Pravljenje ulja !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.09.2014
4
4
0
Hvala Tarzanu na na njegovom trudu da mi odgovori i mislim da ovako trebaju clanovi koji su vec sa duzim iskustvom da pomognu novim clanovima..a ti ako ti smeta za odgovoriti, pa ne moras , niko te ne primorava..zar ne? :kiss:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
:eek:hno: e hebiga sad bas njega primorava jer je Moderator i to mu je duznost da pomogne i odrzava temu sto preglednijom i bez previse pitanja poput tvojih al eto sta je tu je sad nadam se da si nesto naucio i :signs046:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and šaran

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne znam ko je tu lud!? Kako možeš reći da ti nisam pomogao, kad sam te lijepo uputio gdje da pogledaš? Nit sam ti psovo, nit sam ti na bilo koji način naudio, a ti ovako... zaspamali smo temu bespotrebno, al ajd, nije baš nešto bitna, pošto je originalni autor dobio sve info koje je trebao, međutim ne možemo ići u off topic kako se kome svidi.

https://vutra.org/topic/10131-pravilnik/
Aj ti baci pogled malo na ovo. Nisi na nekom tamo lijevom forumu poput net-a ili forum.hr
Ovdje se pazi na preglednost, mada je sve teže. Kad sam počeo uređivati tu, bilo nas je 4x manje...

A ovaj Neuroboy me baš našo provocirati di god stigne.
Neuro, nemoj molim te! Ne prilići čovjeku tvojih godina, a ja sam ipak mlađi, i to dosta, pa se kontroliram koliko mogu.

Ma ja ću ovo zaključati, a autor ako treba još ovu temu, neka mi se obrati na privatne poruke, pa ću ponovo otvoriti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.