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne, nista od toga jer ce ti onda svi samo kenjat jos bezvveze a to nvalja
Takd da ti je pametrnije citga
t

ETDIT
Ehe gle ovog gore napiso posdt kad i jaa
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
Da vas pitam frend mi je dao halogen tube lamp 500w piŠe hs 55
traŽio sam po netu Šta to znaČi ali nisam mogao naĆi pa pitam dali bih mogao da upotrebim i za Šta
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
bok ljudi evo ako mogu da pitam .
frend mi je dao halogen tube lamp 500w piše na njoj hs 550 pa me zanima dali mogu uptrijebiti ju i za što tražio sam po netu da vidim o kakvoj je halugenki riječ ali nisam našao pa me zanima ova oznaka HS 550 .
hvala lijepa
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Citaj malo forum !!! koristi pretragu koriste se HPS i MH (Metal Halid) a ne Halogen razlika je i to velika. razlika je u cijeni i to velika u spektru ...
uglavnom ne
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ma bruno valjda misli za neku arkticku sortu... :)))

Sobna temperatura, moze i visa, ali opet ne da 35c, mrak i vlaga... Kroz dva dana eto bebe
 
12.09.2008
14
0
0
44
dali itko ima iskustva sa kupovnom vodom za pice tipa studena jana i sl.
zvao sam njihov besplatni telefon da ih pitam za ph i rekli su da je negdije od 7-7,2
znaci malo luznato ne....ali su te vode dez klora i tih sranja koja su u vodi iz pipe al opet imaju tj. obogacene su mineralcicima i slicnim fini tvarima.....

dali mogu kompenzirat ..znaci kupim zemlju sa manjim ph pa biljcicu zaljevam sa malo vecim ph i dali bi to bilo ok

pozdrav ekipi
 
14.09.2008
35
1
0
93
pa uzmi u obzir i da vecina profi djubriva ima aditive za snizavanje ph vode iz cesme,npr. hesi djubriva...a i pazi,ako ti ph predje 7,3-7,4 zakljucace ti nitrogen(N),i onda ce ti biljka rasti jako sporo bice svetlo zelena i pitaces se sta joj je,najbolje je da kupis ph metar,pa da stelujes vodu na 6,5-6,7....

@vandalx:klijaju na 15 i vise stepeni,a na suvom i hladnom se skladiste....
 
14.01.2008
21
0
0
45
LOL??? :b_bow:

Hmm... a zašto ja tu ne vidim neku logiku? Izgleda nisi dobro pročitao. Listovi se režu
kada počne formiranje vrhova da prema nekom uvriježenom mišljenju dobiju više svjetla.
I tako se napune...
Ali ako pogledaš majku biologiju kako se za to pobrinula:
vrhovi se pune uskladištenim tvarima iz listova i zato ih ne cap cap sine :p ne neee..neeeee :D

:b_bow: :whacky023:
 
12.09.2008
14
0
0
44
jos jedanput!!!

dali itko ima iskustva sa kupovnom vodom za pice tipa studena jana i sl.
zvao sam njihov besplatni telefon da ih pitam za ph i rekli su da je negdije od 7-7,2
znaci malo luznato ne....ali su te vode dez klora i tih sranja koja su u vodi iz pipe al opet imaju tj. obogacene su mineralcicima i slicnim fini tvarima.....

dali mogu kompenzirat ..znaci kupim zemlju sa manjim ph pa biljcicu zaljevam sa malo vecim ph i dali bi to bilo ok

pozdrav ekipi
__________________
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ej narode jedno vrlo lagano pitanje za nekog ko je narucivo vec s ove stranice...( http://www.***********.com ) za koliko dana od prilike stigne roba i jel moramkesirat u eurima postaru il mogu svoju valutu dat?

mozda je vec i bilo pitanje al malo tesko je to naci preko trazilice :bananallama:....
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
http://forums.vutra.org/oprema-za-u...********-com-u-hrv.html?highlight=***********

nije teško samo upišeš *********** i traži!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.