Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2020
18
26
13
34
Pozdrav svima, newbie sam i nemam pojma o growu ali u pušenju vutre sam bio ekspert do skora od kad sam krenuo da dobijam panične napade dok sam high, hteo bih da o posadim GreenPoison autose, jer mislim da bi mi bilo lakse kad bih znao sta pusim, otvorim vanjski dnevnik kod vas i treba mi vaša pomoć jer se baš slabo snalazim na forumu i imam neke opreme ali ne znam za šta služi ni kako se koristi... :confused:da li da idem na mentorski kutak?
 

Theonlyleft

Aktivan Član
23.05.2020
100
618
93
32
Prvi dan, prvi post!
Pozdrav ekipa, naletio sam na forum još prije par godina i čitao šta se sve može i ne može. Danas se odlučio regat i postaviti koje pitanje :D da pratimo prvi post, čovjek sa Balkana, kasne 20, vutru konzumiram za lakše spavanje, bavim se računalima,strani jezici, književnost, po novom počeo iz dosade učiti svirati i svašta nešto.
Sad sam počeo pred dva mjeseca s nekim unutrašnjim uzgojem, s ciljem da konačno probam neku kvalitetu za razliku od onih kupovnih domaja s ulice. A kako biljka raste, tako je sad malo zapelo. Pitanja ostavljam za druga mjesta na forumu a ovo mjesto iskoristavam samo za pozdrave! :D