Pomoc [Testiranje] Hitno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.02.2016
0
0
0
25
Inace idem u srednju skolu i vrlo aktivan sam sportas, ponekad konzumiram i naravno roditelji su nam trebali potpisat da nas mogu testirat. Prije ovog slucaja zadnji puta sam u 9. mj al toga vise nema. Sada slucaj je u tome sto sam prije tjedan i dva dana uzeo recimo dosta male kolicine i taman sljedeci tjedan bio bolestan ali naravno pio sam jako puno tekucine i redovno nekako nadoknadzivo treninge kod kuce tako sto sam dnevno traco po 6km i preskako uze i eto taman danas novi radni tjedan ja sam zdrav kao dren odoh u skolu, prije spavanja sam popio 2l vode posto sam se lose osjecao ne znam ni sam zasto. Kada sam dosao u skolu, 3. Sat su nas sve odveli na testiranje i ono od sinoc sam naravno sve ujutro uriniro, morali smo pisat u casicu ja sam kapnio par kapi i tjt. Sad sam u dilemi hocu li proc ili ne, pusim rijetko kad i jos na to sam sportas i takav zivot vodim a ovo si rijetko kad dopustim, mene zanima nakon svega ovog procitanog ima li sanse da moj test bude negativan? Svi kazu koje sam pito da cu proc ali ipak me zanima sto iskusne osobe u ovom podruciju imaju za rec hahaha. Hvala puno sto ste imali vremena procitat i onima koji ce odgovorit i to :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.