Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
razumijem ja care i stvarno cjenim sto mi oces pomoci a jos vise cjenim sto si mi stvarno dao iskreni odgovor za racun...a nemam ti puno biljki 10B52 ,5 PPP i 5 domacica jer me bas zanima koja je to vrsta a jos nemogu procjeniti jer su dovoljno malene al narast ce s vremenom...bemu a ja sam bas planiro raditi skriveni podrum s ekipom za uzgoj oko 60 biljaka,sta ti mislis deda dal je to pametna ideja,onak mala kucica negdje dje nema bas prometa i onda iz kuce iskopan tajni podrum.... il ce biti pre sumljivo za potrosnju prevelike struje? a mozda i nece ak ce takvo sto biti na selu? :respect:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Flegy je napisao(la):
razumijem ja care i stvarno cjenim sto mi oces pomoci a jos vise cjenim sto si mi stvarno dao iskreni odgovor za racun...a nemam ti puno biljki 10B52 ,5 PPP i 5 domacica jer me bas zanima koja je to vrsta a jos nemogu procjeniti jer su dovoljno malene al narast ce s vremenom...bemu a ja sam bas planiro raditi skriveni podrum s ekipom za uzgoj oko 60 biljaka,sta ti mislis deda dal je to pametna ideja,onak mala kucica negdje dje nema bas prometa i onda iz kuce iskopan tajni podrum.... il ce biti pre sumljivo za potrosnju prevelike struje? a mozda i nece ak ce takvo sto biti na selu? :respect:

Jesi ti nenormalan ili samo nisi normalan ... uz to šta si razmažen i imaš baline u glavi ?
Nije da me briga, ali sa takvim stavom nećeš daleko dogurat u životu ...

snapoutofit.gif


Ispričavam se normalnim ljudima na OT.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ma super!ja preporučujem jednu vjetrenjaču i onda je struja besplatno...
a još ako ima neki potok pa i hidrocentrala
a ako ste prava ekipa onda ćete se snać i u cjepanju atoma pa nuklearka
ja se šalim,i tješim se da se i ti šališ...
pa da se šalimo...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
hehe to za vetrenjacu nije losa ideja :D salim se...jos nismo nista konkretno razmisljali o tome ali tek tjekom 2010 bi poceli smisljati plan za gradnju takvoga...neka ljudi misle o meni sta oce,to me se opce netice...jer u zivotu sam uvjek bio mrtav ladan na sve pa cu takav i ostati.... :spliff:

p.s: otkud ti znas dokle sam ja sada doguro hehe :icon_biggrin: ,nego ljudi ajde neidemo dalje u offtopic ...glavno dobio sam odgovor za racun i to je to sta mi je trebalo :)
 
03.02.2007
13
0
0
42
ZonoM je napisao(la):
toga se i bojim.Privlaci me ovaj lemon skunk ali neznam kakvg je to kvaliteta.

:bonappetit:
I daj molim te javi za lemon skunk jel dobar kao sto se prica , naravno i dal je proklijalo sjeme od kanbisa...
:snupi:
:rasta1:
Tnx
 
28.10.2008
14
0
0
34
zanima me dali ima kakve razlike velike ,kod zalijevanja biljke obicnim putem ili prskanjem...
i zanima me isto tako kod gnojenja?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jel zato nizozemska zemlja vjetrenjača?

nije zato... vetrenjacama su isusivali tlo koje je bilo pokriveno vodom al duga je to prica imas dokumetaraca brdo samo treba naci..
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
jel nisu mogli jednostavno manje zaljevat!? :hotpants:

-ajd necemo vise u offtopic
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
al fora je u tome sto je voda bila tamo,, znas foru da je ona ispod nivo mora.. pa zbog toga.. su isusivali... ma kzem ja jedan dokumentaras jako je zanimljivo to sto su oni uradili nisam ni ja to znao al sam pre koju godinu gledao i brutalno je.. cak su sada i more pregradili tj okean.. sa nekim cudima zbog poplava.. :snupi:
 
14.01.2009
3
0
0
34
e ovako,ja sam novi ovdje,gledam vas na forumu dosta vremena,pa sam i ja odlucio napraviti svoj prvi box,mislim da ima jako puno informacija pa sam se malo izgubio.Zanima me par stvari...
Box mi je ormar,92 cm visina,sirina 72,a dubina 42 cm...imam 4 venta od kompa znaci od 12 V svaki...zanima me gdje da ih postavim,kako da ih raspodjelim,2 da pusu unutra i 2 da ispuhuju ili?planirao sam stavit 4 neonke gore i 1 stednu sa strane...Zanima me hoce li to bit dovoljno za normalan rast biljke,takoder me zanima dali i kad je biljka mala treba toliko svjetlosti,odnosno hoce joj nastetit toliko svjetla.Zanima me crveni i plavi spektar,odnosno kad stavit crveni i kad plavi,jos jedna stvar:kad mijenjam na 12/12 jel mogu sam odredit to ili to vidim po biljki?Pozdrav,zakon ste i nadam se pomoci...
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ventilatori
mozes staviti 2 nutra,2 van.

svjetlo
napisi koja jacina neonki u Wattima i koja jacina stedne?

spektar
plavi spektar na pocetku-vegetacija
crveni---cvetanje..do kraja

12/12
prouci na forumu dnevnike.ti nemas bas prostora za neki uzgoj,visina te hebe...stoha bio ti trebao od pocetka 12/12...kad stavis rasvjetu i dodlje posude..ostane ti recimo 50-60 cm za uzgoj,ako se radi o nekoj vrsti koja nije lowrider to ti je malo...

a u biti sam odredjujes.biljk amoze biti u vegetaciji dugooo ako ti to zelis,ali to je vec druga prica.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e pa che nije tih 90 cm ni malo.... jos ako ce radit s cfl-om to je sasvim pristojno(stim da ce trebat bar 2-3 cfl-a od 200w pa kad tako gledas hps bi bio puuuuno isplativiji....
mislim da bi ih bar 2-3 tjedna trebo drzat u vegetaciji... imaju one di za rast...
recimo meni je box visok 60 cm pa cu ih drzat bar 2 tjedna u vetaciji 16/8 jel mislim da bi im to puno znacilo....
al to je sam moje misljenje...
pozz...
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
diesel ryder.....nebi imo nikakav growbox osigurat cu dobru zemlju, o.k. temperaturu....danje svijetlo + neka neonka...jel bi to moglo biti ok? Sjecam se da je neko na taj nacin uspio uzgojiti sasvim pristojnu biljcicu.... + ja bi imo neonku za pomoc...

ima dosta razloga zasto prvi x indoor idem ovako raditi...rado bi ja growbox i neku sativu...al prvo idem ovako pa ako moze par savjeta da izvucem najvise moguce iz biljki...
 
28.10.2008
14
0
0
34
zanima me dali ima kakve razlike velike ,kod zalijevanja biljke obicnim putem ili prskanjem...
i zanima me isto tako kod gnojenja?,po drugi put..
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
nevjerujem da smijes gnojem prskat biljku (po liscu i stabljici ) to mi je nekako logicno... vodom ju mezes poprskati iz cistog razloga da ju navlazis i tako sprijecis pojavu termita ili nekih drugih napasti, ali to je samo moje misljenje, ako sam pogrijesio neka me netko ispravi...

imam i ja pitanje...
kako krecem u eksperiment sa lowryderom, zanima me koja zemlja i nacin gnojenja bi bio najprikladniji specificno za tu vrstu?
Molim vas da me ispravite ako cu u necem pogrijesiti, nakon klijanja bih ju stvaio u malu posudu nekih tjedan do dva na 18/6 rezimu, bez prihrane, dakle cista zemlja i zaljevanje (eventualno zemlja obogacena s npk - koji bi bio najprikladniji za lowR?). nakon tjedan dana bi ju prebacio u nesto vece i stavio na 12/12 te pojavom cvjetova prihrannjivao bloom complex-om (zanima me koliko cesto? sa svakim zaljevanjem ili?) te nakon dvadesetak dana dodao phospor plus (isto me zanima koliko cesto).
zadnja dva tjedna bi ispirao.
Znam da nepostoji magicna formula ali mi treba savjet i neko usmjerenje za prvi grow
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.