pocetak prwog growa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.04.2013
5
1
3
hteo bih da pitam ljude koji su ovo vec radili, semenke nisam narucivao, ali vec dugo sam u tome i mogu slobodno da kazem da sam semenke izdvojo iz mogu slobodno da kazem jedne od najboljih kojih sam pusio, cuo sam neke price da kad se gleda semenka, stiska se prstima i ako ne pukne znaci da je dobra, ove moje ne mogu ni o zid da se slome bukvalno, moje pitanje je da li ima tu istine i ako ima da li
ja mogu sa vise verovatnoce da iscekujem nego neko je stavljao semenke na random?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
IMA istine u priči o "tvrdoći" semenki-naime,takve najčešće valjaju.tj,smatraju se "jakim" .
primetićeš da sam rekao NAJČEŠĆE,dakle,dosta zavisi i od tebe i uslova u kojima radiš "germination"
ništa ne očekuj,pošto je random seme,jedino stavi što više,da selektuješ kasnije više ženki-ne daj Bože 2 da staviš,i obe budu mužjaci
 
27.04.2013
5
1
3
hvala, problem je sto sam ja nasao samo 12 semenki, a imao sam oko pola kg toga, to kod nas neki ljudi zovu skank, mada vecina danas nemaju pojma da razlikuju, posto koliko mi je poznato pravi skunk ne moze da ima semenke, tako da cu morati da se posvetim samo tih par, trnutno su na klijanju, recimo da napravim 4 case i u svaku po 3 semenke ?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Zašto misliš da skunk nemože imati sjemenke?
Skunk je sorta ništa više ni ništa manje,koju ako želiš imati tutneš sjemenku u zemlju e sad ako nam skunk sjemenke nisu dali vanzemaljci zakljucak je,Skunk kao i svaka sorta ima sjemenke.

Druga stvar...u 4 caše po 3 sjemenke je glupost,na forumu imaš šta se radi i kako se radi,procitaju vanjski i unutarnji uzgoj..imaš dnevnike uzgoja i tako...

Tema ide na groblje jer se baljezgaju gluposti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.