Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Pozdrav kolega slavonac... =)

Nadam se da ce ti se svidjeti ovdje...i da ces se dobro informirati prije uzgoja... ;)
 
14.06.2011
3
0
0
39
Bok ljudi, evo da se predstavim,dolazim iz Zagreba, znam za vaš forum već goooooooooooooodinama, ali nikad nisam imao potrebu nešto pitati jer sve što me zanimalo je već netko pitao :))) ali sada imam potrebu nešto pitati u vezi s gljivama, al ne mogu nac pravu temu na forumu u kojoj bi postavio pitanje.. Uglavnom radi se o gljivama (za koje ja mislim da su gnojištarke, zato što rastu iz kravlje ballege - imam i slike)...

..da otvorim novu temu ili da postavim pitanje/slike na neku postojeću

btw massive respect za forum ;)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Dobro nam dosao...lijepo je cuti da netko prvo cita, a tek onda postavlja pitanja... :thumb:

Nas forum se iskljucivo bavi kanabisom pa zato nemamo dio o gljivama i slicnim stvarima...time se bavi nas sestrinski forum i tamo mozes pronaci vise info o tome sto te zanima... ;) https://www.themajka.com/
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Pozdrav svima evo da se i ja prestavim...

Zovem se Homer Simpson,i zivim u Springfildu...
Sretno sam ozenje,sa troje dece :)
Radim u nuklearnoj elektrani i sretan sam svojim poslom...
Hobi mi je pivo,pusenje dzidze i slusanje dobre mjuze...
Inace druzeljubiv,otvorenog uma,malo priglup(jbg samo ime Homer govori sve) direktan,iskren i pre svega realan...
Nasao sam preko frenda pre godinu,dve a eto nedavno se i registrovah jer mi je zena to naredila :D
Inace tu sam jer zelim saznati sve i svasta o dragoj nam biljci Marihuani,koju ispitaam vec godinama ;)

Btw...
Sajt vam je ok,ali sa malo mana-Dont take me wrong ;)
Pretraga sajta je vise manje srednja zalost,uporedjujuci sa drugim sajtovima;no i to je uredu jer sam misljenja da ce biti bolji...
A sto je najgore zbog teme o kojoj pisemo ovde i gledanja onih ''normalnih'' ljudi oko nas,tesko cemo se upoznati onako iskreno na prvu,jer ipak treba da cuvamo nasu privatnost...
No kako kazu vremenom ce sve doci na svoje,a vremena imamo tamo malo :D

All the best
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
SenzaPieta je napisao(la):
Sajt vam je ok,ali sa malo mana-Dont take me wrong ;)
Pretraga sajta je vise manje srednja zalost,uporedjujuci sa drugim sajtovima;no i to je uredu jer sam misljenja da ce biti bolji...
A sto je najgore zbog teme o kojoj pisemo ovde i gledanja onih ''normalnih'' ljudi oko nas,tesko cemo se upoznati onako iskreno na prvu,jer ipak treba da cuvamo nasu privatnost...
No kako kazu vremenom ce sve doci na svoje,a vremena imamo tamo malo :D

All the best


jos bolje koristi google search na primjer: filmovi vutra

*samo pazljivo jer moguce da nema najnojih tema u indexu

a upoznavanje je cisto da kazete sta radite sa sobom a ne da otkrivamo ko smo i dje zivimo
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ali ako vam je do upoznavanja,rado ćemo vas uputiti na forume drugog tipa. Ovde je svakako prioritet i zajednička tema uzgajanje kanabisa i borba za legalizaciju istog. Svaka prijateljska iskra je samo veliki plus na ovu veliku osnovu. Nikako namera,već sudar sličnih načina razmišljanja usled razglabanja istih tema(već pomenutih) zbog kojih smo ovde.
Želim iskrenu dobrodošlicu novopridošlima i sreću da pronadjete ovde ono zbog čega ste došli ;)
 

tom

15.07.2008
27
2
0
43
ma daj bre momci sta vam je sad ovo,,,kao da ste iscrpili sve teme pa je doslo vreme da menjamo tel. brojeve i ulicne adrese hihihi,,, za neko brze da zaglavi u maticnu policisku stanicu ,,,nemoj te se zezati,,,duvajte stoneri poz...sa Makedonije
nego tempertura u boxsu mi je 30C a na jednom postu ovde sam procitao da ako ide nad 30C onda nece da bude nista od biljke

(ali moje su u odlicnom stanju)
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
chill out stoneri
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Moraš da biraš temu za pitanje,najozbiljnije. Inače,biće nešto od biljke ali možda bude i hermić.
Molim modera da prebaci ovo u Pitajte šta vas interesuje temu.
 
12.07.2011
15
0
1
vozdra svima :D slucajno sam sad naisla na forum,pa rekoh da se regujem :)
zovem se Bilja i iz CG sam,volim da slusam rock/metal/punk,a najvise od svega volim moju dragu biljcicu marihuanu :D toliko za sad o meni :D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pozdrav svima,evo ja sam vas našao slućajno,2008g godine sam se natjerao na "indoor",nisam imao tri ćiste o tome (iako godinama uzgajam outdoor) i tako ja nadobudno googlam "indoor uzgoj marihuane" i izbaci mi nekakv prirućnik sa vutra organizacije,malo po malo upoznao sam se sa vutrom,ćitao i ućio skoro tri godine,registrirao sam se prije par dana iz zahvalnosti,gotovo sve što znam o uzgoju indoor naućio sam ovdje.

Hvala Vutra organizaciji i svima koji su napisali korisne stvari !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok