Wembley u mom ormaru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Od mene već rep+
i najbolja zelja za nastavak dobrog growa :icon_smile:
biće ovde lepljivh prstiju :respect:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
O da lucidu, mislim da ću morati investirat u specijalne škarice, nikad ih nisam koristio - no teško ću ovo čudo s prstima mrviti ... hvala na repu druže i lijepim željama, nek ti nama postaneš member mjeseca pa ću u to ime zapaliti. Iako po meni konkurencija je poprilično žestoka, a to je dobro, ustvari odlično dapače ... :icon_lol:

49 dan 12/12 - 83 ukupno



Uzeo sam neko sranje od fotića pa ga malo isprobavam, nije ništa posebno ali ima blic..:banana: Inače biljke se bucmaju zadnjih dana na sveopće veselje, mislim da ću ih pustiti još 10 dana, malo sam razmišljao i tako bi mi najviše odgovaralo. Naravno da se tu nešto pita i njih ali dosad smo se dobro slagali - dogovorit ćemo se nekako. A i volio bi ih pobrati dan-dva ranije zbog rada da bude nešto više high. No otom- potom ...

:leafblunt::leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Rep+ majstore :)
Negooo...možda griješim,al' ja bi rekao da je još 10 dana (ukupno 59/60) možda malo rano. Nije da je pravilo,ima i bržih sorta,ali meni su do sada uglavnom od 10 do 14 tjedana cvjetale. Big bang je recimo nakon 10 tjedana trebao još ostati baram 10-tak dana,a deklarirano je od 8 do 10....Poanta!? Mikroskop ili jako povečalo ti mogu otkriti dali je biljka spremna,dok je bez tog pomagala teško odredit bez puno iskustva u uzgoju.
Vjerujem da će bit super,tako da nemoj mene slušat,ti sam znaš što tražiš :) Na kraju krajeva,uživo vidjeti biljku i na fotografiji nije isto :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma batica ima monstruoze :) Ono što mi se najviše dopada kod njegovih biljaka je ova zelena boja listova koja vuče na metalic sivu...
Dobro razmisli kad ih kidaš,bilo bi šteta da zbog par dana izmeniš smer growa.
Što se tiče člana meseca,opušteno. Nisam ovde da se takmičim,već da učestvujem u zajedničkom pomaganju svima kojima pomoć treba. Ako nešto "usput uleti" no problemo ali sve je isto kao i dosad i tako će biti sa ili bez titule ;)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Uf uf Ma problem je u tome što poslije 20.7 sam u banani s vremenom tj do tad bi trebali hedovi već trebali biti u staklenci, jer nakon toga imam hrpu obaveza, putovanja, obilazaka - ma svašta nešta.
realno mogu još pričekati i 25 dana ali neznam kako ću izvesti curing jer malo malo pa me neće biti po 4 ili više dana, a navodno bi se trebalo na dnevnoj bazi provjetravati i provjeravati hedovi. Nekako sam dobio dojam da pravilno sušenje i curing je jednako bitan kao i pravovremena berba, zato tako.
A ništa nabavit ću neko povećalce pa ćemo vidjeti koliko još, da baš ne uberem puno prerano. Ionako će uskoro ostati bez hrane, već 8 dana su na čistoj vodi - teško da će još izdržati više od 10-15 dana. Vidjet ćemo, hvala na repu i savjetu....
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
Ja bi isto rekao da je malo,
kad si se vec toliko potrudio i bio strpljiv
nemoj zeznit u vjerovatno najbitnijoj i definitivno najsladjoj
fazi growanja - harvestu !
Kao sto rece kolega, povecalo,
ako mozes nac npr 100x (jeftino na ebayu)
bit ce ti od velike pomoci a garantiram da ces se
i zabavit gledajuci,
- suma trichoma je uvijek lijep prizor :banana_dred:
i gledaj "ukupnu sliku"
fan listovi zute i/ili otpadaju, kako se pistili suse
i povlace tako kaliksi postaju sve veci i veci,
skoro pa kuglice :blah:
evo ti skolski primjer, (naravno ne moj nego SLO erin,
taman sam gledao pa mi je ostao tab)
https://forums.vutra.org/members/slo-era-albums-balkan-azdaja-com.html
kako bi biljka trebala izgledat svoje zadnje dane,
uglavnom kad je gotova primjetit ces da je "stala" u razvoju,
i tako ostane tjedan dva i onda pocinje umiranje,
listovi otpadaju na dodir itd. (dotad je vec trebalo ubrat).
Svakako postavi nove slike,
pratim sa zanimanjem,
pozdrav
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Imaju one dosta hrane,vidi se po zelenilu :icon_mrgreen: to ti nisam htio pisati,ali bolje je da se "istroše" max :icon_smile: (to je moje mišljenje-tko se ne slaže,nek kaže slobodno)



Evo kako je to izgledalo kod mene pred berbu-prava jesen :icon_mrgreen:

Sušenje lagano,7-8 dana u boxu sa laganom ventilacijom i u tegle.Ja ih prolufto nakon dva dana pa onda nakon tjedan,pa opet tako nekako i to je to :) Kad su hedovi iz vana baš full suhi (ne na curingu nego dok su još u boxu na sušenju),to je znak da je vrijeme za curring,a takvi hedovi se iz sredine taman dovoljno "navlaže" :icon_lol: i male su šanse da će doći do plijesni,tako da ako redovito provjeravaš suhoću i malo im daš zraka,nema greške.Redovito bi bilo na tjednoj bazi,dok ne procjeniš da su spremni za pakovanje na neodređeni period.
Pozz :)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Hvala na savjetima ljudi, puno ste mi pomogli :thankyou::icon_biggrin:

55 dan 12/12 - 89 ukupno



Mali ali zreliji hedić sušen 5 dana u idealnim uvjetima. Trichomi uglavnom zamućeni, ima još dosta prozirnih, smeđih gotovo ništa. Okus katastrofa, miris jako slab ( općenito su mi biljke prestale jako mirišati, to mi baš fali nekad :)) ali rad je već sada fin, bit će to dobro..

Da, bili ste u pravu, ništa još od berbe. Uzeo sam povećalce neko i sada mi je sve jasnije puno. A grow je ušao u perfektnu fazu, lagano se pušika, znaš da si im dao maksimalno koliko si mogao i gledaš kako ti one to predivno vraćaju kroz brdo malih hedića, ma milina ...
Pošto sam odgodio berbu, zagnojene još jednom u 50-tom danu s pola doze blooma i punom dozom fosfora. Spustio lampu maksimalno - uistinu neznam zašto to nisam već napravio i prije. Sada je najveći vrh na 15-tak cm od lampe ali ono što je važnije 70% hedova je sad na 20-25 cm udaljenosti, ova dva venta ispod lampe sam kritizirao - no oni rade svoj posao odlično.
I to je to s moje strane, sad samo sjedim, i čekam , i pušikam tu i tamo :leafblunt:


Slika je inače nerealno zelena :vb_smash::icon_smile:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sekach

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Svida mi se ovaj desni vrh... :p

Izgledaju jako zdravo i zadovoljno... :thumb:

Posto su sada na kraju, mogao bi razmisliti o laganom sisanju da pred kraj se malo proljepsaju... =)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Hvala papa štrumf na repu :icon_lol: Što se tiče šišanja, to mi je najteže leglo u cijelom grow-u, baš neugodan osjećaj kad moraš zdravi list ukloniti, a nisi siguran jeli to dobro ili loše. Neću više ništa raditi na njima, samo zalijevati i čekati. A vrh je fenomenalan, kaliksi su se počeli bolesno debljat zadnjih tjedan dana, na ružan način se proljepšao :icon_lol:

A evo i ostatka društva :))



Hedovi druge biljke


To je to od mene, uživajte - znam da ja hoću :)) :leafblunt::leafblunt:
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Milina za oči! Drito pljugu okrenuo i taman jos i ti pocastiš s prekrasnim hedovima! Ja uzivam hehe
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Pusti brale neka se deblja i tako sjaji snagom...
Rep je kliknut hehehe
Nemoj samo bit nestrpljiv ....
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Ma nije samo strpljenje u igri, ima tu drugih vanjskih faktora koji će odrediti kraj ovog growa. U svakom slučaju još su na životu, i bit će sigurno još tjedan dana a možda i maksimalno dva - i to je to, dalje ne ide kako god da okrenem. Danas zalite po drugi put uzastopno s većom količinom vode, gnojene zadnji put pred 11 dana, vjerujem da će to biti dobro. Gledao sam i kristale danas, naravno samo na većim vrhovima, oni me najviše i zanimaju:) Uglavnom su zamućeno bijeli, kristalno prozirnih jedva da još ima, a smeđe zlatnih ima dosta više na drugoj biljki nego na prvoj. U principu po vrhovima jasno je da je riječ o teškim indikama, prva još i vuče na neki hibrid dok je druga tipična indika . Vrhovi su čvrsti i kompaktni, baš masivni. Najmanje što želim su takve dve ubice tako da je i cilj ubrati nešto ranije, dugo vremena je prošlo otkad sam ja pušio tako nešto, satrat će me ovo

61 dan 12/12 - 95 ukupno

Prva


Vrh te biljke je dugačak 15-tak cm i 5-6 cm širine, čisto radi usporedbe jer na slikama sve izgleda veće.


Druga



Vjerujem da je ovo zadnji update prije berbe ....

Milina ...

samo nek se zeleni ljudi ...

:leafblunt::leafblunt:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Mda, pričekat će taj report neko vrijeme papa štrumfu ...

Nedaju se ove moje dame, baš im je llijepo, juče i prekjuče poizbacale masu novih pistila, fan listovi su napokon počeli žutiti i sušiti se pomalo no kraj se još ne nazire, bar ne po kristalima, a morat će dolje i to uskoro i to me jako žalosti ....

67 dan 12/12 - BUĐENJE ! :icon_lol:


 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb-o-logist

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Majstorski odrađen grow a biljčice su dokaz. S obzirom da ti je to ujedno i prvi grow stvarno svaka čast. Od mene :respect: do neba.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
zašto veliš napokon su se počeli sušiti listovi?

dodaj im još gnojiva sa dušikom (N) i neće se sušit...
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
herb-o-logist je napisao(la):
Majstorski odrađen grow a biljčice su dokaz. S obzirom da ti je to ujedno i prvi grow stvarno svaka čast. Od mene :respect: do neba.

Hvala Herb :icon_lol:, trudio sam se a biljke su to prepoznale :sun2:

metalmaniac je napisao(la):
zašto veliš napokon su se počeli sušiti listovi?

dodaj im još gnojiva sa dušikom (N) i neće se sušit...

Nema više gnojiva za njih dugo već, ispirem ih čistom vodom već više od 15-dana, očekivao sam da će i prije početi žutiti :leafblunt:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
koliko dana prema tvojoj procjeni ima do kraja?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.