policija prisluskuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
ima jedna fora sa zvucnikom od linije ili kucnog kina nije vazno ,vazno je da je zvucnik aktivan.bio sam jednom prilikom na jednom mjestu gdje je ekipa vrlo sumljivog morala i svi su stavljali mob. u neposrednu blizinu zvucnika nisam bio u situaciji pitati zasto ali vjerujem da znaju sta rade.
 
13.09.2005
58
2
0
cuje se brujanje, zvizdanje zvucnika ako se ukljuci komunikacijski port. isto kao kad treba telefon da vam zazvon a vi ste u blizini radio prijemnika/zvučnika
 
08.01.2012
6
1
0
39
murija moze locirat svaki ukradeni mob ako znas svoj imei...
a za prisluskivanje im ne treba nalog to odrade kasnije ali sav matrijal prikupljen ilegalno ne prolazi na sudu, fora je u tome da te kasnije drugim dokazima zakopaju i mogu te slusat u bilo kojem trenutku dok mob ima napajanje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
sto hoces rec da te mogu slusat i kad ne picas s nikim samo da je mob kraj tebe?nismo u zvjezdanim stazama:icon_biggrin:eek:no sto je huana.meri napisao/la je istina!ko ce virovat nek viruje ko nece nemora..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
mislim da to sa prisluskivanjem ko je kome uvalio 5-icu nema smisla.pantagana ćopi klinca u bilo kojem kvartu sveze mu šljagu ,dvije i imaju bar dva dilera nekako mi ova metoda zvuci puno jeftinije i jednostavnijea posto zivimo na Balkanu onda i najvjerovatnije.kakvo prisluskivanje jebote pa nekupujem dalekometni projektil
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
GreenGerilla je napisao(la):
murija moze locirat svaki ukradeni mob ako znas svoj imei...
a za prisluskivanje im ne treba nalog to odrade kasnije ali sav matrijal prikupljen ilegalno ne prolazi na sudu, fora je u tome da te kasnije drugim dokazima zakopaju i mogu te slusat u bilo kojem trenutku dok mob ima napajanje...

znaci ako baterije nema u mobu nemoze se prisluskivat ni locirat?
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Evo, najzad sam tek danas naso vremena da presedim jedno 3-4 sata i malo listam, googlam,....
Poslednje sto sam procitao na ovu temu je : Mobile phone tracking - Wikipedia, the free encyclopedia

A moj zakljucak o prisluskivanju putem mobilnih je :

NE MOGUCE, sem ako nije instaliran neki spy softwer na Vas mobilni
MOGUCE je koriscenjem triangulacije,
A sto se tice GPS lociranja, to moze i sa baterjom i bez baterje u mobilnom, i to je maltene kao dobar dan

Sto bi neki rekli : Use i u svoje kljuse ili ti ne pricajte sto ne morate

I evo moj primer od danas, preko 20 razgovora, ni jedan ne zuji, odzvanja i nema exa, sem kada pricam sa drugarom, tu je jedini exo koji se cuje !!!

p.s. i da medju spy softverima ima mogucnosti da budete voice snimljeni putem vaseg microfona na mobilnom, ali mora biti instaliran softver
p.s.s. Vodafone je 2005-te u Grckoj imao masovno prisluskivanje, a jos su oni delili mobilne :)
 
08.01.2012
6
1
0
39
Nismo u zvjezdanim stazama ali oni to mogu, na koji nacin to radi nemam pojma ali mogu te prisluskivat i listat ti poruke bez ikakvog softwera (jer nasi operateri cuvaju apsolutno sve poruke i pozive na svojim serverima nekih 6mj. ili godinu, neznam tocno), za muriju neznam ali za vojsku sam 100000% siguran da ima tu opremu a ako imaju oni ne vidim zakaj nebi i murija imala...... S druge strane sam isto tako siguran da se ta oprema ne koristi za hvatanje hasisara po parkicima..... i kak je reko opa cupa ako murija hoce saznat ko dila prvog klinca kojeg cope nasamaraju i sve ce znat....
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ma gerilla nisi me skonta..znam da mogu gledat por.u bilo kojem trenutku..i da mogu prisluskivat al to prisluskivat dok ti pricaš s nekim a ne dok je mobitel u stanju mirovanja pod naponom...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
taj mit,legenda o prisluskivanju kada se mob.ne koristi mi stvarno nepije vodu mislim da je ta dezinformacija i krenula od murije ona shema superiornost,spremnost,uskladenost i te fore oni mogu sve...kako bahato dubre kaze-Braćo obucimo kape grb navucimo plavo odijelo
Opasajmo se pištoljem spolnim organom zataknimo pendrek
Braćo skupimo cijeli odred i uputimo se u selo
Neki malac puši travu braćo pravit ćemo dernek
Razvaljivanje po glavi stanovnika braćo kakva slika
Ovdje smo da služimo i zaštitimo to mlado biće
Neka djete vidi značku braćo stigla ga neprilika
Udri posred kičme udri bubreg razvaljivanje **********e

Tako treba započet priče koje čitaš svakog dana
Koje slušaš sa radija i malih ekrana kakva banana
Svodnici kriminalci s pravom za lišavanje slobode
Sretan osumnjičeni dobije koji šamar i čašu vode
Značka u životu znači prolaz kroz svaka vrata
Pendrek znači da si jebeni nenadjebivi bog i tata
Nema veze što takvi okreću glavu a nisu u pravu
Iza leđa pljačke i ubojstva ispred nosa klinac puši travu
Namlati malo ***** pedersko narkomansko i za pijanstvo
Ko ga jebe što je vani tako kasno jel' svima jasno
Kontroliraj kako hodaš pričaš bolje je da se paziš
Jer znaš nema ih gdje ih trebaš znaš nema ih gdje ih tražiš
Šuti kada hodaš po gradu pazi spusti pogled da ne bi jebo
Ježa u leđa malo je ko najebo ko bi zapravo trebo
Pitajte to one na jahti s kilom horsa i kokaina
I kol'ko zapravo od toga postotak naš pendrek ima

Zašto hapse ljude zbog malo pjevanja i jointa
Čovjek ga s guštom mota možda je to je sve što ima od života
A ne oni su najveća ološ ovog društva probisvjeti
Nije da su nevini al' nisu ni ono što najviše prijeti
Zna to pendrek dobro i pendrek je redovno đoju probo
Pendrek je i čovjeka nožem probo no to nije nimalo kobno
Oni su svjetlo na kraju tunela izlaz krizne situacije
Anđeli čuvari nacije molim bez zajebancije
Otpustili ste policajce pred saborom nitko nas nije pit'o
Nek se vrate na posao i šute kad kolega uzima mito
Nek šamaraju maloljetnike po valku nakon smjene
Nek naplaćuju vel'ku brzinu i iste pare u svoj džep spreme
Nek misle nacionalno neka misle direktno u glavu
Nek naprave još slučajeva Bajsić jer nas ima što pušimo travu
Nek sirotinju invalide tjeraju nogom iz užeg centra
Nek ubojicama pokazuju značku ubojicama to ne smeta
 
20.04.2011
35
8
0
43
A zašto je bivši premijer hr ivo Sanader vadia bateriju iz moba kad je dogovara nezakonite poslove. Vidi se na snimci kako vadi bateriju dok priča sa čovikon u jednom baru. Znači da ima tu nešto
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
19.11.2012
1
0
0
30
Mom jednom ortaku koji je skoro poceo da valja,,stigla je poruka, u formatu broja 064xxxxxxx naravno bas tako,bez broja,,stigla mu je poruka na foru ''CAO JA SAM MARIJA,,VEC DUGO VREMENA MI SE SVIDJAS KAD NEMAM SADA VREMENA DA TE ZOVEM JAVICU TI ZA PAR DANA GDE DA SE NADJEMO'',,naravno on ne moze da odgovori na taj broj niti da ga zove jer nema broja pise bas kao sto sam gore napisao tako isto pise i u telefonu 064XXXXXXX pa se pitamo onako da li je moguce da policija ima kakve veze sa tim da hoce da ga navuku da ga ga uhvate sa vutrom ili tako nesto molim vas vasa misljenja da odgovorite ili ako imate neko iskustvo???? hvala unapred
 
12.03.2012
35
32
0
39
grass je napisao(la):
A zašto je bivši premijer hr ivo Sanader vadia bateriju iz moba kad je dogovara nezakonite poslove. Vidi se na snimci kako vadi bateriju dok priča sa čovikon u jednom baru. Znači da ima tu nešto

vadi bateriju jer dok je god unutra oni te mogu locirat iako je mob ugašen
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
legalweed je napisao(la):
Mom jednom ortaku koji je skoro poceo da valja,,stigla je poruka, u formatu broja 064xxxxxxx naravno bas tako,bez broja,,stigla mu je poruka na foru ''CAO JA SAM MARIJA,,VEC DUGO VREMENA MI SE SVIDJAS KAD NEMAM SADA VREMENA DA TE ZOVEM JAVICU TI ZA PAR DANA GDE DA SE NADJEMO'',,naravno on ne moze da odgovori na taj broj niti da ga zove jer nema broja pise bas kao sto sam gore napisao tako isto pise i u telefonu 064XXXXXXX pa se pitamo onako da li je moguce da policija ima kakve veze sa tim da hoce da ga navuku da ga ga uhvate sa vutrom ili tako nesto molim vas vasa misljenja da odgovorite ili ako imate neko iskustvo???? hvala unapred

buahaha
daj,molim te...
bas bi se murijasi predstavljali kao neka 'marija',ne budali bez potrebe.mnogo gledas filmove
inace,murija radi 'vako-
slusaju ti telefon(to se najcesce primeti ako telefon pocne da ti 'odjekuje' suvise cesto,a zamena kartice NE POMAZE zato sto se prati serijski broj telefona)
kad skupe dovoljno informacija postave ti sacekusu ili ti upadnu na gajbu
dalje vec znas
a to da te kontaktiraju-zasto bi? koja je poenta?
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Ispricavam se jer dizem temu iz mrtvih, da ne otvaram novu.
Zanima me dal je jako rizicno pisati dnevnik,ubacivati slike i sve ostalo koristeci mobitel?
Jer ne koristim proxy ni nista,a ja pisem dnevnik..