potencijalno nastanjive planete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2012
9
4
3
34
roower je napisao(la):
brzina svjetlosti ,,,,,
tehnicki neizvedivo,,,zasto? Jednostavno...jer svaka materija u krutom stanju koja se priblizi brzini svjetlosti pretvara se automatski u cistu energiju..
zapravo u najvisi stupanj nama poznate energije ,,a to je gama zracenje,,,znaci nema sanse da ikad,,bilo tko ili sta se krece brzinom svjetlosti osim samog svjetla,,,i prezivi tako nesto ,,
...

Nemoramo mi ici brze od svijetlosti, mozemo warpati svemir oko nas... pogledaj vid

http://www.youtube.com/watch?v=uwZt1Yh4-1U
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thrasher666

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
VenloNL je napisao(la):
nešto najavljivano da će ovih dana neki dokumentarac biti premijerno prikazan....o tome kako su izvanzemaljci među nama, te kako ameri posjeduju tehnologiju njihovu,znatno napredniju od naše...
ako tko zna nešto o tome...nek' okine neki link...
možda putovanje i nije problem,samo mi to nesmijemo znati :)
je i ja ga čekam premjera je bila 22.04. u Ho ako se ne varam ....zove se Sirius...kad sam ja čitao ona novinska izdanja o NLO-oima,mislim da se zvao časopis Dossier UFO...već tada sam bio uvijeren da nismo sami.....a čovjek je u dokumentarcu izjavio,citat:

Ono što ljudi moraju shvatiti jest činjenica da tajnovitost koja okružuje NLO-e i izvanzemaljsku inteligenciju nema nikakve veze s njima. Ima veze s ljudima i moći koja leži u velikim korporacijama i financijskim interesima zbog kojih se sprečava da istina izađe na vidjelo. Jednom kad ljudi saznaju da se putem tajnih projekata odavno saznalo kako funkcioniraju izvanzemaljci, shvatit će da im više nije potrebna nafta, ugljen ili nuklearna energija...

u ovom dokumentarcu će bit otkriveni najopipljiviji dokazi o postajanju malih zelenih........

što se teme tiće neznam zašto navode moguće naseljive planete kada su nedostižni osim ako nam ne pomogne tehnologija koja bi mogla bit razotkrivena u ovom dokumentarcu.... ;)



edit sad vidim ima rijeći o tome a jbg
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
PitJet je napisao(la):
Nemoramo mi ici brze od svijetlosti, mozemo warpati svemir oko nas... pogledaj vid

http://www.youtube.com/watch?v=uwZt1Yh4-1U
Znam prijatelju ,,,tu tehniku koriste u Enterprise seriji ,,sorry to je samo jedna ideja,,ali 99.999999999999999999999999999999999999999999 % neizvedivo.
koji bi samo izvor energije bio potreban da bi tom tehnikom pokrenuo sve oko sebe,,.vjerovatno jacine Big banga ..i doso na neki drugi dio svemira,,uf,,
ima tih teoretskih tehnika dosta,,i ja gledam i pratim sve na YouTube,,,ali halo , govorim o najjednostavnijoj stvari svima poznato
Fizika u danasnje vrijeme koristi termin,,cetri osnovne sile u svemiru,,
Gravitacija,,elektro interakcija,,slabe interakcije-(radioaktivni raspad i procesi),,Jake interakcije,,
I ako mali zaleni raspolazu nekom tehnikom koja odstupa od ovih osnovnih zakona nama fizickog Svemira,,onda oni dolaze iz neke druge dimenzije ili nekog Paralelnog Svemira,,,i ne vjerujem da su toliko --koruptivni-- i da uopce imaju potrebu sa nekim Amerikancima ili Kinezima se upustat u neke zemaljske spletkice i zavjere,,,ej sorry mozda sam samo jedan normalno racionalan (napusen),objektivno nastrojen,Covjek ,,evo priznajem ,,citam i pratim sve te filmice,,teorije zavjera,,izjave i sve sto spada danas u to polje neobjasnjivih i misterioznih pojava i fenomena,,
ali najboljom voljom nemogu jednostavno prihvatiti neke,,(citaj 99% posto) teza i teorija o vanzemaljcima,,odnosi se samo na pretpostavku da su medzu nama ,,da suradzuju s vladama itd.,,,nemogu......
ali obozavam kad intelegentni ljudi iznose svoja misljenja i kad se razvije neka dobra diskusija,,samo ocekujem i neku dobru argumentaciju ako se vec pokusava pobiti to sto ja mislim i pisem,,
nisam od onih koji rigorozno tvrde da nema zivota u ovom ogromnom prostoru iznad nasih glava,,dapace,,vjerujem da ima drugih oblika ,,cak mozda i nama slicnog ,,zivota u svemiru ,,:)

edit
Kali,da treba vjerovati,,,ovo kaj ja pisem zvuci nekima kao ,ej ovaj ne vjeruje u nista,,kao jebeno skolsko misljenje ima,,i ta sranja,,ali nije tako, drzim da pricamo o necemu sto se nemoze tak i tak dokazati ,,uvjek polazim od toga sto je fakt,,a ne neke neprovjerene i ko zna od kud izvucene teze,,,YouTube,,,danas mos videt videa i videa,,ali to ne znaci da je to bas tak.,,nije svaki video na kojem stoji gore u cosku NASA, odma dokaz za neku teoriju,,a na drugoj strani se pobijaju znanstvena misljenja ,,di je tu logika,kao znanstvenicu i politicari nam ne govore istinu ,,jer ne djeli im se sve znanje sa nama robovima,,,drze nas na kratkoj uzici,,truju nas namjerno svim mogucim otrovima,,sire viruse gripe,,tjeraju nas da uzimamo kredite ,,,da se zaduzujemo da bi im sluzili ,,,ali ko te tjera da pijes vodu iz vodovoda,,da jedes zatrovanu hranu,,,da se izlazes zracenjima,,da imas mobitel koji te truje,,tv koji ti sugestira samo lose,,ma niko ziv te na to ne tjera,,,i ,jebote na stupnju smo kamenog doba sto se tice Astronomije i Fizike,,tek otvaramo oci pomocu tehnike,,a pricamo o vanzemaljcima i o tome kojom tehnikom bi oni eventualöno mogli putovat kroz svemir,,,halo ,,,ma di je taj koji je prical sa tim vanzemaljcima,,,da nam to objasni,,(film)Contact je puno ljudi potaknuo da razviju opet neke teorije,,
I kad smo vec kod svih tih teorija,,,uzaludno trazim neki filmic ili neki clanak koji ce mi napokon otvoriti oci i promjeniti misljenje ali nista,,nemogu nista naci,,,koja je to medijska patka bila,,milijuni € i $ su se zadnjih godina okrenuli ,,,,,takozvani autori svih mogucih knjiga o Maja,Anunaki,o Nibiru,postali su milijunasi,prodavajuci ono ocemu se sad vise ni ne pise ni ne govori,bio sam cak i javno izvredzan jednom na YouTube ,,,film o Nibiru ,,,Komentari koju su toliko suspektni i nelogicni ,kao Nibiru se vidi na jugo zapadnom vecernjem nebu,,,(venera),ili u 9..mjesecu kad je Jupiter tolko dobro vidljiv da je odma dobio ime Nibiru ,,i kad ja pokusam reci da je to samo jedna Planeta ,,,ismijavanje,kao nemas pojima,,,Nibiru dolazi a ti jos ne vjerujes,,ali ,,hahahhahaha,,i kaj da covjek onda veli ,,,nis,,zgasis to i samo klimnes glavom,
pa o golfskoj struji ,,kao nema je vise,ma slusaj samo ovo,,nema vise golfske struje,,vidis da se klima mjenja,,,,ja napisem kao ,,tu je jos ta golfska struja ,,jer da je nema ,,bilo bi ono Monsumi bez prestanka , u engleskoj sante leda od 50metara,Sahara bi odavno vec bila ponovo dzungla...,ali nis od toga,,
je ali ja nemam pojima,, ja pisem ono kaj mi u skoli propovedaju,i bla bla,,sve lijepo napisano i snimljeno ali bez osnova i materijaalnih dokaza,,,bas samo iime kaze ,,teorije zavjera su ionako samo teorije,,ne i dokazi
razmisljam da ne postujem ovo,,ali nemogu ,,moram ,,,i ja bi volio da vanzemaljci dodzu i donesu nam blagostanje i kaj ja znam sta vec,,da nam je bolje,,,i izgleda da nece biti nis od toga ,jer sve kaj valja nije za stoku sitnih zubiju,,za nas normalne,,,
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Treba vjerovati da se moze... I ja vjerujem da postoji i materijal i energija koja to moze napraviti... Zato ne vjerujem u boga, niti jednoga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thrasher666

thrasher666

Aktivan Član
22.04.2011
77
58
0
46
malo sam skeptican u vezi ovog filma Sirius,sve je to marketinski trik,da bi film bio gledan!
ja iskreno ne verujem da su nas mali zeleni posetili,ne vidim razlog zasto bi bilo koja vlada na svetu to zataskavala.
ako je nemoguce dostici brzinu svetlosti ili warp brzinu,kako su onda oni resili taj problem?
nama najbliza planeta koja se smatra da je u habitativnoj zoni je Gliese 667 CC,ona je udaljena 23,6 Svetlosnih godina.

postujem svako misljenje,siguran sam da postoji neki oblik zivota u svemiru ali ne i da su nas posetili!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja vjerujem da se zataskava i imam jedan razlog zasto je tome tako. Ljudi bi uvijedli da se i bez vlada i novaca moze, nema love za velike ribe koji "vode" ovu planetu ako je covjek svijestan sta se desava. Svaki put kad smo na tragu neceg, desi se nesto strasno kao npr 9/11 i opet se skrece paznja javnosti na ono sto oni zele. Ljudi, ne budite naivni. Sve vas veslaju kao marionete!! Uvijek jesu i dalje ce jer smo moroni!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
nastanjiva kome ? možda ti "zeleni" mogu nastaniti druge planete koji su nama nepojmljivi za život, nisu oni biološki isti ko i mi... tako da nemoj gledat koje su nastanjive planete nama... možda koriste druge elemente ili nama potrebne elemente u puno manjoj kolicini koja nama treba te su se miljunima godinama razvijali u skladu sa svojom planetom i elementima koji obitavaju na tom planetu.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Svi koji mislite da nema zivota u svemiru ili da nisu alieni bili kod nas, gledajte malo Ancient Aliens, jest da je national geographic, ali svejedno, dođe ti da se zapitaš.

A ovo, o putovanju na drugi planet, mislim da je to daleko ispred našeg vremena i našeg stanja svijesti s ovakvim svijetom (našim).

Prvo moramo promjeniti sebe, a tek onda možemo gledati dalje od naše planete, jer, zašto tražiti nešto dalje, ako ovdje nismo ni blizu kraja došli, ima još puno potencijala na Zemlji, samo se svijest treba promijeniti i treba promijeniti kut gledanja na život, planet i sve drugo....

A to se neće još uskoro dogoditi, po svemu ovome što gledam danas. :)
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
e zasto je to tako da nas veslaju?
mislim da je ljudska civilizacija bas na tom principu sagradzena,vlastodrzci,,naravno i religija se automatski preuzeli vodstvo nad stokom sitnih zubi,,
izmislili poreze i te stvari..napravili nas ovisnicima konzumiranjai bla bla bla
jedni veslaju a drugi su zrtve,,i kaj je najgore danas vecina ni ne kuzi
da su moderni robovi,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thrasher666
06.12.2012
9
4
3
34
roower je napisao(la):
...ali 99.999999999999999999999999999999999999999999 % neizvedivo.
koji bi samo izvor energije bio potreban da bi tom tehnikom pokrenuo sve oko sebe,,.vjerovatno jacine Big banga ..i doso na neki drugi dio svemira,,uf,,
...


Energiju Big Banga nemozes usporedivat s nicim, tj prvo moras dobit sliku koliko je nas svemir kojega ''vidimo'' velik. I o kolikim masama i energijama je tu rijec

Izvor energije?, pa cuj vec imamo atomsku energiju, fuzijski generatori samo sto nisu proradili, tj rade oni vec sad, ali trose vise nego sto daju, oni u CERN-u drk*** oko anti materije itd. Ko sto rekoh, pitanje vremena kad ce se otkrit izvor energije dovoljan za to, osim ako ga naftasi i ovi multimiljarderi ne zataskaju i zatvore, ko sto i ima par teorija zavjere oko onih el, auta i jos par stvari....ako vec i nisu...... jer ulje i nafta su im glavni izvore $$$

Zakoni fizike?... e pa cuj zakoni su tu da se krse... sve to stoji ali postoje mjesta di ni oni ne vaze , crne rupe, kugelblitz, itd itd.. a dokazano je da crne rupe postoje tako da to nije teorija, ovo mi nije jaca strana jer ne pratim. Al sigurno ima jos mnostvo toga sto neznamo

A sto se tice Izvan zemaljaca, sigurno su tamo. Ako je svemir beskonacan kao sto kaze, tj da se stalno siri. Onda sigurno postoji bilo kakav oblik zivota u njemu, heck mozda cak postoji identicna kopija tebe tamo negdje vani
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Evo ko ima volje i znanja iz engleskog, ovo je jako dobar tekst:

http://www.illuminati-news.com/00363.html


Uglavnom, long story short, intervju sa jednim od članova "hidden hand" "organizacije" koja moglo bi se reći vlada svijetom i svima nama obicnim ljudima (tu mislim i na predsjednike, premjere, putina, obamu i ostale lutkice sa pozornice)

Očito je po načinu na koji priča da je to jedno "više-inteligentno" biće i objasnjava kako sve funkcionira na zemlji i što nas čeka u budućnosti, uglavnom, tekst je pozamašan i zahtjeva strpljenja ali je svakako IMPRESIVAN barem ako se mene pita.

Je offtopic u odnosu na ovu temu, ali opet, ima jako puno veze sa svim tim o cemu raspravljamo.

Znam da ce ga rijetki procitati (mozda i nitko), neki mozda vec i jesu (cak i imam u vidu tko je to mogao biti xD) a neki ce pocet i nikad nece zavrsit....ali nema veze

PEACE
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PitJet

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja sam pročitao i nije me baš uvjerio... taj lik zabrijava da je on neki "bog" na zemlji a ovi željno upijaju proizvode njegove mašte...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Nije on, nego prica o drugima, on je nizak u rankingu u odnosu na druge kakvih ima.

Mislim, normalno, nemoras vjerovat svemu sta kaze, al je fora citat... Uopce nemora znaciti da nije istina to sta govori.
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
PitJet je napisao(la):
Energiju Big Banga nemozes usporedivat s nicim, tj prvo moras dobit sliku koliko je nas svemir kojega ''vidimo'' velik. I o kolikim masama i energijama je tu rijec

Izvor energije?, pa cuj vec imamo atomsku energiju, fuzijski generatori samo sto nisu proradili, tj rade oni vec sad, ali trose vise nego sto daju, oni u CERN-u drk*** oko anti materije itd. Ko sto rekoh, pitanje vremena kad ce se otkrit izvor energije dovoljan za to, osim ako ga naftasi i ovi multimiljarderi ne zataskaju i zatvore, ko sto i ima par teorija zavjere oko onih el, auta i jos par stvari....ako vec i nisu...... jer ulje i nafta su im glavni izvore $$$

Zakoni fizike?... e pa cuj zakoni su tu da se krse... sve to stoji ali postoje mjesta di ni oni ne vaze , crne rupe, kugelblitz, itd itd.. a dokazano je da crne rupe postoje tako da to nije teorija, ovo mi nije jaca strana jer ne pratim. Al sigurno ima jos mnostvo toga sto neznamo

A sto se tice Izvan zemaljaca, sigurno su tamo. Ako je svemir beskonacan kao sto kaze, tj da se stalno siri. Onda sigurno postoji bilo kakav oblik zivota u njemu, heck mozda cak postoji identicna kopija tebe tamo negdje vani
e jebiga,he he he,,,nema veze sto ja napisem ,,,odgovor koji dobivam je najcesce zasnivan na nekoj teoriji koja nije ni provjerena ni dokazana ,,ali nema veze,,bitno je da se pise,,
nisam ni mislio da se energija BB-ga moze iskoristiti,, niti sam ju usporedio sa necim,nego sam reko da za takozvano Warpiranje prostora treba energija BB-ga,sto je neizvedivo ,,znaci nemoguca misija u svakom pogledu.
Kaj se tice onih u Cernu koji po tvojemu dr***u bezveze,,,e da nema njih,,nebi ni ti danas koristio internet,ni Pc,niti Mobitel,ni Tv,i glupo je reci da netko tamo drka bez veze,,a istovremeno koristiti plodove njihovog drkanja,,sorry
kazes- Zakoni fizike?... e pa cuj zakoni su tu da se krse... sve to stoji ali postoje mjesta di ni oni ne vaze , crne rupe, kugelblitz, itd itd.. a dokazano je da crne rupe postoje tako da to nije teorija, ovo mi nije jaca strana jer ne pratim. Al sigurno ima jos mnostvo toga sto neznamo,,,,,
ne kuzim sto zelis reci stime sad,,ali dobro nema veze,,velis i sam ne pratis (a pises ),aaaaaaaa po tvojem,, zakoni fizike ne vaze u crnim rupama,,,a daj,,pa crne rupe i jesu dokaz za sve zakone fizike,,pogotovo za cetri elementarne sile u svemiru, koje vladaju i glavni su motor-pokretac cjelokupnog nama vidljivog i poznatog svemira,bez kojih nebi postojao ni zivot na nasoj planeti ,,niti nigdje drugdje,niti bi mi dans mogli kratiti vrijeme piskarajuci o svemu ovome.Zakoni Fizike su ako zelis Bozji Zakoni,,i nema kutka u univerzumu koji ne podleze tim zakonima,,a dali mi imamo kompletan uvid u te zakone, ja mislim da ne,,.ima jos nejasnoca u fizici,,ali ljudi rade na tome,,Cern si i sam spomenuo,
Vanzemaljci ,,i ja sam siguran u to da,,,POSTOJE,, ali ..he he he..,,barem ne kako svi misle,,NLO,, ,,Anunaki ,he he he,,nis od toga,,to je samo dobro sklepana teoretska misao ,,koju koriste danas manje vise svi Ezotericari ,,jer su Magija i Duhovi izasli iz mode,,danas je Lokrativnije pisati o Teorijama Zavjera,,i pljuvati po znanstvenicima,,zaboravljajuci da su ti isti znanstvenici otvorili prozor,,ciji pogled koriste danas i ti koji po njima pljuju...

,http://www.youtube.com/watch?v=_sVrOJWl750
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thrasher666
06.12.2012
9
4
3
34
roower je napisao(la):
e jebiga,he he he,,,nema veze sto ja napisem ,,,odgovor koji dobivam je najcesce zasnivan na nekoj teoriji koja nije ni provjerena ni dokazana ,,ali nema veze,,bitno je da se pise,,
nisam ni mislio da se energija BB-ga moze iskoristiti,, niti sam ju usporedio sa necim,nego sam reko da za takozvano Warpiranje prostora treba energija BB-ga,sto je neizvedivo ,,znaci nemoguca misija u svakom pogledu. ---Znas sta se sve prije 100 godina smatralo nemogucom misijom?

Evo opet si reko da za warpiranje treba energija bb-a, ocito ne shvacas o kolikim masama i energijama je tu rijec. Kako znas da treba energija bb-a, mozda je puno manja?, dok ne oktriju necemo znat, al u svakom slucaju nije ni priblizno energiju bb-a. E da energija big banga je cak ima jos tu, na tvom tv-u u obliku staticnog elektriciteta

Kaj se tice onih u Cernu koji po tvojemu dr***u bezveze,,,e da nema njih,,nebi ni ti danas koristio internet,ni Pc,niti Mobitel,ni Tv,i glupo je reci da netko tamo drka bez veze,,a istovremeno koristiti plodove njihovog drkanja,,sorry

Sorry, oni nemaju veze niti s internetom, niti kompjuterom, niti mobitelom, a pa niti tv-on. Za sve to su zaslusni drugi ljudi, samo malo googlaj i vidit ces. Koliko se ja sjecam oni u cernu proucavaju kako je svemir nasto, i zato imaju najace ubrzivace cestica na svijetu...

kazes- Zakoni fizike?... e pa cuj zakoni su tu da se krse... sve to stoji ali postoje mjesta di ni oni ne vaze , crne rupe, kugelblitz, itd itd.. a dokazano je da crne rupe postoje tako da to nije teorija, ovo mi nije jaca strana jer ne pratim. Al sigurno ima jos mnostvo toga sto neznamo,,,,,
ne kuzim sto zelis ... ni ja nisam skuzio ovo dalje...