Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.09.2009
4
0
0
40
da li mozete da mi kazete zasto mi biljka ima miris mentola ili kamilice tako nekako visoka je 80santimetara kao prut jedan imala dva semena hed kao da nema a ubija sta je to????????????
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
namozes nam miris demonstrirat ali slike mozes stavit da vidimo..

stavi slike
 
20.09.2009
32
0
0
39
Pozz ljudi, pravim pc grow box, treba mi osvjetljenje, koja je jeftina varijanta za osvjetljenje a da se moze ugurati u kuciste prosjecnog racunara???
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
popajmornar je napisao(la):
da li mozete da mi kazete zasto mi biljka ima miris mentola ili kamilice tako nekako visoka je 80santimetara kao prut jedan imala dva semena hed kao da nema a ubija sta je to????????????

muzijak
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
muzijak je smeče koje če večina uzgajivača ubiti i baciti čim ga vide , a ako ti je jedin biljka mozes od njega napraviti maslac i nadat se da je bio potentan
 
21.09.2009
5
0
0
46
BEZZE-SA Razabu...'Molim' te mozes li mi se javiti da mi objasnis neke stvari oko uzgoja?Sacekat cu te gore MST
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
beatakter je napisao(la):
Pozdav svima.Pitanje je:koja je minimalna temperatura da bi biljka rasla˙(indoor)



:signs054:15 stepeni ĐOLE:sun2::rofl::sun2:
al kume nisi preciziro uvjete al očito nije ni bitno
(noč,dan lampa;pali,gasi iiitd.;)
jel po postu moja mallenkost zaključuje da neznaš đe gonjaš..:dog_walk2::vb_whip: sreTTno:violent018:
 

Duxkg

Aktivan Član
21.03.2009
49
1
0
36
Koliko biljaka moze da stane u ovo cudo ? http://www.***********.com/?id=bf8011dd0bc4be1c32ed1f457976acc4
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
Duxkg je napisao(la):
Koliko biljaka moze da stane u ovo cudo ? http://www.***********.com/?id=bf8011dd0bc4be1c32ed1f457976acc4


:eek:hno:sine ti ne umeš da ČITAŠ ili sam ja.........................:lock:
 

Mr.JA

Banned
Banovan
19.09.2009
48
0
0
34
mali.medo je napisao(la):
sve je u redu taj "listić " je unutarnja "opna" koštice
koja s vremenom odjebbbe karijeru, za sad dazgle brodo !!
nema straha osim neznam šo si štedio na zemlji al...polako!!!:sun2:
ovo mi je drugi grow, ali u prvom mi je to požutilo malo kasnije -pa san se malo poboja :D
 
25.08.2009
16
1
0
49
Evo jednog pitanja koje ini mi se nitko ne spominje:
neki je lik radio pokuse s folijama u razliitim bojama, stavljao ih na reflektor da dobije plavu, crvenu ili zelenu boju.
Rezultati su bili prema oekivanjima; zeleno pljuga, a plavo i crveno odlino!
Ako se ne varam (a moda se i varam :)) koristio je LED-ice na 5500K!
E sad, vjerojatno se gubi neto lumena tj flux-a zbog same folije, ali pretpostavimo da je to u okvirima korektnog.
Pa npr. kakav bi rezultat bio da na npr. MH arulju stavimo toplu naranastu foliju?
Igrom sudbine :) imam dosta folija koje se koriste u kazalitima na rasvjeti, tako da problem vruine ne postoji, a ustvari te folije se i vrlo lako kupe, a ima nevjerojatna koliina nijansi cijelog spektra!
Meutim ja nemam MH da probam, pa zato ovako ebem po tarabi :)!
CFL mi je preoskudan da ga jo opteretim a HPS nema smisla, vjerojatno vrijedi samo pri "demfanju" boje tj sputanju K-a, nemoe suprotno!
Ali ustvari, rado bih isprobao cijelu stvar, samo naalost ve dugo nemam uvjeta da zaponem igru.
Vjerujem da se neki fanatik homegrower ve zabavljao s time, makar mentalno :), pa ga pozivam da podjeli iskustvo s nama guterima :)!

Huu Ha SinTe Za!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.