Pomoći DA, ali kako

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
sad kad ljudi koji su očajni da bi pronašli taj ljek koji bi im probudio nadu za novi početak(naravno radi se o ulju),a nemaju način da si to sami naprave,a imaju lovu da plate,i onda mi se jave ovdje na stranicu privatnom porukom i traže pomoć,ja bi im pomogla al kako sad kompromitirati sebe
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Ne šalji / ne prodaj nikome ništa. Tako je najpametnije. Pomozi im sa predlozima, na ovom forumu svi mogu da nadju kako uzgajati i kako napraviti ulje. Kao prijatelj ti savetujem da se ne upustaš u prodaju ulja a ni samog kanabisa. Tvoj je izbor. A ja ti to kažem s' najboljom namerom, a to je da ne padneš. Na tebi je da odlučiš.
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Ja bi to uradio na sljedeci naci:
Poslije zatrazene pomoci se nadjes sa pacijentom u oci.Zatrazis potvrdu o bolesti od ljekara,upoznas uzi krug pacijentove porodice kako bi bila sigurna da nije namjestaljka (naravno,dok ovo sve radis,ne nosi nista sa sobom),tek kada si 100% sigurna da je sve rega onda predajes lijek u pacijentove ruke.Lako je prepoznati osobu kojoj si upravo ti posljednja nada.
Eh sada,veliku razliku pravi da li prodajes ili poklanjas lijek.Naravno,i da ga poklanjas sigurno bi tu bila odredjena naknada za "materijal" i "troskove" ali ne i neka zarada.
Znaci samo,samo i samo ako si 100% sigurna onda pomozi pacijentu.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
roguz2 je napisao(la):
sad kad ljudi koji su očajni da bi pronašli taj ljek koji bi im probudio nadu za novi početak(naravno radi se o ulju),a nemaju način da si to sami naprave,a imaju lovu da plate,i onda mi se jave ovdje na stranicu privatnom porukom i traže pomoć,ja bi im pomogla al kako sad kompromitirati sebe

Kao prvo moras se odluciti da li nekome zelis pomoci ili samo zelis na "lagan" nacin profitirati. Ukoliko zelis da pomazes, onda moras znati kako nekome pomoci, jer ako to ne znas onda je pomoc potrebna tebi.

Svi koji zele pomoci, znaju 1001 nacin na koji to mogu uciniti, dok je za privrednike situacija malo slozenija, ne moze se svako preko noci obogati.

Ukoliko ti se neko zaista obratio za pomoc, trebala bi znati bar toliko ko od clanova na forumu koristi ulje za lijecenje, a ko za relaksaciju, pa ga uputiti na adrese ovih prvih navedenih.
Sa druge strane, ako zelis da zaradis, najbolje je da se obratis privrednoj komori administrativnog sredista u kojem si nastanjena, oni najbolje znaju sta ti od potrebne dokumentacije treba da povadis da bi registrovala djelatnost.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nemojte o prodaji ulja ni teoretski raspravljati na ovom forumu, za to se ide u zatvor (i dobivaju opomene i ban ;))...
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
integrity is doing the right thing when no one is watching..

ako želiš pomagati. poklanjaj.. ako želiš zaraditi, zarađuj, ali da mi neznamo o tome..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
"14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani."


prodati, pokloniti... svakako nije u skladu sa pravilnikom, lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.