Pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.04.2023
0
0
1
23
Pozdrav ljudi, hteo sam da pitam par pitanja zbog situacije koja mi se nedavno dogodila, naime pao sam sa pola grama trave, e sad ja ne znam šta mogu da očekujem i da li ću imati problema pošto studiram pravo, čitao sam na netu i video da se spominje načelo oportuniteta ako je prvi put i da se briše iz kaznene evidencije posle izvesnog vremena,(meni je prvo delo).
Moja pitanja su da li ću krivično odgovarati, da li ću moći da se zaposlim kao pravnik nekad u budućnosti, i da li postoji mogućnost da moji to ne saznaju nikad, inače radim pa ću i platiti kaznu kolka god da je, samo da to može da se reši sa novcem, hvala unapred, znači jako puno jer ne mogu da funkcionišem, svaki put kad se setim situacije pripadne mi muka...

Takođe jedna od olakšavajućih okolnosti je da su policajci rekli da sam ja priznao da to imam kod sebe i da to kažem na sudu da će biti olakšavajuća okolnost
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Bilo bi možda lakše ponuditi neki odgovor kada bi znali u kojoj si državi. Jesu sve podjednake vukoyebine, ali razlika ipak ima ;)