Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.02.2013
1
0
0
39
Pozdrav ljudi, evo i moj prvi post ovdje.
Vec mjesec dana citam posvuda o uzgajanju vutre i tako nabaso ovdje.
Brijem zapocet svoj grow u sljedecih par tjedana, samo da si sve poslozim i proucim...
 

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
mislim da sam zeznula pa sam umjesto ovdje,napisala ko sam i odakle dolazim na forumu,,sory,al evo i ovdje,ja sam tamara,dolazim iz hrvatske,pušim već niz godina od srednje škole,udana sam i muž mi voli zapalit pljugu tako da nam je super u braku,uzgojem se bavimo 10tak godina naravno za vlastitu uporabu,3-5 biljki po sezoni,za vutra.com smo saznali slučajno surfanjem po netu,al zato uspješno kradfemo sve savjete koji se objavljuju i ide nam sve bolje,svi ste super i pusa od tamare
 
01.03.2013
16
8
0
43
Austria
Pozdrav svima :)))
Zovem se Gloria,i dolazim iz B&H ,ali zivim u Austriji.Imam dvoje klinaca,i volim da zapalim,onak kad pozavrsavam sve obaveze i ako finansije dozvoljavaju :).Nasla sam vas preko googla,jer sam nesto u depri ovih dana...koliko te trava moze onako malo rastrest i podic,moze i zaljepit za pod.Rado bi na chat al ogranicenja na sve strane :)))))
Idem da citam vas forum sad kao clan,ucinio mi se danas extra zanimljiv
Puno pozdrava svima iz hladnog Beca :) (hladan kao led rece stulic,istina :))))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra
03.03.2013
23
10
0
:rasta1: big pozz, sviju vas :love001:
bio sam član i prije samo mi nije dalo logovat se na stari račun
za početak moram pohvalit radio zadnjih po sata muzika voza vajn tako :lock:
 
03.03.2013
23
10
0
prva džoja 1977, pa nekoliko probanja svega i svačega, uglavnom skonto samo priroda mara haš i ulje :rasta1:
1978 upisan u registar narkomana(tako se onda zvalo)
privodjen x puta a samo jednom našli desetak biljčica u jogurtu
najžalije mi jedno 40 biljčica koje sam morao ostavit 1993 radi rata (od tada još nisam vidio ni slično sjeme, afričko a sjemenka bijela veličine zrna kafe, prvi lističi bili dugi jedno 6 do 7 cm)
poz svim članovima, :bananica
dodjoh ovdje na prijateljevu preporuku