Pozdrav :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Evo da se i ja javim malo, na forumu sam duže vrijeme kao gost .
Registrovao sam se davno , i pratio sam dnevnike uzgoja jer me to zanimalo, ali nisam pisao bezveze dok nisam pročitao pravila foruma .
Inače forum vam je odličan , ima puno tema , gdje je sve temeljno objašnjeno .
Svoj prvi dim sam povukao u 1. razredu srednje škole , od tad ne pušim baš svaki dan, već jednom u sedmici , tako nešto sve zavisi od para .
Evo sad sam završna godina 4 razred, i svako 2 dan se ubijamo vutrom :D .

Eto to je to, nadam se da ću ovde svašta novog naučiti i da ćemo se lijepo slagati . Pozdrav :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Vu ing. je napisao(la):
Willkommen, willkommen! I nemoj tu samo da pusite travu nego i knjiga da se cita! Treba se upise fakultet. I jezike da ucis :p
Hehe :D . Ma kakav moj fakultet . Ovo da završim dovoljno je, još mi samo i fakultet treba da ga djaba završavam, i opet nema posla .. :D
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Ezel je napisao(la):
Hehe :D . Ma kakav moj fakultet . Ovo da završim dovoljno je, još mi samo i fakultet treba da ga djaba završavam, i opet nema posla .. :D
Samo u kafani kad sedi covek bez fakulteta - on je pijanica a kad u istoj kafani sedi covek sa fakultetskom diplomom - on je boem :icon_cool: ili boemcina (zavisi od kolicine alkohola i kolicine vremena koje provodi u kafani). A i plus kad zavrsis fax onda mozes vise da kukas kako nema posla i zemlja je losa itd... Ako nista drugo treba odes na fakultet zbog koicine zurki koje ces da posetis.
 
14.12.2013
17
18
0
43
Cao,evo i mene ..znaci forum vam je extra ,a kako sam ga nasla nemam pojma uletila i evo me :nana: ...prvi put sam probala da pusim doz pre 12g i otada stalno msm svakodnevno ...Nadam se da se druzimo :icon_twisted: ...