Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

djonideep

Aktivan Član
24.10.2016
119
861
93
Pozdrav drugovi . Dolazi iz juga gde hoce da bude sever. Imam 36. god. I sve sta dolaze sa te godine.
Inace vec odavno pratim forum . Tek nedavno sam sam se registrirao. Hocu malo iskustva za grovanje i sve sta dolazi sa tim. Imam neke iskustva sa domaja i albanke al samo je oskudni kvalitet .a razlika ogromna kad sam probao brendirano sa frenda. Hvala puno i nadam se dobro druzenje sa sve vama
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Dobrodošao!

Nadam se da ćemo ti ovdje pomoći da dođeš do traženog rezultata!
Vjerujem da govorim u ime svih na ovom forumu kad kažem da smo uz tebe!

Želim ti sve najbolje!! :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ali i ispričao njenu priču.
da, citam pricu i zelim svu srecu. ovo nije "narkomanski" forum i pomocice koliko moze ako se odlucite za alternativno lecenje, u to sam siguran. ovde su dobronamerni ljudi koji dele savete iz srca i prakse. dobrodosao i imaj vere. izdrzite, mora doci bolje
 
01.08.2018
3
20
3
44
Pozdrav svima :wave:, evo da se kratko predstavim.

Za forum znam nekoliko godina i isto toliko sudjelujem u unutarnjem uzgoju u kojem glavnu riječ vodi moj dragi, a ja mu dođem kao kućni "grow support" :watch: S uzgojem smo krenuli da imamo svoje za zapalit, a onda smo nastavili zbog ulja za zdravlje, sve uz pomoć i podršku članova ovog foruma ::grupnjak::

Tema koja mene zanima je psihičko/mentalno zdravlje i kako kanabis utječe na poboljšanje psihičkog zdravlja pogotovo s obzirom da su neke bolesti koje se manifestiraju na tjelesnoj razini direktno povezane sa psihom (psihosomatske bolesti). Kad su duša i tijelo, psiha i soma, u ravnoteži, tek tada smo uistinu zdravi. A osjećam i vjerujem da ova divna biljka i njezino djelovanje u tome mogu pomoći :sun2:

Toliko za početak :)
 
Poslednja izmena:

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.338
358
dobro dosla na forum gdje smo svi nesto naucili...ovo sam ja ucio u osnovnoj, a cini se kako su mnogi zaboravili sto je zdravlje
>Zdravlje je stanje potpunog fizičkog, duševnog i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.«
 
Poslednja izmena:
01.08.2018
3
20
3
44
dobro dosao na forum gdje smo svi nesto naucili...ovo sam ja ucio u osnovnoj, a cini se kako su mnogi zaboravili sto je zdravlje
>Zdravlje je stanje potpunog fizičkog, duševnog i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.«


Upravo tako, naglasak JE na pozitivnom, na resursima.

Hvala :wave:
 
Poslednja izmena: