Potomak Super Skunka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
apdejt apdejt, posle kise sam bio da je prskam s onim receptom voda+sodabikarbona + ulje + sapun cisto preventivno i nahranio sam je s duplom dozom planttele i slavola u 8 l vode

prvo i prvo da stavim sliku istog vrha iz predhodnog posta
kad sam dosao bio polego samo sto se nije slomila cela grana, ova biljka, nama draga, je mnogo cudnovata, prvo je treniras na dole onda je vezes na gore da se ne slomi , danas sam sve kanape koji su vukli ka dole okrenuo vezao gore i jos ubacio kanapa, sve hedovi vuku grane dole xD sva sreca nijedna se nije slomila
1.jpg 2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg



e da , a slavol, naceo sam novo pakovanje od litre i
20150930_145832.jpg

budj iznutra il sta je to vec, malo jace smrdi nego obicno, ipak sam nahranio s tim biljku , tecnost nije crna kao flasa iznutra eo je u cepu
20150930_145854.jpg

al sam prosuo slavol u drugu flasu, kontam da ne smeta da zalivam time, al da pitam za svaki slucaj, ovo mi je jedina voljena pa dajem sve od sebe

za sada za moj prvi out grow ja sam prezadovoljan kuda ovo ide
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
slavol mora da smrdi i da bude mutan, ne vidim problem da zalivas po uputstvu, al ako je zemlja losa trebao bi dati i nesto prihrane za cvetanje, slavol ce je samo "ogladneti" ;)
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
samo pitam samo pitam, posto koristim dugo slavol vec i sumnjivo mi bilo, prvi put vidim da je tako pocrnela flasa iznutra i da bas tako smrdi..

hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
izgleda da su se ponovo sredili jer dosta je slicnih preparata u medjuvremenu izaslo na trziste, jedno vreme su bili bistra vodica bez mirisa, ja ga nisam koristio intenzivno u poslednja dva growa, moram uzeti jednu bocu da vidim jel sad ponovo onaj stari slavol :) samo cepaj, kazu da ce naredni mesec biti lep, a lepa je i cura
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
ja sam zadovoljan s slavolom i planttelom sto se tice indoora, uvek sam to koristio, a sad eo prvi put u out i lepo to ide samo da se tako i zavrsi :)

hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
hvala za info, necu onda ni da probam, idam adekvatne zamene koje odlicno rade posao. steta, kad je krenuo slavol jeste bio odlican, a onda u jednom periodu se sve izmenilo. balkanski sindrom, jbg
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
nista od ove moje lepotice, danas sam bio na sajtu i neko je naso i skino, tj izvadio iz zemlje, ostavio samo rupu par listove i pusto secanje na nju

R I P

umrla nije ni starost docekala pobegla s drugim k*rva, tako da ja ove god ostajem bez icega ...
na pola cvetanja i neko je skine, neuskusni neki alavi i eto, al mora se priznati imala je dobru i pozadinu i grudi, bujna prelepa zavodljiva vredelo je posedovati