Prst Sudbine / Dar Života

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2015
17
267
48
37
strasno kakvih izroda sve ima, da nekog iz cista mira ides ubit ili mu nanjet takve ozljede...to je dno dna.
zelim ti sve najbolje i brz oporavak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Prestrašna priča, jebeno nevjerojatno užasno i tužno i strašno :(
A opet s druge strane svaka čast što si to preživio i izvukao se tako brzo :respect:
Nadam se da će sve biti u redu do kraja, 150postotni oporavak što prije!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.154
358
Svuda pomalo
Podrssku i od mene @No Joke bice sve u redu najteze je proslo sada samo mir meditacija klopa i normalno vuva, a ovo sto sam procitao ovo jutro dalo mi je jos vise zelje i volje za zivot jer ipak svi smo ovde u ovom svetu gosti koje treba da se ponasamo kao ljudi ,pomazemo jednim drugim i uistinu ovaj forum je najbolji primer za to bratstvo i edinstvo koje nadam se da ce ostati zauvek medju naroda sa ovih prostora Ziveli svi i svko dobro svi ti zelimo jos brzi oporavak @No Joke you are Monster u pozitivnom smislu svaka ti cast!!!
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Kompa zelim ti sretan oporavak uz puno ljubavi tvoje obitelji :) Prica koju siprico je strasna ali i cisti dokaz da si danas tu sutra te nema ,a samo zato sto je neko htio ispast mangup pred ocito retardiranim ljudima kojima je igra tuđim zivotom, ocito neka vrsta zabave nazalost .:grrr:Drago mi je da je sve proslo kako treba i da si ti danas tu sa nama zahvaljujuci tvojoj mentalnoj jacini i volji za zivotom :respect::respect:do neba , Moje je misljenje da ljudi koji imaju zenu i dijecu imaju puno vecu volju za prezivljavanjem jer ih neka podsvjest tjera na to da izdrze sve ne zbog sebe nego zbog obitelji :) Zivo ti nama kompa i nek je sve u naj boljem redu :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
No Joke jako dirljiva i iskrena prica. Zelim tebi i tvojoj obitelji brz oporavak. Vidim da meditiras i jako si spiritualan covjek sto ti je vjerujem jako puno pomoglo da prevladas prije svega psihicke probleme poslije tolikog soka.
Evo par rijeci sa staroindijskog jezika posto vidim da ti je Ganesha usao u zivot, a roditelji su mu Shiva i Parvati.
"Sobai ke kadaye, tumi nijeyo kaado" sto znaci da onaj koji drugog tjera na suze i bol mora i sam jednom osjetiti to isto. Takvim ljudima nije potrebna osveta ili da im se ucini nesto nazao. Svemir se pobrine da oni dobiju sto zasluzuju. Msilim da sve u nama i oko nas funkcionira na jednom pravilu da ne ucinis drugome sto nebi volio da se cini tebi. Raspisao se ja jbg, ali drago mi je kad vidim da ljudi meditiraju, da su probali molekulu duha i da zive jednostavno kako bi trebali. puni ljubavi. Svako dobro, zivio.
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Tocno tako...pa daj zamisli koliko moras imat odvratan vlastiti život i biti katastrofalno isprazno duševno i tjelesno biće da ides napraviti tako nesto nekome..kaznit ce njih vec neka sila ali takvima je sadasnjost jos veca kazna.
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Hvala Bogu sto te ostavio svojim poridicama, onoj vlastitoj i ovoj sa Vutre!
No Joke, brz i uspesan oporavak Ti Zelim sto pre...da biljoze ne trpe zedne ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Tebi ako su nasli DMT a, ti si stari moj kazu dozivio cisto iskustvo smrti, ko zna s kime si gore malo popricao zapalio pljugu sa samim bogovima pa ste se ipak odlucili da se ti ipak spustis dolje na zemlju jer eto valjda je tak treba biti i trebas biti među nama još, stari moj oporavi se pa nam onda sto prije radi i pisi dnevnike kao dosad hehe :spliff::vutra:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Namaste Vutro
5735.gif
.
Opet podugo izbivanje za mene s foruma. Isprika na neodgovorenim porukama i odmah da obznanim da sam živ, znam da ima ljudi koji se pitaju gdje sam opet nestao, vidim to i po porukama ;) .
Bio sam na rehabilitaciji u toplicama 12 dana, totalno me izolirali od vanjskog svijeta, tehnologije, čak mi i mobitel bili zabranili. Nije da mi falio mobitel, nego mi falio ovaj forum i ekipa na ovoj valnoj duljini :joint2:.
Imao sam iskusan tim lječnika koji se brinuo za moju rehabilitaciju. Više manje se sve svodilo na psihoterapiju, masaže, raznorazne psihofizičke testove i tako te pizdarijice, te česti EEG (promatranje rada mozga odnosno neurona mozga). Očekivao sam da ću biti pokusni kunić, ali sve je to za moju dobrobit i brže ozdravljenje, pa sam im se prepustio u potpunosti. Čak sam i nutricionistu imao, na kraju mi lik išao po ćevape s lukom i ajvarom jer sam ga ubijao u pojam :D. Uglavnom napredak je vidljiv, i sam ga osjetim. Preslagujem si um svakodnevnom meditacijom i lagano ga izoštravam i dovodim u formu. I psiholozi su se složili da je to podosta pridonijelo bržem oporavku, uz naravno moju snažnu mentalnu volju i pozitivan stav. Ja to sve pripisujem mojoj obitelji, roditeljima, prijateljima, poznanicima, vama vutrašima koji ste mi svojom podrškom dali golemi pozitivan impuls i snagu da iz ovoga izađem još jači i bolji i svakako velikom Ganeshi koji mi je dao novu priliku i vjerovao u mene isto kao što sam ja vjerovao u njega. Nakon oporavka do kraja naredne godine idem sa ženom i dijetetom u indiju da mu zapalim svijeću, obiđem neke od svetih hramova i možda naučim nešta novo.
Mrežica i gaze su i dalje na glavi, dobar dio glave je pokriven krastama, jedan dio pod ožiljcima, ima par udubljenja na sljepočnom režnju koja će zauvjek ostati tu, isto kao i ogromni ožiljak preko cijele glave popraćen još sa hrpom manjih. Od nekih posljedica koje osjetim je malo oslabljen sluh, odnosno pritisak u ušima indentičan onome što vam u putovanju nastane zbog nadmorske visine. E pa zjevam i činim čuda da se odčepe ali ništa, jbg :(. Imam i česte crnjake prilikom naglog ustajanja. Pojačan okus slanoće, sve što sam prije obožavao mi je preslano, čak i žena i stara mi kuhaju preslano :confused:. Kad legnem nešta mi kucka u sljepočnici, ko da je neki mini dijetlić unutra zarobljen pa hoće van, nije bolno ali zna biti iritirajuće, srećom kratko lupka i odustane. Još mi ostaju poneke pretrage i snimanja, u narednih dana ih par obavim i odoh na more laganini, jes da će biti ljetovanje po penzionerski jer mi je skoro sve zabranjeno, al ću bar lakše disat nego u ovoj ravnici kad uprži 40 :D. Sad nema da mi Vutra.org promakne više niti jedan dan ;). Što se tiče počinitelja, nađen je automobil u vlasništvu bračnog para u jednom seocetu, ali počinitelji nisu. Njihova dva sina, otišli prije tjedan dana u potragu za poslom u inozemstvo, a kao njihov auto nisu vozili to veče. Svjedoka nema koji su ih vidjeli, oni bog zna u koju državu zbrisali, i tu je slijepa ulica. Neka, nije mi krivo, ne želim im zlo, samo se nadam da ga oni neće nanijeti nekom drugom u toj novoj zemlji u koju su zbrisali. Karma će se pobrinuti za njih, ja se ne želim mješati, sve ima svoj tok :whato::.
Eee da, hhh nađoh sliku u mobu što sam si slikao rez na vugli koliko sam ga uhvatio kad sam nadošao iz kome. Ovo je samo negdje oko 1/4 toga, nastavlja se ispod u krug, i završava skroz iza na vratu, bojim se i pogledati još ispod mrežice i gaze. Ko je vidio šivati, pištolj ispaljuje kopče i opšiju te ko fotelju, za sekund :D: tako me sašiše.jpg
Kopči više nema, ali je glava strana i pomalo bolna na dodir. Strana mislim da kad diram rukom i nemam baš osjećaj da diram svoju glavušu. Sve te posljedice sakrivam od žene, kćerke i staraca, jer sam im dosta brige i stresa prouzročio i ne želim ih više sikirat. Ja fino dunem jednu :joint2: i sve se lakše podnosi, a moja klasa optimista mi daje nadu da će sve doći na svoje ;)
Peace Ljudovi!
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.084
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
bas sam se pitao di si i onda jucer vidim neki tvoj post reko dobro je ziv je ..heheheh..neka neka prijtelju procice i to ti mi ostani takav jak vedar i veseo i sve ce doc na svoje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and No Joke

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Događaj koji nikoga ne ostavlja ravnodušnim.Baš se divim mentalnoj snazi i pozitivom kojom zračiš :respect:.Mentalni sklop tih maloumnika mi nikad neće biti jasan,strašno.Sve najbolje želim i potpun opravak :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
odnosno pritisak u ušima indentičan onome što vam u putovanju nastane zbog nadmorske visine
izgleda da je iz nekog razloga zastopana eustahijeva cijev u uhu ili je misic zgrcen i ne mogu se izjednaciti tlak u srednjem uhu sa atmosferskim tlakom/grlom. pretpostavljam da je nesto fizicki i prolazno. mozda su sinusi dobili po njonji, ili je eus. misic zgrcen pa nema protoka zraka. imam skoro pa iste probleme vec godinama :)
Kad legnem nešta mi kucka u sljepočnici,
ista stvar mi se desava jer mi je sve zastopano pa kad se tlakovi pokusavaju izjednacit mi se javi to kuckanje dok se zrak ne probije.
javi sto otorinac kaze.
Pojačan okus slanoće,
pa to je pozitivno :D budes zdraviji od manje soli :p

ajde. drago mi je da si super i da prakticki nemas nekih ozbiljnijih posljedica ;) osim kaj imas pop nitne po bulji hehehhe. moras si samo gromobran zavezat za tenisicu :D
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Samo lagano, oporavit ćeš se ti.:thumb: A po detaljima priče vjerovatno su ta dva lika krivci. A ko je onda vozio auto ako nisu oni? Pa nije auto ukraden. Neko ko je imao ključeve pa je vozio. I roditelji ih vjerovatno štite. Neće ni da kužu u koju su zemlju zbrisali. A zbrisali su iz straha da ne budu uhvaćeni. Meni je taj slučaj čist kao suza. Svaka ti čast na mirnoći koju imaš.:respect: Ja im za života ne bih ostao dužan.:grrr:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
Laza..i ja bi ih za zivota cekao ali tada preuzimamo mrznju koju su ti papci imali,a znamo gdje nas mrznja vodi.Iako...ma treba njih u zatvor medu hijene...da osjete "tvrdu ruku"Mileta iz Like:D
Joker..samo pozitiva:respect:
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Laza..i ja bi ih za zivota cekao ali tada preuzimamo mrznju koju su ti papci imali,a znamo gdje nas mrznja vodi.Iako...ma treba njih u zatvor medu hijene...da osjete "tvrdu ruku"Mileta iz Like:D
Joker..samo pozitiva:respect:
Naravno da je najbolja opcija da osjete ugodnost zatvora.:thumb: Ali ako se kojim slučajem izvuku vratio bih im se kao bumerang bez imalo mržnje i bilo kakvog osjećanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri