Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.06.2012
2
5
0
33
Sarajevo...hedonista, umjetnik, budala..

zavrsen pravni fax (ako kome trebaju pravni savjeti tu sam) :)

vutra mi je pomogla u bacanju cigara,alkohola i jos nekih losih navika...sluzi mi za pojacavanje SAMOMOTIVACIJE

forum sam pronasao tragajuci za neonkama jer hocu da pokusam uzgojiti svoju vl. biljkicu i nadam se da cete mi vi pomoci u tome...

pozdrav svim ljudima dobre volje
 
08.03.2013
1
0
0
pozz svima,vidim da je odi tema za nove clanove pa evo odluca san pitat par pitanja,zanima me vamo citam u vezi out door....i vidim par linkova i svega i svaki put kada kliknem na to stavi me na pocetnu stranicu,znate li mozda u cemu je problem? jel mozda u tome sta nemam dovoljno postova ili?
 
10.03.2013
7
9
0
Hrvatska, optimistična, 19 godina
Prvi put sam probala vutru prije nekih godinu dana i od tad nisam napravila neku veću pauzu.. ovdje sam se našla u nadi da naučim nešto o sadnji, a koliko sam već mogla vidjeti našla sam ono što sam tražila. :) Pa da isprobam nešto i iz vlastitog uzgoja..
Odlične teme, baš ono što me zanima... :D
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Pozdrav raja :)

Ja sam iz Sarajeva... košarkaš, glumac

Hobi mi je radio-amaterstvo, klavir i ponekad vuva :)

Forum sam pronašao tako što sam kontao probati vutru, i u silnom informisanju sam naišao na ovaj forum, počeo sam da pušim sa 17 god, i to jednom u mjesecu sa frendom....

Čekam lijepo vrijeme za outdoor 2013 :) Pozdrav svima i idem da :read: dnevnike :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
Pozdrav svima ,svi ste tu u pravu što se tiče nas novih.Od danas popodne sam i ja postao član,neznam nista o tome samo ono što sam mogao da vidim do sad na youtube-u te čitao i malo se više informirao i dobile su po, meni precjedniči apartman.. Odlučio sam i ja da nema smisla vise kupovati od dilera kad uz malo truda i tišine . imati za sebe i goste. .Imam 11 kom.dobivenih sjemenki koje sam posadio prije 19 dana,sa klijanjem, presadio sam sam ih danas u kvalitetniju zemlju i veče pos...6 lit jer su bile dovoljno razvijene.Ja se nadam,. :icon_question: fotke ču staviti poslje dok vidim tko je tu.. frend.... nista ljudovi za sad hvala... :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
dobrodosao i drago mi je da si se odlucio za pametnu stvar a ne nabavljati sa ulice...upoznaj se prvo malo sa forumom pa otvori temu u tome prikladnom djelu ....za ovo sto zelis dnevnik uzgoja je prava stvar ;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
dobrodoshao viner i...josh bolje se snashao..
btw. shto ukljuchuje taj predsjednichki apartman?
jesi uzeo gotov box ili si sklepao sam neshto ?
 
14.03.2013
23
4
0
pozdrav svima...ja sam student iz sarajeva...prestao sam s duvanjem prije nekih pola godine, ali sam sa drugom posadio (cak) 19 biljcica prije 10 dana...na forum sam naletio prije dva dana dok sam guglao da saznam nesto o gnojivu...sad mi je i drago i zao sto sam naisao na vas jer sam skontao da sam napravio neke fatalne greske :p nista, sad sve ispocetka jbg
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
Pozdrav
tek sada sam naisao na ovu temu pa reko da se predstavim, lokacija Hrvatska, i neznam sta da vam kazem vise nego da sam tu da :read: , hvala svima na nesebicnom doprinosu znanja :respect: , nadam se da cu nesto napraviti pored svih informacija :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987