Pravljenje semena autoflowering sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.07.2009
103
174
43
Genetski hermic kada opali sebe ne valja nikako, stresirani daje zenke u velikoj vecini i po koji hermic. Teorijski.

Preporucujem za vise detalja Greg Green – The Cannabis Grow Bible moze da se nadje u pdf formatu po internetima. Mozda ima i na forumu negde.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
normalno da opali samu sebe, al onda imaš sjemenke koje su velikom vjerovatnoćom hermiji....

nerazumijem zaista, nakon toliko godina, zašto se netko igra sa tim pohermljivanjem....to je neki prirodni sejfti okidač da jedna biljka sama u nemogućim uvjetima na kugli ima neke šanse...
više manje bi po meni bilo jedino ispravno raditi sa regularkama ako želiš sjeme...
jednostavno ko pasulj, i vjerujem najsigurnije i najlakše kontrolirati...
muškarce kad se pokažu pokoljš, jednog staviš u nemoguć skoro uvjete, iskoristiš ga kad trebaš i bacaš....
čim vi sparujete autose raznih banaka i raz. karakteristika to su rezultati nepredvidivi....
ja kad od svojih sjemenki dobim prve sjemenke iz budova koje sam istom sortom oplodio, dobivam šaku sjmenja gotovo idntičnog kao što sam i kupio u šopu....
dalje se igraš satima ko djete, očeš male, velke, jednu...
nema srebra, špricanja, kemije...
a i nekako mi se ovaj korak prirodni više čini kao prvi korak savladavanja, a onda tek neko kemijanje sa srebrom i kojekakva mučenja...

u outu smatram da namjerno izazivanje hermija nepridonosi nikome, čak naprotiv, te smatram da se nebi svatko ni trebao s tim igrati....
:respect::smoke:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.