Pitanje seme.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.03.2013
1
0
1
Pozdrav svima, pratio sam ovaj forum jako davno, i dosta sam ga citao, ali sam se odlucio da se registrujem i da pokrenem temu..
treba mi malo pomoci, pa mislim da bih ovde mogao da dobijem odgovore na neka pitanja koja su mi bitna...
zanima me gde mogu i preko kojeg sajta da narucim seme? video sam dosta sajtova ali bih voleo da mi kazete preko kog sajta je najbolje izvrsiti porudzbinu... inace iz srbije sam beograd... planiram svoj grow pa me zanima to... Pozdrav i hvala unapred
 

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
nema veze što si iz srbije,sve ti piše stvarno nema smisla stalno odgovarati gdje i kako,al evo još jednom...meni se najbolji pokazao growshop alien,nađeš ih na netu,pošalješ im e-mail kako bi ti htio primiti sjemenke...npr.ja bih htio primiti sjemenke putem pošte u obićnom pismu,znaći ne preporučeno da moraš na poštu već u sandućić,i oni ti odgovore:pošaljite npr.45eura za svoje sjeme i 5 eura za poštarinu,i ti ljepo staviš pare u kovertu,pošalješ,i za 20tak dana ti dođu,a zbog ovog pitanja će te sad moderatori malo popljuvati...ali to je sve dobronamjerno...poz i uživaj nadam se da sam ti pomogla
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ostavi broj telefona i adresu usput... nisi trebao pominjati od kuda si,....
da si čitao ovaj forum, naletio bi na link, kako naručiti sjeme....

ja bih za početak krenuo sam običnim sjemenom, koji će ti k odmah kupovno sjeme, dat ćeš pare, sjebat ćeš grow i šta onda..??
kreni jednostavno kao svaki normalan čovjek..

ionako kupovno sjeme je samo šminka :).. to se sve da odraditi i u svojoj kućnoj radinosti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.