Pocetnik u uzgajanju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.04.2013
2
0
0
Pozdrav ekipa
Evo prije negdje tri tjedna sam stavio sjemenke u dugi plasticni pitar sa zemljom s pogledom na sunce
stavio sam ih iz zajebancije nisam uopce ocekiva ista,kad ono nakon dva tjedna su izvirile xD
I evo sad je vec izaslo 6 komada i jako bi mi bilo zao ako to ne nastavim uzgajat,tako da bi mi trebala sad vasa pomoc
i savjeti da mi kazete sta da radim jer ja nemam pojma tocno jeli se uopce isplati ovo nastavit uzgajat..svaka pomoc je dobrodosla,ako uspije,pusite samnom :D fala vam unaprijed i ljep pozdrav svima
evo vam link za sliku da vidite o cem se tocno radi za sad http://img855.imageshack.us/img855/5278/img0193tlj.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Previše sjemenki na taj pitar, zemlja dijeluje loše a biljoze se izdužile u potrazi za suncem. Ak želiš nastaviti presadi svaku u poseban kalj, nađi neku bolju zemlju i mjesto sa više sunca da ih tamo staviš. Kod presađivanja ih zakopati malo dublje da se ne lome tako. Nakon tog svega moli se za toplije vrijeme i više sunca i možda ti se posreći.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pozdrav :)
da ti objasnim , da ces jako tesko doc do svojih hedova bez znanja o growanju... posto je to vec izbilo, to znaci da se sad moras bacit na citanje i naucit sto vise o growu i onda odlucit ce oces indoor ili outdoor i krenut u tom smjeru, i uciti cijelim putem kako sta di i kada... znaci na tebi je :

a) mozes baciti to, krenut polako ucit sve o growanju, odlucit se oces in ili out i onda krenut tim putem...

ili mozes

b ) odma bacit se na citanje i ucit ko manijak da saznas sta im najvise treba, koliko je vazna voda, zemlja itd itd i polako im pruzati to...

opcija b ti je puno teza i neznam koliko bi ti zapravo gust bilo kad moras nesto na silu ucit ili citat...
najveci gust je kad to radis jer to zelis ! ja ti preporucujem opciju A ali na tebi je da odlucis, tako da sta god bilo :) zelim puno srece !!

edit : vidio sam da si postavio ovo u vanjskom uzgajanju, znaci out radis... tu nema previse mudrosti ali glavna pravila bi trebo znat...
lakse bi ti bilo kad bi imao dosta vremena da naucis sve i polako nego na brzinu sve, ali ti vidi kako ti pase najbolje pa udri :)

peace out !
 

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
@fly da mu se da citat nebi ni otvarao 500-ti topic s istom tematikom..

@fixx sve su ti rekli.. ja ti isto preporucam opciju A.
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
samo nađi dobro mjesto negdje vani gdje nebi nit najluđa baba išla za šparugama, kupi vreću zemlje nije skupa, kojih 25 kuna 50 litara, to ti je dovoljno za 2 veće kante, ili ili 3-4-5 ako budeš mješao zemlju, na vrh zemlje stavi slame ili lišća da ti ne ispari samo tako voda..

kad to sve odneseš na site, iako je siguran, najbolja je solucija sve to zamaskirati da se ne skuži na prvi pogled o čemu se radi, možeš ili kante ukopati u zemlju, ili probati naći deponiju, ovdje gdje sam ja na svakom uglu uz šumu imaš smeća, ja razaberem koju trulu oveću kantu metalnu, ili tako smeće, pa kamufuliram saksije tako da ljudi misle da je smeće pa iz njega izvire neka biljka, to je za svaki slučaj, iako čisto sumnjam da bi neko mogao doletiti ovdje u grmlje gdje ja doslovno pužem 10 metara kroz grmlje i usputno se izgrebem

i nemoj komplicirati i izmišljati čuda svjetska, biljci treba svjetlo, i svako tolko zaljevanje, nikako 10 puta dnevno po 10 kanistera vode, i kolko tolko dobra zemlja, ništa više, ne trebaš ići do sajta 20 puta dnevno itd... radi jednostavno, i usput se informiraj i tako će najbolje ispasti..
lako ti usputno kompliciraš, ali bez znanja ništa..

najviše pazi da je sajt osiguran, kazne su velike, nije to igra, a ovo ostalo lagano, čak i da ti pocrkava, nije neka šteta, a sve ti je to iskustvo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.