Potrebna pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.08.2016
2
0
1
44
Pozdrav ekipa,
Imam veliku dilemu jer sam prvi put u uzgoju. Iako je mnogo postova i slika postavljeno oko prepoznavanja muske i zenske, zanima me ova moja za koju mislim da je zenska ali me buni ovo nesto sto lici na semenke. Mozda je i hermic, i ako jeste ima li vajde od nje, i moze li napraviti stetu oko sebe.
Slike u prilogu
 

Prilozi

  • DSC_1471.JPG
    DSC_1471.JPG
    142,7 KB · Pregleda: 102
  • DSC_1469.JPG
    DSC_1469.JPG
    155 KB · Pregleda: 101

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Hermić, oba spola, prasnuo sam sebe i eto ti bebica (sjemenki). Nema se tu šta pušit, jbg :(.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
( oplodit che ti ostale kao shto bi i samu sebe oplodila..)
nego..mene zanima neshto drugo...
kako to da su ti pistile promjenile boju a cvijet je tako mali ? o chemu je tu rijech-koja sorta-koliko dugo je u cvatu?
i..odakle si uzeo ove uzorke za fotografiranje-sa kojeg dijela biljke ? ima li mushkih cvjetova po chitavoj biljci ili ?
daj malo vishe detalja..neke znajju bacati mushke cvjetove na samom kraju cvjetanja..

iako..iz nekakvog mog iskustva..ovo je potpuni hermi..onakvi kakve ljudi dobijaju kada posijaju sjeme iz "domachice"... ( ili je GHS proizvod ha ha ha )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gajba
21.08.2016
2
0
1
44
To je to onda. Hermi. Uzorci sa sredine grana otprilike. Prije tri sedmice nije bilo bobaka, a prije dvije sedmice su se pocele pojavljivat. Za sortu ne znam, iz domacice neke, pa odlucio posadit sto sam nasao u tom. Sta mislis hoce li ostale bit takve posto su iz istog paketa sve, a na njima se jos uvijek nisu pojavile bobe. Doduse, nema po cijeloj biljci cvjetova, samo po ovim vecim vrhovima, a i ovi sto rastu ce biti isti cini mi se. Onda je vjerovatno najbolje da je maknem da ne poremeti ostatak druzine, jel tako?
Hvala na odgovoru svima, prvi je put pa i ako grijesim s temama po forumu oprostite. Procitao sam pravilnik pa su mi sad jasnije neke stvari. Hvala ekipa
 
Poslednja izmena:
21.08.2016
2
0
1
44
nego..mene zanima neshto drugo...
o chemu je tu rijech-koja sorta-koliko dugo je u cvatu?
i..odakle si uzeo ove uzorke za fotografiranje-sa kojeg dijela biljke ? ima li mushkih cvjetova po chitavoj biljci ili
Ima jos slika al ne znam koliko smijem objaviti po pravilniku. Uglavnom ja sam je maknuo i nadam se da nije napravila stetu po okolinu.
 

Prilozi

  • DSC_1483.JPG
    DSC_1483.JPG
    238,8 KB · Pregleda: 65
  • DSC_1491.JPG
    DSC_1491.JPG
    189 KB · Pregleda: 65
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jbg. cist hermic koji je poceo da oprasuje. ako dobro vidim vec ima odbacenih cvetova po listovima, ako su to otpali cvetovi otpustili su i polen
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gajba

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
vec opraseno,pocele su ti sjemenke rasti.ne bi reko da nema sta tu pusiti ali hermic je
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gajba
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.