Pitanje za iskusne :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
33
Pozz ljudi, mislim da bi trebo ovo pitanje u ovu rubriku postaviti. Prijatelj mi je dao neke domacice u kesici i sad kad je gledam ne razumijem bas jel mi dao 2-3 razlicite vrste ili je ovo lisce i uopste nije za pusenje:

b482789d3b3e22d99d195f22b7184549.jpg

d92ceef81051bbcc146db4d23a2afba8.jpg



unaprijed thx :D
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Malo los trim, al dok ne probas, nes znat. Mada sam siguran da je bolja neg da si kupio na ulici
 

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
33
Evo da Vam javim, probo i odlicna je :D hehe. thx na odgovorima :D

:bananica
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Normalni malo manji vrhovi, vjerovatno s donjih malih grana, s ostavljenim lišćem.
Sve puši, ... tako i ja ostavljam lišće kada kidam, da se što manje duhana stavlja ako se već s njim mota.

edit: ne vidjeh odgovor =) eto, nema razloga zašto ne bi bila odlična ako je kvalitetna domaća sorta.
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
malo offtopic kad smo kod toga, he man

Jel probo ko umjesto duvana, motat sa liscem biljke. Da se usitni kao sto je i duhan. Jel to uopce dobra ideja? :p
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
nox1cous je napisao(la):
malo offtopic kad smo kod toga, he man

Jel probo ko umjesto duvana, motat sa liscem biljke. Da se usitni kao sto je i duhan. Jel to uopce dobra ideja? :p

pa decko ti je rekao da u zamjenu sa duhanom stavi lisce sto je opet bolje nego da solis sa cistim duhanom i zdravije ako dobro flusash biljke jer zna se zavuci klorofil u listove najvishe ,ako su biljke loshe neisprane ,ali ne sumnjam u he mana i njegove boljoze ! ..nadam se da sam ti pomogao ,ako imas lisca samo soli u zamjenu za duhan nece ti nista biti samo ti bude pljuga puno zelenija i masnija :D :) poz
 
17.02.2011
34
10
0
33
Evo još jedno pitanje:

Naime, znam za foru s korom od voća za poboljšanje vlažnost vutre koju konzumiramo. E sad zanima me:

Koliko obično staviti i koliko držati u npr. zatvorenoj telgici kore od narandže?

Da li se na neki način bolje oslobađa potencija heada kad je on vlažniji i koristimo ovu tehniku? Koje su sve prednosti?

Thx ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jel smo to otvorili novu varijantu pitajte sve sto vas interesuje... inace, licno nikada nisam koristio tu ili takve fore
 

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
33
haha xD izgleda da jesmo xD tema "pitaj iskusnije" xD a sto se tice tog pitanja, jaran je probo sa svim i svacim pa ga pitam i javim ti oko toga :D
 
17.02.2011
34
10
0
33
Portgas je napisao(la):
haha xD izgleda da jesmo xD tema "pitaj iskusnije" xD a sto se tice tog pitanja, jaran je probo sa svim i svacim pa ga pitam i javim ti oko toga :D

Ajde može, to bi bilo odlično.
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
PaKa je napisao(la):
Evo još jedno pitanje:

Naime, znam za foru s korom od voća za poboljšanje vlažnost vutre koju konzumiramo. E sad zanima me:

Koliko obično staviti i koliko držati u npr. zatvorenoj telgici kore od narandže?

Da li se na neki način bolje oslobađa potencija heada kad je on vlažniji i koristimo ovu tehniku? Koje su sve prednosti?

Thx ...

Poboljšanje vlažnosti se obično radi kada se trava (ili duhan) presuše. Ali može se i raditi malo arome radi. Dosta ti je jaaako mali komad. I držiš ga stalno, tj dok ne ode sva vlaga iz njega. Ja sam često radio s duhanom jer ga ne pušim, i stavljao sam jabuku. Komad da bude tanak kao rizla. Inače bude previše vlažan. 2 mjeseca malo pakovanje duhana ostane svježe.

Potencija se ne oslobađa bolje. Kanabinoidi 'isparavaju' na određenim temp. i to je sve što je bitno. Prednost je jedino što u milidjeliću sekunde između ostalih mirisa naleti i miris voćke koju si stavljao kao 'ovlaživač'. I dec it, nema nikakvih ostalih prednosti.
 
06.08.2013
20
3
3
Pozdrav

U proteklih deset dana sam se borio sa tripsima (lisnim vasima)
uzgred da kazem eliminisani su sa fobos insekticidom koji je resio stvar
nakon jednog prskanja biljaka i box a
imam 4 fem. semena Paradise Seeds,biljke su u 5.nedelji cvetanja.
Skoro dve nedelje stagniraju ima dosta ostecenih listova
ali sad se oporavljaju pa me zanima da li ce imati produzeno cvetanje zbog toga ili cu
samo izgubiti na kolicini a bice gotova na vreme.
Znam kako izgleda zreo bud ali kod mene je slucaj da su trihomi braon kao da je zrela jel sam pre
ovog insekticida dva tri dana prskao sa koprivom pa zbog toga ne znam kad ce biti kraj..pozdrav hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.