Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
bok ljudi evo danas sam bio u dućanu da se raspitam o cijenama hps i svega ostalog pa me lik pitao šta će mi sve to a ja ono bubnem da trebam da osvijetlim halu pa me zanima što da kažem u slučaju da se dogodi još kakva pitanja jervidio sam da me lik tj, dva prodavaća čudno gledaju jer kako sam primjetio kod nas se te lampe često kupuju
 
17.10.2008
18
0
0
38
Nema te on šta čudno gledati, ak drži tu lampu u dućanu onda mu je i cilj prodati. Možda te je pitao da ti kaže neki savjet... Gdje si bio ? U TEŽ-u ili?
 
06.11.2008
3
0
0
35
evo i od mene jedno pitanje ili bolje reci molba za pomoc :)
zeleo bi da probam da uzgajim nekoliko biljkica kuci pa bi molio za informacije kako je to najlakse uciniti...
znaci nemam pojma o nicemu sto se tice uzgajanja
svaka pomoc bi mi bila dobrodosla
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
polako amico...da ti netko sad na sve ovo odgovori redom, ne bi ti bilo puno toga jasnog i pojavljivalo bi se mnoštvo nepotrebnih pitanja vezanih uz neinformiranost i nečitanje...tako da polako muchacho, fino se raskomoti, pogledaj podforume unutrašnjeg uzgajanja, dnevnike uzgoja itd. di sve lijepo piše i sortirano: kako nabavit kvalitetno sjeme, lampe, koje izabrat, kako napravit grow box, koja gnojiva, ventilacije, različiti načini uzgoja itd. di kad sve fino proučiš, doneseš odabire vezane uz tvoje mogućnosti i volju i onda kad se laganini kreneš uhodavat sa gradivom, pitaš šta ti nije jasno itd.

Mislim, ovaj forum postoji da se ljudi informiraju na već spremnom i izdvojenom materijalu čisto jer bi se svaki dan pojavljivali deseci ljudi koji žele sve na brzaka, a to tako ne ide u životu i eto zavrzlama, problema, čupanja kose i besmislenih pitanja...tako da prvo malo prolistaj forum i pročitaj teme koje ti trebaju...

uživaj ;)
 
06.11.2008
3
0
0
35
true :) tek posle napisane poruke sam video da na sajtu postoji i to
nisam odavno (od osnovne) izeo nesto da citam i naucim ali vala ovo se isplati :)
hvala :D
 
08.11.2005
21
0
0
1 pitanje dali se moze mijesati gnojivo za cvijetanje sa gnojivom koji ima samo p-k jer ja sam moje zalijevo u cvijetanju samo sa p-k i ocito je falilo N.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Po logici bi bilo manje N u toj mesavini nego u obicnom pakovanju gnojiva.Pomesaj pa sta bude.Ako ti biljka mutira hrani je muvama i bubicama.

Prvo sto pitaju kad se kupuje sijalica je " Jeli a sta ce ti ? (Tu se lepo iznerviram izbegnem odgovor)ali..
posle trece prodavnice i istog pitanja rekao sam mu da sijalicu ugradjujem u kadu da mi greje vodu.
 
08.11.2005
21
0
0
brend je napisao(la):
Po logici bi bilo manje N u toj mesavini nego u obicnom pakovanju gnojiva.Pomesaj pa sta bude.Ako ti biljka mutira hrani je muvama i bubicama.
Ma ja ih nisam uopce hranio gdje ima dusika samo sam picio sa p-k u cvijetanju jer tako mi je reko u grow shopu i tu je bio zajeb po meni jer su bile jako zute na pola cvijetanja pa mi je reko neka pomijesam ta dva gnojiva sto sam i napravio i 1 sedmicno ih gnojio u nadi da sprijecim zutilo.berbu sam obavio za wikend ali mi se cini da fali kvalitete samo 1od4 sta je bila donekle zelena mi se cini turbo ok!
 
17.10.2008
18
0
0
38
Pozdrav,
zanima me koje sorte vutre manje smrde pri uzgoju odnosno cvjetanju?
Živim u stanu cca 40 kvadrata pa mi to puno znači...pozz
 
02.11.2008
37
0
0
42
stabljika mi ima jedno ~10cm, stara je 3tjedna, uredno je zaljevam i u pitaru je od 2-2,5l, lampa je udaljena od vrha biljke za cijelu saku, i sad su mi svi listovi normalno ljepo zeleni i eo izbacuje mi 3. par listova, al ona prva dava, tj skroz donja(ne ona dva zakrzljala) su mi lagano pri vrhovima zuta i ko da se suse, dali je to radi toga sto je biljka zozivila sok kod presadjivanja itd... ili je neki drugi razlog, ponavljam svi ostali su listovi dobrostojeci, i odlicno izgledaju
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ne smaraj se tim listovima gledaj samo ono što ti je novo a to je kažeš dobro tako da nemaš problema ...
inače ovakve stvari imaju i svoju sekciju foruma Problemi tokom uzgoja
moguć je i deficit jednog od NPK elemenata ako se donji listovi suše no ako su par oblih listova to je normalno njih odbacuje prirodno .
 
28.10.2008
4
0
0
34
Imam jedno pitanje pa ako neko zna nesto o tome neka odgovori..
Postoji li negde kod nas (mislim na Srbiju) konoplja koja sama raste u divljini???
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ekseru vidi se da si rođen iza druga Tita :D a povijest
nisi proučio kako treba..ccc

Mrdni guzicu do vojvodine,tamo joj jebu kevu jer im
industrija praši genetiku

:maryjane:
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
Chavo_Zeleni je napisao(la):
Imam jedno pitanje pa ako neko zna nesto o tome neka odgovori..
Postoji li negde kod nas (mislim na Srbiju) konoplja koja sama raste u divljini???

Postoji,u Beogradu u cvijetnom vrtu na grobu druga Tita....a jel znas ti mozda dal raste gdje paprat u planinama,ako znas molim da mi javis tako da znam di ju ubrat...
 
28.10.2008
4
0
0
34
Postoji,u Beogradu u cvijetnom vrtu na grobu druga Tita....a jel znas ti mozda dal raste gdje paprat u planinama,ako znas molim da mi javis tako da znam di ju ubrat... __________________

Ima kod mene u selu paprati koliko hoces.... Sta ce ti paprat??
 
28.10.2008
4
0
0
34
Ivory je napisao(la):
Postoji,u Beogradu u cvijetnom vrtu na grobu druga Tita....a jel znas ti mozda dal raste gdje paprat u planinama,ako znas molim da mi javis tako da znam di ju ubrat...


Ima kod mene u selu paprati koliko hoces.... Za sta ce ti paprat??
 
17.10.2008
18
0
0
38
hahaha, ova zadnja par posta sigurno su napisana u naduvanom stanju, baš sam se nasmijao :ludaci_lol::bp4l:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.