Pitanje u vezi svjetla

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.01.2013
11
1
0
73
Imam jedno cudno pitanje...

Zanima me...Ako ja uzgajam biljku u ajmo rec npr. rezimu 12/12 i ja upalim svjetlo u ponoc a ugasim ga u podne...E pa zanima me da ja to idem promijeniti, znaci da palim u podne a gasim u ponoc...Kako bi se to najbolje moglo izvest i bili ostavilo posljedice biljci jer npr. ja sam konto kad ga onda ugasim umjesto 12 sati u mraku 24 sata bude u mraku pa onda upalim i nastavim normalno 12/12 sad neznam sta bi se moglo desit? Pitam ovo jer sam u smjenama...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pa jednostavno promjeniš režim na tajmeru i to je to...nece se ništa desiti bilo bi problema kad bi to konstantno radio...al ovako jednom nema nikokvog problema....i nemoj komplicirati nego opušteno...to je samo biljka ko i svaka druga...
Ubuduce obrati pozornost da ne otvaraš temu za za ovakva pitanja pitanja nego u vec postojecoj temi koja ima veze u ovom slucaju sa režimom rada svijetla i svijelima opcenito tamo postaviš pitanje...procitaj pravila foruma
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Funky Hookah je napisao(la):
Pitam ovo jer sam u smjenama...

Ne mjenjati svako malo! Jednom i to samo u hitnom slućaju smiješ takvo što napraviti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.