Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.06.2014
9
2
0
Zdravo svima! :) slucajno sam onako posadio iz paketa 4 I sve su pocele nicat. Posijane prije 7 dana u zemlju koja vec ima gnojiva I kao sto rekoh vec su izbile, jedna je veca od ostale 3. Prvi mi je put da pokusam uzgoj. Pa sva pomoc je dobro dosla. :) Prijatelj mi danas rece za ovaj site.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
BracniParBiH je napisao(la):
Nemogu izbaciti mi I nama jer smo bracni par hehehe. :)
nemam ja nista protiv bracnih parova, ali

Inq je napisao(la):
Nema pisanja u množini, tipa "mi growamo", "jučer smo zalijali", "morali smo preseliti"... uvijek pišite u jednini, tj. iz vlastitog lica.
neka pravila na forumu postoje, evo citat star nekih 7 godina, nemoj kasnije da bude nisam rekao. bolje da svako ima svoj nalog, i da svako pise u svoje ime, jel ovako ako banujem tebe banovao sam oboje ;) pa sad kako vam drago. i nadam se da je pravilnik foruma procitan
 
16.06.2014
0
1
0
E ovako.. Pre nekih 4-5 nedelja,drugari i ja smo presadjivali neke biljcice koje smo po prvi put zasadili. Jedna biljka nam se pocela kriviti i skupljati listove. Uplasili smo se,nismo znali sta cemo pa sam poceo na internetu da kucam simptome. Nazalost idalje ne znam sta je bilo u pitanju,ali na ovoj stranici sam nasao nesto o obrezivanju,odsekao taj deo i sad je nastavila lepo da raste :) I evo,sad svaki dan,po 2-3 sata,citam o indoor grow-u posto cemo pokusati za mesec dana :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
:signs046:
pozdrav. Ako ces TI (ne vi) imati kakvih problema, postavi pitanje sa slikom u podforum sa problemima tokom uzgoja ili ako mislis nesto ozbiljnije otvori dnevnik.
I ono najbitnije...... ne pisati u mnozini. nema "mi" ..... baci pogled na pravilnik foruma :)
Sretno ;)
 
16.06.2014
0
1
0
Hvala za dobrodoslicu :) Procitacu pravilnik,zasad sam vise fokusiran na citanje nekih ozbiljnijih tema oko growa,ne oko postanja.
Inace,ovo mi je prvi forum na koji sam se uclanio i prvi koji me interesuje :D
Hvala u svakom slucaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica
20.06.2014
3
18
0
Pozdrav svima..evo i moja malenkost se konačno odvažila registrirati na forumu...pratim forum duže vremena i stvarno sam puno naučio super ste ekipa. Trenutno imam Buddha Tahoe 2 kom vani pa će biti nekih slikica... dnevnik za sada stvarno nemam vremena voditi ali obećajem na jesen indoor dnevnik sa skunk#1(sensi) i S.A.D.(sweet afghani delicious) sweet seeds....Toliko za sada od mene...Peace :smoke18: