Pozdrav braco

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.08.2016
6
19
3
Evo da ti ja kažem surovu istinu u vezi tvog pitanja
Sve zavisi od toga koliko imaš vremena za izbacivanje iz organizma
Ako imaš dosta vremena, onda imaš nade da se detoksikuješ koristeći standardne metode detoksikacije
Dosta vode (da pogura sve toksine kroz urin)
Aktivni ugalj
I metoda koju ja redovno koristim ali ne znam da li je primenljiva za tebe trenutno je wheatgrass sok, tačnije sveže ceđeni sok od pšenične trave, koji pijem svaki dan i veoma je bogat vitaminima i mineralima i od svih prirodnih biljnih sokova ima najjače detoksikaciono dejstvo
Takođe ako želiš povećati učinak same detoksikacije postoji lista biljaka koje su prirodni detoksikatori pa bih ti savetovao da i njih probaš
Takođe da izbegavaš sve ostale stvari koje ti se deponuju u organizmu u vidu toksina
Tako da ako imaš par dana pređi na raw vegan diet
Ne unosi ništa u sebe što bi usporilo proces detoksikacije, na taj način daješ organizmu šansu da bolje istera iz tebe sve štetne materije
THC obično u organizmu ostaje u organizmu do dve nedelje i nakon toga polako
Što se tiče testa, mislim da ne smeš imati 20ng/mL
Tako da ako imaš više od dve nedelje, mogao bi probati ove metode
Ne govorim da je sve što sam napisao ispravno, niti sam siguran da jeste, ali sam siguran da će ti dati prednost nego da samo odustaneš i čekaš da se sve samo od sebe sredi i bombarduješ organizam dodatnim stvarima koje pokušava da izluči iz sebe

Dosta faktora utiče na to koliko dugo će THC ostati u tvom organizmu:
Kad si zadnji put duvao
Koliko si duvao
Koliko je jako bilo to što si duvao i kolika količina
Koliko često duvaš uopšteno
I kako tvoje telo reaguje i zadržava to sve u organizmu

Tako da:
Voda, voda, VODA
Aktivni ugalj... i nemoj preterati s njim
Wheatgrass sok
Sirova dijeta (po mogućnosti)
Povećaj fizičku aktivnost (ubrzan metabolizam i znojenje kroz koje se izlučuje dosta toksina)
Probaj otići par puta u saunu da te preznoji dobro

Bonus tip:
Sada je sezona lubenica, probaj njih da implementiraš u sve ovo

Možda ti se čini ovo kao velika lifestyle promena u životu, ali budi sretan, nije da zbog neke bolesti moraš menjati životne navike, a i ovo je samo nedelju ili dve i može ti puno pomoći u ovoj situaciji

Nadam se da sam ti malo pomogao

I nadam se da ako sam pogrešio da me neko slobodno ispravi, nisam obraćao pažnju baš na svaku reč u pisanju ovoga.

Ako se neko seti nečega što ja nisam neka me slobodno dopuni
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sauna ubrzava proces i ako mozes odraditi 5-6 sjedenja po 10-15 min u 2-3 dana (finska sauna) uz puno vode to je najbrzi nacin za izbacivanje thc-a i ostalih supstanci iz organizma

Guglaj na engleskom izbacit ce ti hrpu objasnjenja ;)
 
26.08.2016
0
1
3
Imam ja dve nedelje da se ocistim. A trenutno bih bio pozitivan na koks, brzinu, thc i mozda malo opijate.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sauna jedina mogucnost i to vise dana za redom...javi kako je proslo i sta si radio vec kad si otvorio temu ;)
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
moze da ti pomogne tako sto ces gomilu toksina izbacit na znoj,i tako brze procistit organizam. inace svaki covjek bi trebalo svaki dan obavezno da uradi tri stvari: s..nje,p...nje i znojenje;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StepaTHC

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Imam ja dve nedelje da se ocistim. A trenutno bih bio pozitivan na koks, brzinu, thc i mozda malo opijate.

"Brze" droge brzo i prolaze kroz organizam(koka, speed i slično smeće- nekoliko dana ...)..Opijati malo duže ali to je kod THC malo drukčije, naime, zadržavanje u masnom tkivu Canabinoluma u koji se THC brzo metabolizira a taj test za mokraću ili multitest (pokazuje i druge droge a ne THC) baš na taj Canabinolum i reagira a taj se de facto toliko dugo zadržava u masnom tkivu.....jebeš i države i svijet u kojem se otrovi legalno prodaju a prirodno nešto zatire do mjere da ti posao o tome ovisi.....povraača mi se od toga...savjet ;

Znači pokušaj piti više od 4+L tekućine dnevno i mokri koliko god možeš, a tako i na sam dan testa, sve dok ti mokraća ne postane potpuno bijele boje. MJERA OPREZA: kad unosiš (i iznosiš) jako puno vode u organizam, smanjuješ si zasićenost organizma elektrolitima. Obavezno popij bar jedno do dva sportska napitka uz takvu terapiju tipa Isosport i jedi malo slaniju hranu, voće i povrće i slično......

Ne znam zašto se sauni ili parnoj kupelji čudiš?-Znaš valjda kroz koje se sve kanale izbacuju toksini....mokrača, stolica, znoj itd...VELIKE KOLIČINE TEKUČINE I SAUNA I PREZNOJAVANJE I BILJNI SOKOVI ZA ČIŠČENJE /DETOKSIKACIJU ORGANIZMA PO CIJENA OKO 15-25€ (PRIMJER SPECCHIASOL-TAL PROIZVOĐAČ DETOX SIRUPA I TO NAJMOĆNIJIH....) NAJVEČI PROBLEM SI RJEŠIO AKO 15 DANA IMAŠ PRIJE TESTA...uz mali dio ovih mjera nakon 15 dana si čist, znam ja kad sam išao za vozačku na kontrolu šuškalo se da je sistematski svakome uvalja kad dadne mokraću i test (to je bilo doba kada su tek došli oni testovi na duvku kad voziš prije cca 5-7 godina....14 dana pun K vode na dan, 3xsauna pišanje ko deda u 79 oj sa prostatom od pol metra.....prošao sam kao beba ..ako ideš na brod i želiš siguran biti uzmi 3 tjedna .....prije se mogla promjeniti kompanija ako bi nekog testirali i pao bi , navodi mi jedan koji radi dugo da su si svi "Brodari" povezali baze podataka "nepoželjnih" radnika , koji su toliko monstruozni da umjesto Benzodiazepama i drugih totalno legalnih otrova zapale dva dima čiste prirode....

Good luck bro....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raven Saiforius

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Voda,voda dva tjedna...na dan testiranja popi dvije,tri bezalkoholne pive,pisaj tri,cetri puta i peti put pisaj za test.Sigurno prolazis.Ovo sa pivom mora biti u kontinuitetu kako bi pisao samo pivo.
 

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
Pored svega ovoga sto su ti predlozili (a sve sto su ti rekl je tacno i dobro za detoks), pronadji u prodavnicama zdrave hrane ZEOLIT, to je mineral u prahu koji neverovatno dobro i brzo prociscava krv, jetru ali sve ostale organe i tkiva. Vrlo je jeftin, jedna posuda od 250g ne kosta vise od 200-300 din, pije se po jedna kasika razmucena u 2dl vode i sto ga vise pijes brze izbacuje toksine iz organizma a posto je potuno prirodan i ne skodljiv mozes da ga pijes (a to bih ti i preporucio) i do 4-5 puta dnevno. Nemoj samo da pogresis pa da kupis zeolit koji je pripremljen za upotrebu u poljoprivredi, onaj koji i mi koristimo za growanje, vec onaj koji je spremljen za ljudsku upotrebu. Zbog toga ti i kazem da trazis po prodavnicama zdrave hrane, da ne narucujes preko interneta da ne bi doslo do greske. Probaj, nikako ne moze da skodi a verujem da moze dosta da ti pomogne. Srecno i ako ti ovoga puta prodje, u buducnosti pametno sa konzumacijom narkotika, a idelno bi bilo da izbacis sve 'teske' droge iz upotrebe, nista dobro neces videti od toga ;)
 
26.08.2016
0
1
3
A sta mislite koliko se u organizumu zadrzavaju koks, speed, ekseri, po koji lekic za smirenje i naravno trava?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
qiplQ.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.