Pozdrav ekipa .... moze pomoc oko projekta za vertical hydro

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.12.2013
5
0
0
dakle zamislio sam sloziti hydro u krug i u sredini jedna lampa ... problem je taj sto nemam iskustva s takvom vrstom uzgoja i zanimaju me neki detalji ako je tko imao priliku radit s time da mi malo pomogne oko par stvari .... stavljam par slikica kasnije da vidite o cemu se radi



dakle box je slican ovom .... tj raden po ovom .... nemam sada priliku slikati svoj ... ali ubrzo ce bit slika mog .




evo slike !!!
 

Prilozi

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    11,9 KB · Pregleda: 23
03.12.2013
5
0
0
da u pravu si .... radim slican box slika je skinuta ..... imam iskustva s zemljom .... sutra stavljam slike svog box-a nikada nisam radio hidro cak razmisljam da bi slicnu stvar slozio al s zemljom ..... dakle imam sve za hydro .... cjevi koje ce ic u krug ... al da ne duljim stavit cu skoro par slika box-a koji slazem .... malo ima o hydro uzgoju ..... al mislim da bi mogao to odradit ..... sve u svemu nemam sto izgubit ... odradio sam dosta toga na zemlji a ovo mi odicno izgleda pa sam se upustio u ovako nesto. posto nisam nikada radio ovakav uzgoj zanima me koliko puta pustat kroz sistem tekucinu te kako ispirat sistem .... neke stvari koje su bitne ....
planiram unutra stavit hps 600w ventilacija je slozena odlicno jer sam ju izvadio iz predhodnog box-a koji sam imao .... na sto moram pazit kod hidra ? ph vode zna bit problem koliko sam informiran ,,,,
i tako neke sitnice kooje mogu biti kobne
 

icarus

Aktivan Član
12.11.2013
70
157
33
44
Rijeka
Pozdrav,

Ajde napiši za koji hidro ti treba pomoć? DWC, NFT, Flood&Drain ?
Po fotkama bih rekao da radiš NFT.

Kažeš, treba ti pomoć? Oko čega? 600w HPS ti na ovu veličinu boxa (ako radiš kao ovaj sa fotke) neće biti dovoljno.
Znaš i sam kako to ide... površina x 50.000 lm

Također, ako misliš raditi ovako veliki grow - mislim da kršiš pravila foruma (komercijalni uzgoj?)

Ugl, ako imaš konkretnih pitanja oko hidro/aqua/aeroponije... javi se.

Lp,
Icarus
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva