Predstavite se Vutra Forumu!

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Vutrajojo

I am
08.02.2011
1.831
8.724
258
:thumb:
dobrodoso nazad :)
Hvala Stipe,pošto ne mogu odgovoriti na pp,evo da ti ovdje odgovorim,:"ne" valjda treba skupiti br poruka, ali ajd, bez spama ikakvog nakupim ja to kroz koji dan ;)
Welcome back, Iznenadio sam se dok sam vidio sto ti se desilo sa starim acc. :)
Da, nisam mislio da cu to ikad dozivit jer je Vutra org jedan veliki dio mog života,tu sam upoznao osobe koje su X puta veći ljudi od onih kojima sam okružen,nije da nemam kvalitetnih ljudi u zivotu ali evo iskreno: najkvalitetniji ljudi u mom životu su tu s ovog foruma,ovaj forum je puno više od dumanja o growanju,pušenju i sl., Bez ljudi koji ga čine to bi bila samo jedna prazna nebitna ljuštura..a to s starim računom je isto pokazatelj koliko su meni dragi ljudi na forumu spremni napraviti sve ne bi li mi pomogli na jedini način moguc u toj situaciji u kojoj sam se nasao.tesko je mozda shvatiti nekom tko nije upućen u problematiku ali vjeruj mi,jako sam zahvalan zbog tog poteza,želim vjerovati da cu kroz koji mjesec uspjet vratit stari račun no i ukoliko to ne bude moguće, zahvalan sam jer imam i dalje privilegiju da tu s vama komentiram i druzim se s ljudima koje cijenim i poštujem.hvala admina na svemu, hvala Vutro na svemu što si me naučila i napravila za mene. Usput se ispričavam na offu, ali htio sam vam poručiti koliko sam zahvalan zbog svega i ne znam na kojem drugom podforum bi ovo bilo prikladnije napisat,Nadam se da mi nevere uzet za zlo ovaj post,ako postoji prikladnije mjesto molim vas premjestiti post. Hvala svima