Pozdrav braco

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
A sta mislite koliko se u organizumu zadrzavaju koks, speed, ekseri, po koji lekic za smirenje i naravno trava?

Jel čitaš ti odgovore na svoja pitanja kada ti netko u postu odgovori.??? :popcorn::... nadasve i prije svega rekao si da imaš i dva tjedna prije testa....to ti je najvažnije i najbitniji je faktor u detoxu -VRIJEME!!! Imaš 2 sedmice u 90+% slučajeva ma i više to je dovoljno...ako možeš uzmi 3 tjedna ili 30 dana...sam znaš koliko si duvao.Ne bih rekao da je marihuana tvoja prva ljubav i najdraža stvar nego sekundarna ili tercijarna zezancija za spuštanje sa koke ili speeda ili čega već ili za naduvavati se dok si na speedu ili na spuštanju koje je bitchy sa tog smeča...imaš VREMENA-imaš KOREKTNE INFORMACIJE, imaš i mozak pa razmisli......odluči.....na brodu imaš i flash random testove tako da ako namjeravaš sjediti na dvije stolice dok si na brodu pripazi.......
Na brodu si također i član posade i odgovoran si kao i svi za sigurnost putnika i sigurnost broda......na moru kada stvai pođu po zlu onda se to dešava brzo, vrlo brzo....
:vutra::wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: napalm

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
A ja se nadam da će ti uzeti vlas kose i testirati, ne zbog trave već ostalih govana...
Mrzio sam đankije na brodu...
 
26.08.2016
0
1
3
Jel čitaš ti odgovore na svoja pitanja kada ti netko u postu odgovori.??? :popcorn::... nadasve i prije svega rekao si da imaš i dva tjedna prije testa....to ti je najvažnije i najbitniji je faktor u detoxu -VRIJEME!!! Imaš 2 sedmice u 90+% slučajeva ma i više to je dovoljno...ako možeš uzmi 3 tjedna ili 30 dana...sam znaš koliko si duvao.Ne bih rekao da je marihuana tvoja prva ljubav i najdraža stvar nego sekundarna ili tercijarna zezancija za spuštanje sa koke ili speeda ili čega već ili za naduvavati se dok si na speedu ili na spuštanju koje je bitchy sa tog smeča...imaš VREMENA-imaš KOREKTNE INFORMACIJE, imaš i mozak pa razmisli......odluči.....na brodu imaš i flash random testove tako da ako namjeravaš sjediti na dvije stolice dok si na brodu pripazi.......
Na brodu si također i član posade i odgovoran si kao i svi za sigurnost putnika i sigurnost broda......na moru kada stvai pođu po zlu onda se to dešava brzo, vrlo brzo....
:vutra::wave:
Ma nemam nikakve veze sa brodovima ljudi. Znaci zeolit i 5l vode dnevno i nemam o cemu da razmisljam ;) hvala pozdrav
 
26.08.2016
0
1
3
Evo da ti ja kažem surovu istinu u vezi tvog pitanja
Sve zavisi od toga koliko imaš vremena za izbacivanje iz organizma
Ako imaš dosta vremena, onda imaš nade da se detoksikuješ koristeći standardne metode detoksikacije
Dosta vode (da pogura sve toksine kroz urin)
Aktivni ugalj
I metoda koju ja redovno koristim ali ne znam da li je primenljiva za tebe trenutno je wheatgrass sok, tačnije sveže ceđeni sok od pšenične trave, koji pijem svaki dan i veoma je bogat vitaminima i mineralima i od svih prirodnih biljnih sokova ima najjače detoksikaciono dejstvo
Takođe ako želiš povećati učinak same detoksikacije postoji lista biljaka koje su prirodni detoksikatori pa bih ti savetovao da i njih probaš
Takođe da izbegavaš sve ostale stvari koje ti se deponuju u organizmu u vidu toksina
Tako da ako imaš par dana pređi na raw vegan diet
Ne unosi ništa u sebe što bi usporilo proces detoksikacije, na taj način daješ organizmu šansu da bolje istera iz tebe sve štetne materije
THC obično u organizmu ostaje u organizmu do dve nedelje i nakon toga polako
Što se tiče testa, mislim da ne smeš imati 20ng/mL
Tako da ako imaš više od dve nedelje, mogao bi probati ove metode
Ne govorim da je sve što sam napisao ispravno, niti sam siguran da jeste, ali sam siguran da će ti dati prednost nego da samo odustaneš i čekaš da se sve samo od sebe sredi i bombarduješ organizam dodatnim stvarima koje pokušava da izluči iz sebe

Dosta faktora utiče na to koliko dugo će THC ostati u tvom organizmu:
Kad si zadnji put duvao
Koliko si duvao
Koliko je jako bilo to što si duvao i kolika količina
Koliko često duvaš uopšteno
I kako tvoje telo reaguje i zadržava to sve u organizmu

Tako da:
Voda, voda, VODA
Aktivni ugalj... i nemoj preterati s njim
Wheatgrass sok
Sirova dijeta (po mogućnosti)
Povećaj fizičku aktivnost (ubrzan metabolizam i znojenje kroz koje se izlučuje dosta toksina)
Probaj otići par puta u saunu da te preznoji dobro

Bonus tip:
Sada je sezona lubenica, probaj njih da implementiraš u sve ovo

Možda ti se čini ovo kao velika lifestyle promena u životu, ali budi sretan, nije da zbog neke bolesti moraš menjati životne navike, a i ovo je samo nedelju ili dve i može ti puno pomoći u ovoj situaciji

Nadam se da sam ti malo pomogao

I nadam se da ako sam pogrešio da me neko slobodno ispravi, nisam obraćao pažnju baš na svaku reč u pisanju ovoga.

Ako se neko seti nečega što ja nisam neka me slobodno dopuni
hvala care
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raven Saiforius
19.08.2016
73
181
33
Milane sine,meni se čini da tebe interesuje hemija. ovo u vezi trave teraš cirkus :crazyd:crrrniiiiii đečačee :razvaljen::
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
A ja se nadam da će ti uzeti vlas kose i testirati, ne zbog trave već ostalih govana...
Mrzio sam đankije na brodu...

Ja sam dosta u nautici i što se sigurnosti na brodu tiče oni su hazard ali na ovako velikim kruzerima oni su promili ili manje od 1 % ...i nas proganjaju, slažem se sa tobom ali pokušajmo ne biti kao naši neprijatelji koji mrze ganju, na kraju večina su takvi debili ili imaju takvu percepciju o ljudima koji duvaju njima isto ko da se horsom rokaš u venu , čoveka zapala takva karma valjda da želi sjediti na dve stolice, naučit če da to razmiče guzove i da kad tad dobiješ u paq jer sam daješ i đavla i kruva nad pogačom tražiš, ja bi volio da naš koka/speed&drugosmećeman pročita ovo i JEBENO RAZMISLI
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
vise sam zagrizeniji za hemuju to je tacno
Gledaj, ja sam se 1996-1997 lječio od Horsa i kemije u RETO Španjolska, i od tada; 1997 nikad ništa osim marihuane taknuo koja mi je i spasila život da ne padnem u recidiv prvih godina, jedino te marihuana može pomoć da zaboraviš tu iglu koja je tebi hemija (svakom svoje) ALI PAZI HEMIJA MOŽE U JEDNOM PILSU DA TI NEPOVRATNO SJEBE ŽIVOT, oni u RETO su najstrpljiviji ljudi koje sam vidio jer hemija je stotinama puta oopasnija od horsa osim OD rizika, jednog lika koji je pretero sa hemijom ili naišo na smeče što NIKAD NIJE ISKLJUČENO -RAZMISLI KOKA SPEED HEMIJA FRENDE-!!! vodili ga da se brije tri meseca da se tušira oblačili ga probali SVE da ga se izvuče iz te kome i nakon 5 mjeseci morao je u stacionar, opusti se , ne boj se marihuane, prigrli ju a laž odbaci jer marihuana JE ISTINA A SVE DRUGO LAŽ, ne veruješ ???? AJDE BUDI DUŽAN .10000€ kamatarima i MORAŠ SUTRA DO 12 VRATITI ILI....da li bi duvao ili koke uzeo......???kuiš???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.