Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
1. -neznam,ali mislin da ne.
2. -Hps 600w,pa valjda znaš koliko onda troši.600w i nije previše,jači komp troši toliko,rečeš da si ga malo bolje opremija,ako se imaš uopče komu pravdati...dok kupiš sve štedne,preči češ moguči račun za struju,potrošnju lako izračunaš,ima i po forumu.
3. -A kako?
4. -carbon filter-ima na forumu.
 
15.04.2009
36
5
0
112
Greenpower1 je napisao(la):
1. -neznam,ali mislin da ne.
2. -Hps 600w,pa valjda znaš koliko onda troši.600w i nije previše,jači komp troši toliko,rečeš da si ga malo bolje opremija,ako se imaš uopče komu pravdati...dok kupiš sve štedne,preči češ moguči račun za struju,potrošnju lako izračunaš,ima i po forumu.
3. -A kako?
4. -carbon filter-ima na forumu.

Hm, jel itko naručivao preko aliena pa da mu je došlo fino doma? Nije li na omotnici pečat iz jednog hrvatskog grada na obali? Ili je tako kad se naručuje preko Nirvane? Jebeno mi se ne ide na carinu po to.

I da, ako se plaća kreditnom karticom, što piše na bankovnom izvatku?
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
pise ti neka druga stranica kada placas kreditnom karticom a ne nirvana i naravno koliko je to kostalo u eurima i izracunato u kunama ....koliko ja znam iz nirvane mi je uvjek sve stiglo uredno i bez pecata...

p.s: jeben avatar iz jebenog filma :)
 
15.04.2009
36
5
0
112
Flegy je napisao(la):
pise ti neka druga stranica kada placas kreditnom karticom a ne nirvana i naravno koliko je to kostalo u eurima i izracunato u kunama ....koliko ja znam iz nirvane mi je uvjek sve stiglo uredno i bez pecata...

p.s: jeben avatar iz jebenog filma :)

A jel ti stiglo fino u sandučić? E jesam dosadan, ***** ga. Stvar je u tome što alien ima mnogo širi izbor od nirvane, a i ima jednu specifičnu vrstu koju tražim.

Vendetta je car. Svaka zemlja treba imati bar jednoga.
 
15.04.2009
36
5
0
112
Pitao sam ove iz aliena isto pitanje. Međutim oni su mi doslovce odgovorili :''valjda, i to je adresa, ali ipak ćeš morati otići do pošte jer registrirana pošta se ne ostavlja u sandučiću tako da to ne bi ništa promjenilo.''

Kakva registrirana pošta? Taj dio mi nije jasan.

Nemam pojma, vidjet' ću. U najgorem slučaju idem direktno gore na degustaciju, odabir i kupovinu.
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
Danas sam nabavio CFL žarulju od 65W - 865
kupit ću još 2 CFL od 24 W - 827 (1500 lm svaka)

da li je to dobra kombinacija za vegetaciju?
koju kombinaciju da složim za cvjetanje?

box će biti za 3-4 najbolje biljke od 14 koje sad imam :sun2:
 
24.09.2008
29
1
0
40
evo mene opet . od dvadesetak posadjenih semenki,samo dve su izgurale do kraja i to nikako ....od dve biljke (jedna skunk,druga s.j.) dobili smo mozhda ni 10grama hedovine.....ne kontam nishta,...super su napredovale,preko metar visine,listovi prelepi,zeleni ni pegica,...a onda mesec dana cveta i pochne da se sushi,...a ja nikako da skontam zashto...mislim iscvetale one svoje i to je to,...kako da dobijem vishe hedova....ono je bilo jako retko...i listovi su u razmaku od 3-5cm(sprat),...shta je moglo da se desi???? ako bilo ko zna neku informaciju o samim hedovima,...puno hvala unapred!!!
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
deyana je napisao(la):
evo mene opet . od dvadesetak posadjenih semenki,samo dve su izgurale do kraja i to nikako ....od dve biljke (jedna skunk,druga s.j.) dobili smo mozhda ni 10grama hedovine.....ne kontam nishta,...super su napredovale,preko metar visine,listovi prelepi,zeleni ni pegica,...a onda mesec dana cveta i pochne da se sushi,...a ja nikako da skontam zashto...mislim iscvetale one svoje i to je to,...kako da dobijem vishe hedova....ono je bilo jako retko...i listovi su u razmaku od 3-5cm(sprat),...shta je moglo da se desi???? ako bilo ko zna neku informaciju o samim hedovima,...puno hvala unapred!!!

Cuo sam da u zadnje vrijeme jos okom nikome videna mala neidentificirana bica visine oko 1-1.2 m, napadaju usjeve noobova kao što si ti, kradu im hedove i isusuju njihove biljke....vjerojatno ti se to dogodilo....aj sad salu na stranu, uletis ka njuub u koprive pa izvalis tako nesto a nisi opisala ni jeli outdoor ili indoor, ni koliko su rasle ni nista....malo vise detalja
 
02.03.2009
19
1
0
34
Evo ovako ljudi prije par mjeseci bio sam u disku i napio se kao guzica.Inaletio sam na neke talijane i oni su mene i moju ekipu pocastili jednim topom.Ali nakon nekih sest dima poceo sam se tresti i jednostavno zablokirao sam cijeli.Svi su mi rekli da sam se ukocio nekih pola sata ali neznam zasto?
Ako mozda netko zna u cemu je stvar jer se bojim da nije mozda bila prskana sa nekim sranjem.Hvala unaprijed.Ali bilo je dobro.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Hm,alkohol prije toga,več dosta ako je samo to:popworm:
Mislim da je problem sve ovo prije vutre.
 
23.02.2009
29
0
0
49
:icon_lol:
SLO-Era je napisao(la):
Pošto se otvara puno istih pitanja o samim osnovama nutrašnjeg gojenja konoplje:
kako bi se malo približalo nutrašnje gojenje,pitajte ovde sve nejasno
Sigurno èe se naèi, neko od èlanova koji èe rad podeliti iskustva...

"podforum" trenutno vodjen by qens,growmir,doomer:

za sve koji ste stekli neko ZNANJE(ne kaèite linkove ...) ili ISKUSTVO, podelite to i pomognite.

bok skvadro,drugovi i drugarice!!!! :)))
dajte mi molim vas ako netko ima volje malo objasnite ispiranje,pranje vutre....kako i sta to dode,na koji nacin se to radi???
kod zavrsetka kada se biljka odreze na koji nacin je najbolje stavit je susit i koliko to vremenski traje i kakvi uvjeti moraju bit u prostoru gdje se biljke suse!???
HVALA,HVALA...:sun2::sun2::sun2: DOLAZI SUNCE PA SVIMA ZELIM DOBRU BERBU DA SE UZ MORE GLEDA ZALAZ :sun2:I :sick: A ONDA :icon_lol::bis:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
kalevra je napisao(la):
:icon_lol:

bok skvadro,drugovi i drugarice!!!! :)))
dajte mi molim vas ako netko ima volje malo objasnite ispiranje,pranje vutre....kako i sta to dode,na koji nacin se to radi???
kod zavrsetka kada se biljka odreze na koji nacin je najbolje stavit je susit i koliko to vremenski traje i kakvi uvjeti moraju bit u prostoru gdje se biljke suse!???
HVALA,HVALA...:sun2::sun2::sun2: DOLAZI SUNCE PA SVIMA ZELIM DOBRU BERBU DA SE UZ MORE GLEDA ZALAZ :sun2:I :sick: A ONDA :icon_lol::bis:



jebbbo SRČ..!!??!! brate mili nemogu da verujem...:crash::crash::crash:
 
24.09.2008
29
1
0
40
e ovako,...to whom it may concern,
biljka je posadjena 06.01.2009. izvadjena je iz zemlje oko 05.04.2009. na cvetanju je bila izmedju 3 nedelje do mesec dana(ne secam se tacno),u pitanju je indoor feminised skunk. u fazi vegetacije se lepo razvijala,te sam zakljucila da joj uslovi odgovaraju...kad je krenulo cvetanje imala sam poteshkoca da nadjem pravo djubrivo,pa je prvih nedelju dana bila zalivana vodom,...pa je doshlo do nestanka struje na nekih 2 dana,i onda je sve teklo ok(shto se uslova tice),...cvetovi su krenuli ok,ali kao da se na pola puta napravio zastoj i to je bilo to. cvetovi shto su napredovali nekih nedelju dana i posle ni makac.
eto,to je to.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Mislim da je nestalo hrane u zemlji,a bez gnjojiva je logično da se desi zastoj.To mi pada na pamet...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
deyana je napisao(la):
e ovako,...to whom it may concern,
biljka je posadjena 06.01.2009. izvadjena je iz zemlje oko 05.04.2009. na cvetanju je bila izmedju 3 nedelje do mesec dana(ne secam se tacno),u pitanju je indoor feminised skunk. u fazi vegetacije se lepo razvijala,te sam zakljucila da joj uslovi odgovaraju...kad je krenulo cvetanje imala sam poteshkoca da nadjem pravo djubrivo,pa je prvih nedelju dana bila zalivana vodom,...pa je doshlo do nestanka struje na nekih 2 dana,i onda je sve teklo ok(shto se uslova tice),...cvetovi su krenuli ok,ali kao da se na pola puta napravio zastoj i to je bilo to. cvetovi shto su napredovali nekih nedelju dana i posle ni makac.
eto,to je to.


:costumed-smiley-027devojčice dal ja dobro čitam il ti krivo pišeš ali "...na cvetanju je bila izmedju 3 nedelje do mesec dana(ne secam se tacno)..."
cvetanje u najmanju ruku traje 7 pa i do 10,11 nedelja!!! stoga mi niš jasno ni???
a šo se tiče 2dana bez struje valjdda si odradila danje svetlo:sun2: pa box ili tako neš
se v semu pitanje je nedorečeno i nejasno...ALI :love001:... POZDRAFFF...!!!
 
24.09.2008
29
1
0
40
neznam sta da kazem ..... suse se same od sebe a ya mislila da je to to .... medjutim nema hedovine ni za 21 dzoj..... kako da im pomognem da rode vise ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.