Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.02.2013
27
9
3
36
Ugodan dan vam zelim,Ja sam dosao na ovu stranicu povodom uzgoja...znaci pocelo me interesirat i to je u najkračim linijama to javljam se iz zelenog srca hrvatske..Puno pozdrava i samo naprijed odlična ste stranica.....
 
08.04.2013
1
0
0
Kad sam se prvi put naduvao,to je bilo 1.1.2013. za novu godinu prvi put probao xD posto onda nisam znao jako puno stvari o Marihuani,guglo sam po netu i nasao ovaj sajt,i mnogo mi se svidja,ima sve na njemu sta me interesuje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
u cetri i po reda 3x *ebiga, ajd malo obrati paznju na zargon nismo na ulici... uzgoj svoje i bices miran, welocome na forum... i sta ti sad znaci ovo:"Voleo bi da se marihuana ili bilo kakva trava"... bilo kakva trava je legalna... sadis slobodno svoj travnjak ;)
 
15.04.2013
2
1
0
pozdrav narode i narodnosti :)

za ovaj sajt znam poodavno, skoro sam ponovo nalećeo na njega jer sam u experimentalne svrhe odlučio da uzgojim par stabljika. inače generalno volim biljke, sve biljke, od cvijeća do paradajza a za kanabis smatram da je nefer i nepošteno stavljena na spisak zabranjenih biljaka.

prvi put sam kanabis probao kao klinac, sad imam 36 godina i nikad nijesam prestao da je koristim a mislim i da nikad neću prestati. koristim je rekreativno, 1-2 puta mjesečno, rijetko češće od toga. koristim je za zabavu i često za nesanicu i zbog bolova u sinusima. obzirom da kod nas (Crna Gora) teško možete naći nešto ''kvalitetno'', obično su neke albanke ili domaćice, medicinski efekat često izostane i to me dovodi do ''ludila''. ovo kažem jer znam kakve sve vrste postoje a i probao sam ponešto kvalitetno što su ljudi donosili iz inostranstva.

uglavnom, prošle godine sam prvi put zasadio par sjemenki, isklijao ih na toalet papiru, presadio u veći sud, bile su na terasi, samo ih zalivao i rezultat nije bio baš najbolji, ali pokušao sam to bez ikakvih instrukcija i pomoći. ovog puta sam odlučio da potražim ''pomoć'' jer sam isklijao nekoliko sjemenki, stavio u čašu od jogurta, još nijesu sve izašle. od 6 komada, dvije su izrasle 1 cm. preko dana ih držim na terasi na suncu a navečer ih unosim u kuću i držim običnu sijalicu od 60w iznad čaša. (vjerujem da će se mnogi smijati, ali shvatite, radim sa čim mogu, uslovi mi nijesu naklonjeni, imam familiju, podstanar sam itd. ako me kapirate)

želio sam samo da vas pozdravim i pitam za pomoć. da li mi možete konkretno reći šta najbolje mogu da uradim za ove biljke a da izvučem najviše, odnosno koji od dnevnika je po vašem mišljenju najbolje da slijedim.

hvala unaprijed dobi ljudi :read:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r