Power Flower i Critical od RQS by Muriz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.10.2012
22
18
3
33
Dakle nemam niti jedan uspjesno zavrsen grow iza sebe,nadam se da cu ove godine ispuniti sebi ogromnu zelju i uzgojiti nesto svoje.
Sjeme:
Power flower
  • THC 19%+-
  • CBD Medium
  • Yield Outdoor 500-550 grams per plant dried
  • Height Outdoor 160 - 200 cm
  • Flowering time 8-9 weeks
  • Harvest month October
  • Genetic Background South African Sativas
  • Type Sativa: 88% Indica: 12%
  • Effect Strong up high
Critical
  • THC 18%+-
  • CBD Low
  • Yield Outdoor 600-650 grams per plant dried
  • Height Outdoor 180 - 220 cm
  • Flowering time 7-8 weeks
  • Harvest month Late September
  • Genetic Background Afghani x Skunk
  • Type Sativa: 40% Indica: 60%
  • Effect Stoned, physically and mentally

Imam po jednu sjemenku od svake vrste uspjesno proklijane i prebacene u saksije od 5 litara.Jutros uspjesno izasle iz zemlje i prebacene u prirodu,samo se nadam da im danasnje jako sunce nije bilo previse.Veceras idem da ih malo zalijem i rashladim,sutra prva slika.
 
Poslednja izmena od urednika:
24.10.2012
22
18
3
33
Nista pisi propalo jednostavno su izcezle i tako godinama unazad.Vjerovatno ih nesto pojede il neznam sta bi moglo biti.Prosle godine mi nesto obrstilo 7 komada taman pred cvjetanje,nevjerovatno znaci sve lisce nestalo ostalo samo grane i grancice na biljozama od po metar i pol.Imam nekih automatika koje cu da startam kad napravim neku ogradu i maximalno zastitim sve.
 
09.03.2016
58
19
8
:( puz ili skakavac. jutros ja bacim oko na svoje pitare i nadjem u jednom rupcagu u zemlji,pregledam ih i nadjem puza..brijem da je bio tu od pocetka,da sam ga sa zemljom ubacio ja sam. Treba pazit na njih pogotovo kad su jako male,odkloniti sto vise potencionalnih opasnosti. Razmisljam da ih iznosis van skroz male jer moras, kontam da bi ja uzeo od vode 5-7 litara balone i nataknio ih preko tako male biljcice(ala mini plastenik)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Sretno, puževi golaći gmižu pod zemljom, frend mi je lani pričao o zanimljivom rješenju, struja, ogradi biljku s limom ( bačva od loz ulja) ukopano u zemlju, po ivici nekako sprovede žicu i pusti struju! (Baterije ili akumulator) za razmisliti i o nekoj mreži pod naponom.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Nista pisi propalo jednostavno su izcezle i tako godinama unazad.Vjerovatno ih nesto pojede...
vreme je da se malo potrudis ako tako vec godinama prolazis. ne znam sta je problem malo zastititi mlade biljke na neki od mogucih nacina, dosta je pisano na forumu o tome. ide u nezavrsene, nije jos kasno da krenes sa novom turom
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.294
14.635
358
Nema smisla tako male biljke stvljat na livadu bez neke konkretnije zastite....bilo bi cudno da su prezivjele....steta sjemena
Pocetak je proljeca tako da stignes jos cuda napravit...samo pametije i spretnije drugi put i bit ce i rezultata
 
24.10.2012
22
18
3
33
Plan je sljedeci udarit 4 kolca i okolo ogradu za kokoske a preko ograde za kokoske onu mrezu zelenu sto pravi hlad(protiv skakavaca).Imam na lageru 3 northern light,3 amnesia haze,3 white widow i 1 bluebery svi autosi od RQS.