Pomoc hitno molim vass

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.02.2012
0
0
0
31
evo ovako imam ozbiljan problem cesto pusim marihuanu od 5 pa na vise joinata dnevno al nije u tome problem nego u tome sta sutra imam ljecnicki pregled i pregledava ce mi urin i krv i sad jel postoji neki nacin da izbjegnem to testiranje ili da podvalim nesto u mokracu bilo sta????
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako je obican lekarski pregled ne radi se test na thc, znaci zapali jos jednu i ajd u krevet, sutra je novi dan
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hajd da se podvali mokrača ali krv, tko tu koga
tema ionako nema ime
 
25.02.2012
0
0
0
31
a meni su rekli da ce bit i test na droge valjda thc spada pod to...i nisam reko da bi podvalji krv haha koji si ti manijakk...al ne ozbiljno jel bi mogo izbrisat thc kroz 5 6 dana da pijem puno vode i tako to da nekako odgodim taj lekarski do ponedjeljka
 
25.02.2012
0
0
0
31
hvala vam ljudi spasavate me ,, procito sam vec cjeli internet al tu svega ima ....pa molim vas reci te mi par stvari sta da radim ??ugljene tablete ,uvin h caj?,mlijeko, da treniram znojim se? puno vode?grejp? molim vas zivot mi ovisi o ovome sjeban sam totalno ako ovo za***** majke mi mogu se odma bacit u kanal!!! e i da danas sam popio 9 ugljenih tableta jel mi moze sta biti od toga ocu li imat zatvor il nesto
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
stavio sam ti link, imas 30 strana teme, sta bi jos hteo, jel tesko procitati to il sta, da ti neko preprica sad to, odlozi ako mozes za jednu sedmicu i ne duvaj u medjuvremenu + imas tamo dosta saveta pa udri
 
25.02.2012
0
0
0
31
dobro hvala ti dobri cojvece :) al kazem ti procito sam sve zivo na hrv srb (eng ne kuzim bas najbolje)....po tome sta ovde pise ja se ko necu uspjet ocistit jer nisam povremeni pusac nego pusim po 5 g dnevno pogotovo u zadnje vrijeme....jel mi prednost sto sam mrsav (65 kg 183 cm) jer se kao thc talozi u masti tako nesto....i oce li mi pomoc ako pljunem u mokracu oce li pokazati negativno ili neutralno?
 
25.02.2012
0
0
0
31
imam 20 godina i lekarski je u vezi zaposljavanja...inace imam osnovnu skolu kaznene prijave pao sa drogom bio u zatvoru i tako dalje a unatoc svemu tome sam naso dobar tj dobro placen poso i sad me ovo ubija :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jbg. na to si morao da mislis ranije, mada lekarski za posao kada se radi ne ukljucuje pregled tog tipa (sem ukoliko eventualno to ne trazi poslodavac, mada ne znam ni da li moze jer bi trebalo da je zakonski predvidjeno sta taj pregled ukljucuje), jbg. nema druge, napravi pauzu sa duvkom i odlozi koliko mozes pregled, u medjuvremenu se cisti na neki od ponudjenih nacina u temi o tome, ajd sretno
 
25.02.2012
0
0
0
31
a jbg ko ce mislit naduvan :)) to sam i ja mislio dok mi danas nisu rekli sutra u 7ipo lekarski da te provjere jesi li ovisan o kakvim drogama alkoholu i tako toa i zvao sam jednu firmu koja se bavi pregledima i rekli su mi isto da se na ljekarskom to sve pregledava..nista hvalaa :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
a jbg ko ce mislit naduvan :))
Ti prije ili kasnije ako ne želiš upasti u nevolje, nedobiti posao i slično.
Molio bi te da ne otvaraš više teme koje več postoje.
 
25.02.2012
0
0
0
31
dobro izvini nemoras mi solit pamet odma... izvini ovde pisu da nevalja ugljen jeli to tocno i ljekarni mi je reklo da te tablete nemaju veze sa mokracom i da mi to nece nista pomoci pa daj brate reci sta najvise pomaze voda?
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
ja sam nova pa znam da tu sve pise ...isto tako si dobio link di je sve objasnjeno al eto mozda ti se ne da sve to citat....pa sam ti htjela samo nesto ispricat glede tvog pitanja dal bi "pljuvacka" ili nesto drugo pomoglo .....ovako ...ja sam pala na testu nakon sto sam prokuhala mokracu,bacila soli u nju,stavila sok od jabuke, i dodala malo pive (da ne mjesam boju previse i pazila sam na miris da se ne osjeti) dodala sam sredstvo za ciscenje stakla i pazi sad DOMESTOS .....i na kraju bila ...... pozitivna .....et .....moje iskustvo...al meni se to desilo odmah iduci dan ti mozda imas sanse spasit se ehhehe....pa eto citaj dok jos mozes :)

mozes eventualno pivu pit kako bi brze mokrio i izbacivao tekucinu iz sebe al ne znam koliko ce to pomoc ..... lijepi pozzzzz
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
:clap:
25r30wi.gif
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
joypowder je napisao(la):
... ovde pisu da nevalja ugljen jeli to tocno i ljekarni mi je reklo da te tablete nemaju veze sa mokracom i da mi to nece nista pomoci pa daj brate reci sta najvise pomaze voda?

Dobro ti kažu u ljekarni. Ja nemam pojma zašto ekipa toliko forsira taj ugljen... Voda u što večim količinama, ali opet pazi, jer i s vodom se može pretjerati :)
Ovo za pivo neću komentirati :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
imam 20 godina i lekarski je u vezi zaposljavanja...inace imam osnovnu skolu kaznene prijave pao sa drogom bio u zatvoru i tako dalje a unatoc svemu tome sam naso dobar tj dobro placen poso i sad me ovo ubija :(:icon_lol:po tome sta ovde pise ja se ko necu uspjet ocistit jer nisam povremeni pusac nego pusim po 5 g dnevno pogotovo u zadnje vrijeme....

joj što ovdje smrdi mlijeko i petit keks...a evo stao sam i na dudu varalicu na podu :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.